Įkraunama...
Įkraunama...

Vegetacine distonija

Žiūrėdama temas pastebėjau, kad daugelis serga vegetacine distonija, bet tokios temos neradau, todėl užvedžiau.
Būtų smagu pasidalinti žiniomis apie šią ligą.
http://www.sveikaszm...amp;strid=35593
Atsakyti
QUOTE(furyy @ 2007 04 19, 12:01)
Žiūrėdama temas pastebėjau, kad daugelis serga vegetacine distonija, bet tokios temos neradau, todėl užvedžiau.
Būtų smagu pasidalinti žiniomis apie šią ligą.
http://www.sveikaszm...amp;strid=35593

saunuole.kaip mums anksciau nedaejo uzvest sitos temos. mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rjolancikas @ 2007 04 19, 11:07)
saunuole.kaip mums anksciau nedaejo  uzvest sitos temos. mirksiukas.gif  mirksiukas.gif

ačiū ačiū kam tos gėlės.
Žinok jau pati pradedu manyt ir kuo toliau tuo labiau, kad gali ir man ji būt. Tik man neaišku vienas dalykas ar būtinai su šia liga būna ir depresija, nes depresijos man nėra
Atsakyti
QUOTE(furyy @ 2007 04 19, 12:13)
ačiū ačiū kam tos gėlės.
Žinok jau pati pradedu manyt ir kuo toliau tuo labiau, kad gali ir man ji būt. Tik man neaišku vienas dalykas ar būtinai su šia liga būna ir depresija, nes depresijos man nėra

man atrodo kad cia nuo tos blogos savijautos automatiskai pradeda imti nerimas,baime.ziurek zmogui kartais kazka suskauda,o jis jau pergyvena,o mums tiek laiko negera-tai kur cia nerimas ir baime neims.jokia cia ne depresija. schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(furyy @ 2007 04 19, 11:13)
ačiū ačiū kam tos gėlės.
Žinok jau pati pradedu manyt ir kuo toliau tuo labiau, kad gali ir man ji būt. Tik man neaišku vienas dalykas ar būtinai su šia liga būna ir depresija, nes depresijos man nėra


Pritariu, man irgi nėra
O ją gydyt antidepresantais aš nenoriu
Atsakyti
Kaip tik perskaičiau straipsnį, kad gali būt vegetacinė distonija ir be depresijos, o gali būt ir su ja http://medicine.vdu....E903AC-004BFFE0
Atsakyti
Nu nežinau, skeptiškai žiūriu į šią ligą... Man panašu, kad dažnokai ši diagnozė rašoma tada, kai gydytojai nesugeba rasti tikros ligos priežasties, tai nurašo "ant nervų" g.gif O po kiek laiko, simptomams sustiprėjus, pasirodo, kad iš tikrųjų tai buvo arba hipertenzija, arba skydliaukės sutrikimai, arba dar kas. Gal aš klystu, bet čia mano patirtis...
Atsakyti
QUOTE(Arabika @ 2007 04 19, 11:35)
Nu nežinau, skeptiškai žiūriu į šią ligą... Man panašu, kad dažnokai ši diagnozė rašoma tada, kai gydytojai nesugeba rasti tikros ligos priežasties, tai nurašo "ant nervų"  g.gif O po kiek laiko, simptomams sustiprėjus, pasirodo, kad iš tikrųjų tai buvo arba hipertenzija, arba skydliaukės sutrikimai, arba dar kas. Gal aš klystu, bet čia mano patirtis...


Iš dalies pritariu, man irgi nurašė nervams, bet ir kitos priežasties nerado
Atsakyti
QUOTE(Arabika @ 2007 04 19, 11:35)
Nu nežinau, skeptiškai žiūriu į šią ligą... Man panašu, kad dažnokai ši diagnozė rašoma tada, kai gydytojai nesugeba rasti tikros ligos priežasties, tai nurašo "ant nervų"  g.gif O po kiek laiko, simptomams sustiprėjus, pasirodo, kad iš tikrųjų tai buvo arba hipertenzija, arba skydliaukės sutrikimai, arba dar kas. Gal aš klystu, bet čia mano patirtis...

Tai gal parašyk plačiau apie savo patirtį. Nes aš perėjau daugybę daktarų, darė ir TTH - viskas gerai. O normaliai gyvent negaliu, nes labai silpna, nuovargis, ausyse cypia
Atsakyti
nu, mano patirtis tai apie aukštą kraujospūdį, nes kai man jį netyčia rado 18 metų, tai pripaišė vegetodistoniją. O iš tiesų tai aš jį paveldėjau, ir priežastis yra genetinė. Tai dabar, kai jau nebe 18, nu ir daktarų supratimas apie "kraujo spaudimą" pasikeitė, mano liga įgavo teisę arterine hipertenzija vadintis doctor.gif
Atsakyti
QUOTE(Arabika @ 2007 04 19, 12:18)
nu, mano patirtis tai apie aukštą kraujospūdį, nes kai man jį netyčia rado 18 metų, tai pripaišė vegetodistoniją. O iš tiesų tai aš jį paveldėjau, ir priežastis yra genetinė. Tai dabar, kai jau nebe 18, nu ir daktarų supratimas apie "kraujo spaudimą" pasikeitė, mano liga įgavo teisę arterine hipertenzija vadintis  doctor.gif

O dėl šito tai ir aš pastebėjau. Visi kaip vienas man tvirtina, kad aš per jauna sirgt. Aišku, aš jauna, nors tolo gražu ne 18-os, ir kad reikia eit pas psichiatrą. Kažkada ir mano kraujospūdis buvo per didelis, bet paskutiniu metu norma. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Arabika @ 2007 04 19, 12:35)
Nu nežinau, skeptiškai žiūriu į šią ligą... Man panašu, kad dažnokai ši diagnozė rašoma tada, kai gydytojai nesugeba rasti tikros ligos priežasties, tai nurašo "ant nervų"  g.gif O po kiek laiko, simptomams sustiprėjus, pasirodo, kad iš tikrųjų tai buvo arba hipertenzija, arba skydliaukės sutrikimai, arba dar kas. Gal aš klystu, bet čia mano patirtis...

As taip pat maniau,kaip ir jus,kad vistosi kazkokia sunki liga,o gydituojai nuraso nervan.Bet padare magnetini galvos rezonansa,kraujo tyrimus,cholestirolio,cukraus kieki -viskas normojo.Dabar eisiu del skidliaukes sutrikimu,jei ir ten viskas tvarkoje,tai kas beleka.Man nustate-vegetacines nervu sistemos sutrikima.Skire Frontina.Ir kazkur visi negalavimai dingo.Tai,manau diagnoze teisinga vizgi.Na,man tik gydimo pradzia,gal ir bus dar nusivilimu smile.gif
Papildyta:
QUOTE(furyy @ 2007 04 19, 12:46)
Tai gal parašyk plačiau apie savo patirtį. Nes aš perėjau daugybę daktarų, darė ir TTH - viskas gerai. O normaliai gyvent negaliu, nes labai silpna, nuovargis, ausyse cypia

O kas tai TTH g.gif
Atsakyti