Įkraunama...
Įkraunama...

Nutraukus KT vartojimą

Nuo siandien negeriu, bet 2.gif megalol.gif
Atsakyti
QUOTE(r@siukas @ 2004 12 27, 16:26)
Nuo siandien negeriu, bet  2.gif  megalol.gif

as meciau pries pora men, beibio eplanuojam, tai guminukus naudojam tongue.gif
Atsakyti
O aš kai tik nustojau gerti KT, nors ir neplanavom vaikučio iškart pasijutau nestuke.gif Taigi.................................
Atsakyti
QUOTE(virgyte @ 2004 12 27, 22:28)
O aš kai tik nustojau gerti KT, nors ir neplanavom vaikučio iškart pasijutau nestuke.gif Taigi.................................

Vat, vat del ko, as abejoju, ar nutraukti man KT. Ilgokai vartoju, bet 2.gif dar is tikruju neplanuojam. Tik uz kokiu 1,5 m. Na, jei ir butu, butu l. gerai, bet ....
Atsakyti
Bandysim kaip nors saugotis.
Is tikruju, tai jau uzkniso tie visi salutiniai poveikiai, o dar ir inkstus pradejo skaudeti.
Ryt einu pas ginekologe, gal ji ka nors patars.

O kas siaip pasikeite metus gerti KT?
Atsakyti
As bijau, kad metus KT, mano mmm bus l. nereguliarios, tada nervai, gyveni laukimu..Beje, man jokio salutinio poveikio geriant KT nera, todel sunku ir atsisakyti.
Atsakyti
QUOTE(r@siukas @ 2004 12 28, 09:11)

O kas siaip pasikeite metus gerti KT?

padidejo noras smileysex.gif , daug geresne nuotaika, tik biski mmm gausesnes ir pms sunkesnes schmoll.gif
Atsakyti
Man didziausia rupesti kele nenoras smileysex.gif
Atsakyti
QUOTE(r@siukas @ 2004 12 27, 17:26)
Nuo siandien negeriu, bet  2.gif  megalol.gif


Mes naudojam gumytes ir viskas thumbup.gif
Atsakyti
KAIP MANOT AR PREZERVATYVAI YRA PATIKIMI.AS 2 MEN NEBEGERIU KT TAI DABAR LAUKIU MMM NESULAUKDAMA LABAI BAISU KAZKAIP.
Atsakyti
Jei jis nesuplyso, manau, saugu
Atsakyti
QUOTE(r@siukas @ 2004 12 28, 09:11)
O kas siaip pasikeite metus gerti KT?

Daug kas pasikeite... Isbere spuogais, susiriebalavo plaukai, atsirado pleiskanu, nepaisant viso sito atsirado ziaurus noras, pailgejo mmms, padidejo apetitas (???), bet daugiau tikrai to brudo negersiu. Bandysiu saugotis ivairiausiais budais
Atsakyti