Įkraunama...
Įkraunama...

Skiepai prieš vedant vaiką į darželį

Norejau mamyciu ir teveliu paklausti , greit vesiu maze i darzeli, tad noreciau suzinoti ar skiepijate savo mazuosius valstybes nedotuojamais skiepais ir nuo ko skiepijate. As vaika ruosiuosi skiepyti greit nuo vejaraupiu, rudeni nuo gripo. Noreciau jusu nuomoniu. 4u.gif smile.gif
Atsakyti
as dariau tik numatytuts grafike skipus. planuoju daryt vejaraupius, kai tik gausiu atsakyma is GSK arba dar ka nors del revakcinaciju nes musu grafikas kol las man nepatinka ir as nesu tikra kad paskiepyjus tik viena karta mano vaikas nesusirgs budamas suauges.

meningokokine darysiu veliau, nes tinkamas imuninis atsakas susiformuoja tik pas vaikus nuo 4 m.

gripo nedarysiu...

del pneumokokines dar renku info

Atsakyti
QUOTE(Rituska @ 2007 04 20, 08:36)
as dariau tik numatytuts grafike skipus. planuoju daryt vejaraupius, kai tik gausiu atsakyma is GSK arba dar ka nors del revakcinaciju nes musu grafikas kol las man nepatinka ir as nesu tikra kad paskiepyjus tik viena karta mano vaikas nesusirgs budamas suauges.

meningokokine darysiu veliau, nes tinkamas imuninis atsakas susiformuoja tik pas vaikus nuo 4 m.

gripo nedarysiu...

del pneumokokines dar renku info


Tai tada ir as darysiu meningokoko nuo 4 m metu tada, o kodel nuo gripo neskiepysi ? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristyyynyte: 20 balandžio 2007 - 10:57
dar neturiu pilnai informacijos kad buti 100 proc. tikra jo nauda, bet jei daryt skiepa nup gripo kombinuociau nuo gripo+pneumokomine nes dazhani sako "vat nuo gripo pasiskiepyjau bet vistiek sergam bronchitu", ir nesupranta kad vakcina nuo gripo nuo to neapsaugo. pneumokokines infekcijos daznos pas tuos kurie lanko darzeli ir gripas susilpnina imunieta ir gali baterijas susiaktyvuoja. nes as ne taip bijau virusiniu ligu kaip batkeriniu...
Atsakyti
As savo vaika pries du metus paskiepinus pneumokokine vakcina,o menesio gale planuoju skiepint ir nuo gripo,nes pradejo pirmi metai eit i darzeli tai bijau,kad gripo nepasigautu.
Atsakyti
sveikos,man irgi pasidare idomu,ko cia grebtis renku dabar info,nes maze atidaviau i darzeli tai ziuriu kad ten visokius vaikus veda,o maniske labai retai sirgo,bet,va kai pradejom darzeli lankyti,tai per menesi jau du kartus kaz kokia neaiski temperatura pasikelia,klausiau savo gyditojos,tai pasake taip,STEBUKLU NERA,o jei butu tai vaikai nesirgtu tada.
Atsakyti
QUOTE(Rituska @ 2007 04 20, 12:43)
pneumokokines infekcijos daznos pas tuos kurie lanko darzeli ir gripas susilpnina imunieta ir gali baterijas susiaktyvuoja. nes as ne taip bijau virusiniu ligu kaip batkeriniu...

Maniškių gydytoja mane atkalbėjo ir nuo pneumokokinės vakcinos, ir nuo geriamųjų "skiepų" (Ribomunylio ir pan.). Motyvavo tuo, kad šios avakcinos apsaugo tik nuo bakterinių infekcijų (ir tai tik kai kurių), o darželiuose vyrauja virusinės infekcijos, kurios bakterinėmis komplikuojasi tik negydomos, neteisingai gydomos arba labai nusilpus imunitetui. Kadangi maniškiai nėra sirgaliukai, o gydymui be problemų galiu sudaryti tokias sąlygas ir skirti tiek laiko, kiek gydytoja rekomenduoja, tai puikiausi verčiamės ir be papildomų skiepų: antibiotikų per visą darželių lankymo istoriją teko griebtis gal tik porą kartų (vidurinėlis jų kur kas daugiau gavo, kol darželio nelankė, bet ten kitos problemytės buvo), nors visi trys sūneliai į kolektyvą iškeliavo dar iki antrojo gimtadienio. O nuo gripo visi į kolektyvą išeinatys šeimos nariai skiepydavomės tą ligų sezoną, kai namuose turėdavome metukų nesulaukusį kūdikį. Bent jau vienais metais skiepai tikrai pasiteisino - gripas per kelias dienas išguldė visą vyresnėlio grupę, įskaitant ir auklėtojas, sveiki liko tik du vaikai, tame tarpe ir maniškis. Kaip paaiškėjo, tik jiedu visoje grupėje ir buvo paskiepyti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Baltike: 24 rugsėjo 2007 - 15:01
skiepijau pneumo 23.
vyresneliui siemet vel atrodo reikia daryti ( neturiu skiepu paso po ranka).
Nuo gripo neskiepiju, nes sunku suderinti skiepijama per 2 kartus su menesio pertrauka, bet gripu jie ir neserga ( labai dziaugiuosi) - turi savo firmines ligas.
Atsakyti
Ir aš skiepijau Pneumo 23
Atsakyti
Kadangi mano mergina nėra sirgalė, prieš darželį pneumo neskiepyjau, bet paskiepijau nuo hepatito A ir nuo vėjauraupių.
Tiesa, skiepijau ir nuo gripo - prieš sezoną...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saltrune: 30 spalio 2007 - 22:32
sveikos mamos.ar visos esate girdeje apie skiepa kuris skirtas apsaugoti vaiko organizma nuo pvz:gripo,slogos,visokiu tokiu ligu... penkiems metams??jis kiek zinau yra mokamas-kazkur 56-58Lt bet skirtas skiepiti vaika jauniausia kazkur nuo 2 metu.Tai va, mano sunus (1,7 metu amziaus)laaabai daznai nuo rudenio iki dabar sirgom beveik i menesi tik savaite kai nesirgstame,tai mum uzpuole gripas,tai akis daznai traiskanojo,pulevo ausyte ir t.t ir mum uz toki dazna sirgima vaiku daktare pasiule pasiskiepiti siuo skiepu,nes mes labai daznai sergame ir nos geriame vaistus ir po ju vitaminus vistiek vaiko organizmas nebeturi apsaugos.ji pasiskiepijus tipo organizmas atlaiko didziausia dali ligu,ir tik praejus penkiems metams ji galima vel pakartot.ta vaiku daktare pazistu nes su jos dukrom ejom i ta pacia mokykla tai tos mergaites irgi buvo skiepijamos,ir pati matydavau kad jos retai serga,bet dabar noriu paklaust jusu mielos mamos ar esate skiepijusios savo mazylius tokiu skiepu?ir kaip jum tas skiepas veikia?ar vaikai daznai sirgo ir t.t? blink.gif blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Uzsispirele @ 2008 03 01, 22:15)
sveikos mamos.ar visos esate girdeje apie skiepa kuris skirtas apsaugoti vaiko organizma nuo pvz:gripo,slogos,visokiu tokiu ligu... penkiems metams??jis kiek zinau yra mokamas-kazkur 56-58Lt bet skirtas skiepiti vaika jauniausia kazkur nuo 2 metu.Tai va, mano sunus (1,7 metu amziaus)laaabai daznai nuo rudenio iki dabar sirgom beveik i menesi tik savaite kai nesirgstame,tai mum uzpuole gripas,tai akis daznai traiskanojo,pulevo ausyte ir t.t ir mum uz toki dazna sirgima vaiku daktare pasiule pasiskiepiti siuo skiepu,nes mes labai daznai sergame ir nos geriame vaistus ir po ju vitaminus vistiek vaiko organizmas nebeturi apsaugos.ji pasiskiepijus tipo organizmas atlaiko didziausia dali ligu,ir tik praejus penkiems metams ji galima vel pakartot.ta vaiku daktare pazistu nes su jos dukrom ejom i ta pacia mokykla tai tos mergaites irgi buvo skiepijamos,ir pati matydavau kad jos retai serga,bet dabar noriu paklaust jusu mielos mamos ar esate skiepijusios savo mazylius tokiu skiepu?ir kaip jum tas skiepas veikia?ar vaikai daznai sirgo ir t.t? blink.gif  blush2.gif  biggrin.gif


mes pasiskepijom rudeni.jis vadinasi PNEUMO 23.sako kad daug kam padeda,mums nelabai padejo.šis skiepas turi apsaugot nuo peršalimo ligu. 4u.gif nuo gripo jis neapsaugo schmoll.gif bet manau kad verta paskiepit,blogiau nebus.
Atsakyti