Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvos namie

toliau plepame cia. o senoji tema yra cia - http://www.supermama...howtopic=113033
Atsakyti
Ačiū už patarimus. Manau pasinaudosim dekor siųlimu ir raudone keisim i bordine.
Atsakyti
O mes dabar darom remontą virtuvėj ir koridoriuje. Tai gal galite patarti kokia vieną sieną daryti. Ta siena kur plytelės bus plytelės gelsvos su keliais dekorais baldai vėliau, bet riešutmedžio spalva . Tik nesugalvoju kitą sieną kažką noriu su kamštine, bet vis nesugalvoju g.gif Gal kas turit nuotraukų parodyti ar kažką pasiūlyti, kaip daryti, bet ta siena pereina į koridorių . Lubos pakabinamos baltos su halogenais. O grindys plytelės dviejų spalvų šahmatinės

Laukiu patarimo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(auruliux @ 2007 04 20, 14:40)
Ačiū už patarimus. Manau pasinaudosim dekor siųlimu ir raudone keisim i bordine.



malonu kad pasiulymas tiko. tik gal pirma pasidarykit ir pabandykit uzdazyt kelis meginius -nes visokiu tu bordiniu buna.
Atsakyti
QUOTE(KLEVELIS @ 2007 04 20, 15:04)
O mes dabar darom remontą virtuvėj ir koridoriuje. Tai gal galite patarti kokia vieną sieną daryti. Ta siena kur plytelės bus plytelės gelsvos su keliais dekorais  baldai vėliau, bet  riešutmedžio spalva . Tik nesugalvoju kitą sieną kažką noriu su kamštine, bet vis nesugalvoju  g.gif Gal kas turit nuotraukų parodyti ar kažką pasiūlyti, kaip daryti, bet ta siena pereina į koridorių . Lubos pakabinamos baltos su halogenais. O grindys plytelės dviejų spalvų šahmatinės

Laukiu patarimo  4u.gif


jei plytelės gelsvos o baldai raudonmedžio tai turbūt gerai atrodytu švelnus ir šiltas atspalvis, arba pastelinė melsva.
dėl dangos jei dazai nelaiko ar norisi idomesnės sienos tai galima faktūrinį dekorą dėti( tuoj busiu vėl sukritikuotas dėl savireklamos biggrin.gif ) ar kokius patvaresnius tapetus jei tokių yra, taip pat ir akmeniu gali klijuot tik siena bus šalta.
nes kamštis mano manymu, nu niekur netinka -nei užseny nei lietuvoj nemačiau kat koks dizaineris jį naudotu. taip tai naturali ir šilta medžiaga- bet ant sienu nekaip atrodo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dekor: 20 balandžio 2007 - 13:42
QUOTE(dekor @ 2007 04 20, 14:41)
nes kamštis mano manymu, nu niekur netinka -nei užseny nei lietuvoj nemačiau kat koks dizaineris jį naudotu. taip tai naturali ir šilta medžiaga- bet ant sienu nekaip atrodo.

drinks_cheers.gif Ir man nepatinka kamštis ant sienų. Ant grindų irgi grožio nepriduoda, bet bent jau praktinės naudos turi - kojoms šilta ir minkšta.
Atsakyti
QUOTE(dekor @ 2007 04 20, 14:41)
jei plytelės gelsvos o baldai raudonmedžio tai turbūt gerai atrodytu švelnus ir šiltas atspalvis, arba pastelinė melsva.
dėl dangos jei dazai nelaiko ar norisi idomesnės sienos tai galima faktūrinį dekorą dėti( tuoj busiu vėl sukritikuotas dėl savireklamos  biggrin.gif ) ar kokius patvaresnius tapetus jei tokių yra, taip pat ir akmeniu gali klijuot tik siena bus šalta.
  nes kamštis mano manymu, nu niekur netinka -nei užseny nei lietuvoj nemačiau kat koks dizaineris jį naudotu. taip tai naturali ir šilta medžiaga- bet ant sienu nekaip atrodo.

O kaip jis atrodo g.gif O kokie tapetai yra patvaresni g.gif
Atsakyti
QUOTE(KLEVELIS @ 2007 04 20, 16:59)
O kaip jis atrodo  g.gif O kokie tapetai yra patvaresni  g.gif


My Webpage

va taip -tik ten seni darbai-galima ir geriau biggrin.gif
del tapetu tai nezinau
Atsakyti
Noriu atnaujinti kambarį -minkšta dalis melsvos spalvos,bet yra ir odinis tamsiai raudonos spalvos fotelis ir tumba. Susiprojektavau savo viziją kad kaip nors suderinti visas spalvas. Vieną sieną noriu daryti ryškesnę, o visas kitas švelnios pastelinės spalvos Gal turit kokių idėjų patarti.
Mano projektas:
user posted image
Papildyta:
kitas variantas

user posted image
Atsakyti
Man antro varianto ta raudona spalva labiau patinka ir manau tinka. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(KristiTal @ 2007 04 21, 21:22)
Man antro varianto ta raudona spalva labiau patinka ir manau tinka. 4u.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

o pas mus daba gaunasi situacija tokia.. per visus tris auk6tus eina viena laiptinės siena... tai kažkaip man norėtūsi kad ji visa būtų vienis spalvos.. bet kaip tada sudeinti itų seinų spalvas unsure.gif na palei tą sieną eis leiptai.. pirmam aukšte bus virtuvė, antram laisvalaikio holas o trečiam mano darbinė palėpė... viekur nebus durų... vyras sako kad mažiau sukčiau smebenus ir sulig kiekvienu aukštu daryčiau tokią spalvą kokios reik.. bet man norisi vientisumo unsure.gif šviesia dažyt nesinori nes visgi laiptinė ir tikriai apsiteps... galvoju apie pienišką šokoladą... nes virtuvėj vyraus rudos spalvos.. palėpėj tiks.. o holui reiks kažką galvot g.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2007 04 21, 23:24)
šviesia dažyt nesinori nes visgi laiptinė ir tikriai apsiteps... galvoju apie pienišką šokoladą... nes virtuvėj vyraus rudos spalvos.. palėpėj tiks.. o holui reiks kažką galvot  g.gif

O gal nesusiteps labai, kad ir laiptinė? Mūsų daugiabučio laiptinė 11 metų be remonto, ir visai gerai atrodo, kai tvarkingi žmonės gyvena. Be to, dažus ir plauti kažkiek galima. Čia aš tik dėl to, kad tiktų ir šviesi spalva, bet jei tiesiog nori tamsesnės, tai kitas reikalas rolleyes.gif.
Atsakyti