Įkraunama...
Įkraunama...

Strijos. Kaip jų išvengti?

Zinau, kad apie strijas yra beproto daug sneketa, bet as tik noriu palakausti kuom galima pakeisti krema nuo striju? Kad butu koks pigesnis. nes nuejau i vaistine ir akys ant kaktos islipo. Pigiausias kremas 58 lt. Gal galim su paprastais kokiais kremais teptis?
Atsakyti
Labas,

Shiaip jau med. literaturoje pabrezhiama, kad kremai nuo striju nera veiksmingi ar bent jau niekas to negali pativirtinti. Rashoma, akd svarbu reguliariai drekinti, masazhuoti oda ir staigiai nepriaugti per daug svorio. Drekinimui tinka bet koks drekinamuju savybiu turintis kremas. Jei tau per brangu pirkti tuos specialius kremus (nors ash tai vis tiek rekomenduochiau nepagaileti pinigu...), tai butinai tepk kuna bent kadieniais kuno kremais ir balzamais, pieneliais, manau tam geriau tiks turintys oda stangrinanchiu savybiu.
Apie strijas tikrai daug kalbeta ohmy.gif. Ir nuomoniu ivairiausiu, bet reziumavus galima butu pasakyti, kad vistiek geriau kazhka daryti, nei nieko nedaryti wink.gif
Atsakyti
Aš irgi pritariu Nukes nuomonei. Mano sesei pagimdžius, atsirado begalė strijų, nes ji irgi kažkur perskaitė, kad specialūs kremai nėra veiksmingi. O kelios draugės, naudojusios specialius kremus, strijų beveik neturi. Aišku, čia turi įtakos ir odos ypatumai, tačiau vis tiek manau, kad ne šiaip sau tie kremai sugalvoti. Aš, pvz., jau nuo 3 mėnesio naudoju Galenic firmos kremą. Tikiuosi, kad ne be reikalo, o ir šiaip malonu. smile.gif
Atsakyti
Siaip man irgi pasirodo nezmoniska kaina moketi 60-150 Lt. uz krema, bet oda priziureti reikia. As naudoju labai nebloga aliejuka, jis kartu ir nuo striju, raukslems islyginti ir tt. Nera labai pigus, bet vienas is pigesniu- 30 Lt.,-125 ml. , galima nusipirkti ir visai maziuka 4 lt., -15 ml. Vadinasi "Frei ol".
Atsakyti
QUOTE
Siaip man irgi pasirodo nezmoniska kaina moketi 60-150 Lt. uz krema, bet oda priziureti reikia. As naudoju labai nebloga aliejuka, jis kartu ir nuo striju, raukslems islyginti ir tt. Nera labai pigus, bet vienas is pigesniu- 30 Lt.,-125 ml. , galima nusipirkti ir visai maziuka 4 lt., -15 ml. Vadinasi "Frei ol".

Ech kaip aš juom sąžiningai tepiausi, o nepadėjo parazitas .... sad.gif
Strijų išvengt neišėjo, bet raukšlių ant pilvo tikrai nėra..gal čia jo paslaptis  ;D ;D
Atsakyti
na nei kremas nei aliejus nuo striju tikrai neapsaugos smile.gif Bet truputi padeti gali - kad oda taptu elastingesne. Siaip daug kas sako kad aliejus geriau nei kremas, geriau isigeria ir t.t. Be to, reikia ne tepti bet kartu ir masazuoti - bet koks pvz stangrinantis, liekninantis ir t.t. kremas neduos rezultatu tik patepus, reikia masazuoti. Taip kad pakinkykit vyrelius (paciai ranka pavargsta smile.gif ) ir tegu kas vakara pamasazuoja pilveli - dviguba nauda : kontaktas su mazium ir odai gerai. Pvz, karta gal 4d nesitepiau tai oda pasidare labai sausa ir siurksti. Beje, tepuosi Frei ol.
Atsakyti
Labutis wink.gif

Siulau teptis ir kremais ir aliejais. Nepakenks. Nebent butum alergiska, bet tai tikriausia buna retai, nes bent jau i frei ol kremukus ir aliejus nelabai dedami stiprus kvapai ir chemija, nes tos firmos tepalai tinka ir kudikiams.

Va, o as tai nuo 4menesio naudojau LUMENE krema nuo striju. Kaina sakyciau prieinama - 20-25 lt- 200ml ar net didesnis kiekis, nepamenu. Mano oda tikrai suminkstedavo ir tikrai ne viena nescioji patvirtins kad tempiantis pilvo ir krutines odai ji sauseja ir pradeda niezeti, o patepus reguliariai kremukais ir aliejukais sausumas dingsta biggrin.gif
Aisku dar labai ir nuo odos priklauso, jei sakysim visa gyvenima buvai kuda, o nescia priaugai 20 kg, tai patikek nepades, na gal siek tiek sumazins.

As tau tikrai to nelinkiu. Sekmes pasirenkant. 8)
Atsakyti
Pasakaityk kas jau buvo rashyta apie strijas bei kaip apie krutine, nes chia visko vel pakartoti neimanoma, o tuose skyreliuose tikrai viskas ishsakyta wink.gif
Ash naudoju L'Erbolario firmos kremus nuo striju ir atskirai krutinei, tai nezhinau ar sutapimas, bet kolkas dar neatsirado ne viena strija, o jau 9 menuo ;D.
Atsakyti
O kaip del tu stangrinanciu anticeliulitiniu kremu? Girdejau, kad jie giliai isigeria i oda, ar galima juo teptis nesciajai? Gal kuri bandete? Ar efektyvu? As labai linkusi ipulti i tas bjaurias duobeles  [smiley=girl.gif], bijau kad po nestumo ant manes lygios vietos neliks (dabar 4 men)....   [smiley=mpr.gif]
Atsakyti
QUOTE
Zinau, kad apie strijas yra beproto daug sneketa, bet as tik noriu palakausti kuom galima pakeisti krema nuo striju? Kad butu koks pigesnis. nes nuejau i vaistine ir akys ant kaktos islipo. Pigiausias kremas 58 lt. Gal galim su paprastais kokiais kremais teptis?


Mane siandien, vaistinej, irgi toks lengvas sokas istiko, kai isgirdau tu kremuku kainas..
Ir nebezinau ka daryt [smiley=sad.gif].. Pirkt brangu, nepirkt irgi neiseina [smiley=sad.gif].. Skaiciau, kad tinka paprastas drekinamasis kremas (arba aliejus), taciau baisu suklyst :-[..
Atsakyti
As pirkau AVON krema nuo striju, buvo nuolaida, tai sumokejau 16 litu uz 250 ml. Tepuosi, kvepia skaniai, tikiuosi, kad pades. Jei kas nores AVONO, tai kreipkites pas auges.
Atsakyti
Sveikutės nėštukės :smile.gif
Iškilo tokia problemėlė ohmy.gif.Visos šneka apie strijas ant pilvo ar šlaunų, kad pilvui yra diržai ir pan. o kaip yra su strijomis ant krūtinės?Nors  mums dar tik 17 savaitėlių, bet ant krūtinės atsirado nemažai strijų ir galvoju kas bus toliau ???Ar yra kokios specialios liemenėlės ar kažkas panašaus?  Ar  jums  taip pat anksti atsirado?
Atsakyti