Įkraunama...
Įkraunama...

Daina mylimąjam per vestuves

labai noriu padaryti tokia staigmena savo brangiausiajam per vestuves 4u.gif tiknezinau kokia grazia lietuviska grazia daina apie meile pasirinkti, gal galite ka patarti?
labai dekoju ax.gif rolleyes.gif


 ! 

Forume galioja temų skelbimo taisyklės, ir jos visada būna matomos kai skelbiama nauja tema.
TEMOS SKELBIMO TAISYKLĖS
® Prieš užvesdami naują temą, pasinaudokite Paieška, galbūt forume jau yra tokia tema.
® Temos pavadinimą prašome rašyti tik lietuviškomis raidėmis (ą, č, ę, ė, į, š, ų, ū, ž).
® Nerašykite didžiosiomis raidėmis!
® Pasistenkite kuo konkrečiau įvardinti temos pavadinimą.
Prašome jų  laikytis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AsIrTu: 23 balandžio 2007 - 20:05
as tai nemoku dainuoti, tai ne ka ir galiu patart 4u.gif
Atsakyti
na as tiesiog noriu surasti grazia daina rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(elipse @ 2007 04 20, 13:35)
labai noriu padaryti tokia staigmena savo brangiausiajam per vestuves  4u.gif  tiknezinau kokia grazia lietuviska grazia daina apie meile pasirinkti, gal galite ka patarti?
labai dekoju  ax.gif  rolleyes.gif


As irgi turiu tokia minti, tai dabar siek tiek lavinu savo balsa, o kai surasiu tinkama daina susitarsiu su muzikantais, kad man sugrotu. Manau tai labai gera dovanele - staigmena
Atsakyti
Man tai irgi labai grazi mintis, net norejau per vestuves padainuoti, bet nesijutau pilnai pasiruosus tai sakau per metines vestuviu nukelsiu smile.gif o daina galiu pasiulyti man asmeniskai grazia Simonos (is dueto Linas ir Simona) daina Meiles upe - pakankamai nesudetinga ir prasmingi zodziai. Dar viena nuostabaus grozio daina yra Jurgos Seduikytes is miuziklo Tadas Blinda - Mortos daina. Jei noresi parasyk i az as tau atsiusiu. Sekmes ruosiantis wink.gif
Atsakyti
O as noreciau savajam padovanot sasagas rolleyes.gif Gal zinot kur galeciau ju isigyt?
Atsakyti
QUOTE(laurytel @ 2007 04 23, 14:52)
O as noreciau savajam padovanot sasagas  rolleyes.gif  Gal zinot kur galeciau ju isigyt?

visai cia ne i tema schmoll.gif doh.gif apie sasagas klausk ten, kur diskutuojama apie jaunikio apranga...

man irgi kirba galvoj mintis sudainuoti per vestuves daina, ir turiu net tris variantus, kurie, gaila, nebus igyvendinti... nepavyks man, nes as ekspromtu nedainuosiu, o parepetuot su muzikantu neiseis... o tos trys dainos yra irmos "zaliu bangu vynas", taip pat irmos "laiko kalendoriai" ir praeito dangaus dalyviu virgio ir lauros daina "uz ka", kur dainuoja "ka as padariau - atsakiau i tavo meile..." wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ausrytia @ 2007 04 23, 16:22)
visai cia ne i tema  schmoll.gif  doh.gif apie sasagas klausk ten, kur diskutuojama apie jaunikio apranga...

man irgi kirba galvoj mintis sudainuoti per vestuves daina, ir turiu net tris variantus, kurie, gaila, nebus igyvendinti... nepavyks man, nes as ekspromtu nedainuosiu, o parepetuot su muzikantu neiseis... o tos trys dainos yra irmos "zaliu bangu vynas", taip pat irmos "laiko kalendoriai" ir praeito dangaus dalyviu virgio ir lauros daina "uz ka", kur dainuoja "ka as padariau - atsakiau i tavo meile..."  wub.gif

Man atrodo tema nesivadina: Padainuokim brangiajam doh.gif Ji vadinasi staigmena mylimajam, tad as ir mestelejau savo ideja thumbup.gif
Atsakyti
Mes su MB jau pries gerus 3men buvome nutare sudainuoti Lauros ir Virgiaus dueta blush2.gif Bet istikruju norint padaryti tai puikiai ar bent gerai,neuztenka keleta kartu parepetuoti pas muzikanta ar namuose.Reikia gauti muzika be zodziu,ismokti nenusidainuoti doh.gif Oi,atsisakeme minties,bet daina tai thumbup.gif Kompe dar vis laikau as "Ka as padariau" wub.gif labai tinkama vestuvems,as manau.Ne del to,kad mes ja buvome issirinke schmoll.gif Tiesiog zodziai labai prasmingi wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aggate: 23 balandžio 2007 - 15:36
QUOTE(laurytel @ 2007 04 23, 16:26)
Man atrodo tema nesivadina: Padainuokim brangiajam  doh.gif  Ji vadinasi staigmena mylimajam, tad as ir mestelejau savo ideja  thumbup.gif

tema vadinasi "daina mylimajam per vestuves", o ne "staigmena mylimajam" mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ausrytia @ 2007 04 23, 21:18)
tema vadinasi "daina mylimajam per vestuves", o ne "staigmena mylimajam"  mirksiukas.gif

Ups blush2.gif Nepamaciau, matyt, meile mane visai apakino blush2.gif Atsiprasau, tikrai nepamaciau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aggate @ 2007 04 23, 16:35)
Mes su MB jau pries gerus 3men buvome nutare sudainuoti Lauros ir Virgiaus dueta blush2.gif Bet istikruju norint padaryti tai puikiai ar bent gerai,neuztenka keleta kartu parepetuoti pas muzikanta ar namuose.Reikia gauti muzika be zodziu,ismokti nenusidainuoti doh.gif Oi,atsisakeme minties,bet daina tai thumbup.gif Kompe dar vis laikau as "Ka as padariau" wub.gif labai tinkama vestuvems,as manau.Ne del to,kad mes ja buvome issirinke schmoll.gif Tiesiog zodziai labai prasmingi wub.gif



nma taip man lauros ir virgio daina pirmiausia sove i galva, bet ten labai aukstu balsu atliekama, neistemsiu verysad.gif gal rimtai lino ir simonos meiles upe, bet ji irgii gana aukstu balsu reikalauja verysad.gif
Atsakyti