Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip mylėti savo anyta

As bijau savo anytos, jauciu kazkokia itampa, kai susitinku. Kai pagalvoju, taip pat pasidaro nelabai gera. Esu gavusi is jos keleta pastabu, kad to, ir to nemoku, nespeju.
Gal tarp musu abipuse antipatija. Nezinau, kaip ja pamilti ir galvoti tik gerai arba nekreipti demesio i savo jausmus jos atzvilgiu. Reikalas tas, kad as visada bijojau valdingu moteru. Kai su jomis susiduriu, jauciuosi niekam tikus.
Patarkit, ka daryti.
Atsakyti
Kad pakritikuoja tai nepergyvenk labai. Retai kam pasiseka:) Maniske ne tik komentuoja, bet bando ir nurodineti..gero noredama. As ja jau kaip ir perpratau, tad del savo ir aplinkiniu ramybes i jos elgesi stengiuosi reaguoti kuo ramiau. Prisibijau, bet jai to neparodau. Ir nevaidmainiauju..tiesiog bandau su ja but tokia, kokio elgesio is jos noreciau. Turiu vilties viena diena tai atsipirks:) O valdingi zmones dazniausiai jaucia savyje pranasuma. Ypac salia silpnesniu.. bet tai nereiskia kad tai tu niekam tikusi. Pvz as savo valdingumu nesididziuoju ir zaviuosi priesingom asmenybem.
Atsakyti
O kam ja is viso mylet, ta anyta? Nu nesimyli - ir nemylek. Vyras tegul myli, jo motina, vienok, ne tavo smile.gif Anytos is viso ne mylejimui skirtos, o liaudies ismintis byloja, kad jos - velnio pramanytos, tai ko tu nori, aniuolelio su sparneliais?

Traktuok ja kaip gyvenimo druska, "shtob sluzba miodom nie kazalas", ir viskas. Juk ir ji gali suteikt tau malonuma. Pvz. kai pasisveciavus isvaziuoooja smile.gif
Atsakyti
Adele,

pirma - isiklausyk i Noa zodzius (sventa teisybe, niekur, isskyrus Sventaji rasta, neparasyta, kad reik mylet anytas) wink_3.gif
antra - nepatingek pavartyti forumo temu puslapius. Cia temu apie anytas pakanka. smile.gif (juk didzioji dauguma -arba jau turincios, arba pacios - busimos anytos).
Atsakyti
Teisingai merginos sako, jos nereikia myleti, uztenka minimaliai gerbti.
Atsakyti
O ka daryti, jei is vis jos pakesti negali? Ir vien tik ja prisiminus sugenda nuotaika?
Atsakyti
Tiesiog turbut reikia tik susitaikyti ir kazkaip nurijineti.o kai jau ka nors gero isgirsti gal net uzsirasyti... mad.gif
Atsakyti
QUOTE(simba @ 2005 01 03, 11:32)
O ka daryti, jei is vis jos pakesti negali? Ir vien tik ja prisiminus sugenda nuotaika?

Kaip ja pamatai apsimesk kurcia ir akla biggrin.gif
Atsakyti
Mane pykina, kai apie anytą pagalvoju. Ne juokais kalbu, rimtai pykina. Net nesiruošiu jos mylėti (liežuvis neapsiverčia net taip kalbėti), jos visai nebijau, tik dažnai noriu įžeidinėt.
Atsakyti
QUOTE(simba @ 2005 01 03, 12:32)
O ka daryti, jei is vis jos pakesti negali? Ir vien tik ja prisiminus sugenda nuotaika?


O tu tada pasistenk kokiu nors budu ja is viso uzmirst... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kopa @ 2005 01 03, 18:49)
Mane pykina, kai apie anytą pagalvoju. Ne juokais kalbu, rimtai pykina.


Ir as taip noriu! As jos nuotrauka prie saldytuvo duru prisilipinciau. Kaip suploneciau! Ta pati anyta mirtu is pavydo del mano pasakisko grozio... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2005 01 03, 20:23)
Ir as taip noriu! As jos nuotrauka prie saldytuvo duru prisilipinciau. Kaip suploneciau! Ta pati anyta mirtu is pavydo del mano pasakisko grozio... smile.gif

Na,jeigu dar anr šaldytuvo prisiklijuočiau, tai išvis gyvenimo nebūtų. Net šiurpas eina, kai pagalvoju wacko.gif
Atsakyti