Įkraunama...
Įkraunama...

"Išminties skrynia".

Visi skaitome knygas. Ir, manau, ne tik grožinę literatūrą. Yra knygų, kurias galima pavadint tikrais išminties lobynais. Esu susirašiusi vertingus išmintingų žmonių (A. Svijašo, S. Lazarevo, V. Zelando) patarimus (citatas), kaip sėkmingai keliauti gyvenimo keliu, kaip elgtis, kad patirtum džiaugsmą, būtum sveikas ir laimingas. Galėčiau atsiųsti el. paštu tą savo sukauptą "išminties skrynią". Gal kas galit pasidalint savo atrastais lobiais? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lelija33 @ 2007 04 21, 11:30)
Visi skaitome knygas. Ir, manau, ne tik grožinę literatūrą. Yra knygų, kurias galima pavadint tikrais išminties lobynais. Esu susirašiusi vertingus išmintingų žmonių (A. Svijašo, S. Lazarevo, V. Zelando) patarimus (citatas), kaip sėkmingai keliauti gyvenimo keliu, kaip elgtis, kad patirtum džiaugsmą, būtum sveikas ir laimingas. Galėčiau atsiųsti el. paštu tą savo sukauptą "išminties skrynią". Gal kas galit pasidalint savo atrastais lobiais?  ax.gif

čia tas pats, kas skaitymas per iškreiptą stiklą - turiu omeny ne akinius hihihi.gif o "Kreivą veidrodį". Skaitydamas kažkokį tekstą, jį suvoki per savo sąmonės prizmę, tai kas aktualu ir "mirtinai teisinga" vienam, visiškas biedas kitam. taip kad geriau skaityti originalą + originalo kalba.
Atsakyti
Didžiausias mano atrastas lobis - Biblija. first.gif Visa kita ne tiek svarbu, nors aišku yra gerų knygų (citatas kaupti aš irgi mėgėja ax.gif ).
Atsakyti
QUOTE(Lelija33 @ 2007 04 21, 10:30)
Esu susirašiusi vertingus išmintingų žmonių (A. Svijašo, S. Lazarevo, V. Zelando) patarimus (citatas), kaip sėkmingai keliauti gyvenimo keliu, kaip elgtis, kad patirtum džiaugsmą, būtum sveikas ir laimingas.

Atsiųsk man į el. paštą tų citatų: kaitrisaule@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(Azalija @ 2007 04 21, 13:12)
čia tas pats, kas skaitymas per iškreiptą stiklą - turiu omeny ne akinius hihihi.gif o "Kreivą veidrodį". Skaitydamas kažkokį tekstą, jį suvoki per savo sąmonės prizmę, tai kas aktualu ir "mirtinai teisinga" vienam, visiškas biedas kitam. taip kad geriau skaityti originalą + originalo kalba.

Sutinku su Tavim: kiekvienas priimam ir laikom svarbiausiom mintim tas, kurios rezonuoja su mūsų vidum, yra asmeniškai mums suprantamos ir panašiai. Bet lygiai taip pat kito žmogaus surinktas citatas perleidi per savo filtrą - priimi tai, kas priimtina tau, o kas nesuprantama ir nepriimtina, atmeti, todėl nematau jokių problemų citatas skaityt.
Papildyta:
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2007 04 21, 13:14)
Didžiausias mano atrastas lobis - Biblija. first.gif Visa kita ne tiek svarbu, nors aišku yra gerų knygų (citatas kaupti aš irgi mėgėja ax.gif ).

Ir man pačiai pats didžiausias lobis yra biblija, jos neįmanoma perskaityt per vieną kartą, tai knyga, kurią skaitai visą gyvenimą ir kaskart gali atsivert nauji lobiai toj vietoj, kur anksčiau jų nematei smile.gif O ta "išminties skrynelė", apie kurią rašiau, labai glaudžiai siejasi su biblija, nes dažniausiai vidus nepriima to, kas jai kardinaliai prieštarauja. O pačias citatas kaupiu dėl to, kad kartais biblinės tiesos, pasakytos paprastesniais žodžiais ir dar su gyvenimiškais pavyzdžiais yra daug aiškiau suprantamos.
Papildyta:
QUOTE(MyWay @ 2007 04 21, 14:50)
Atsiųsk man į el. paštą tų citatų: kaitrisaule@gmail.com

Išsiunčiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lelija33: 21 balandžio 2007 - 15:04
Išminties perliukų galima rasti praktiškai kiekvienoje knygoje. Labai retai skaitau religine tematika knygas. O tuo metu kai rinkausi citatas, nei vienos tokios neperskaičiau. Jei kam įdomu gali pasiskaityti mano citatas. Bet dalis jų tik man svarbios ir man suprantamos rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(miesto kaukas @ 2007 04 21, 17:25)
Išminties perliukų galima rasti praktiškai kiekvienoje knygoje. Labai retai skaitau religine tematika knygas. O tuo metu kai rinkausi citatas, nei vienos tokios neperskaičiau. Jei kam įdomu gali pasiskaityti mano citatas. Bet dalis jų tik man svarbios ir man suprantamos  rolleyes.gif

Labai ačiū. Manau, kiekvienas gali atrast tai, kas ir jam svarbu. thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Azalija @ 2007 04 21, 13:51)
aha, atsiųsk bibijos citatų. kaip įdomu smile.gif

Yra labai neblogas saitas, kur galima pagal įvestas frazes rast konkrečias biblijos eilutes arba įrašius biblijos knygą ir eilutes, paskaityt, kas toje vietoje rašoma:
http://biblija.visiems.lt/
Atsakyti
QUOTE(Lelija33 @ 2007 04 21, 11:30)
Galėčiau atsiųsti el. paštu tą savo sukauptą "išminties skrynią".

Gal galetum ir su manim pasidalinti sia "isminties skrynia"? 4u.gif Mano adresa galima rasti prie AZ dezutes esanciame INFO aprasyme (apacioje po avataru).
Atsakyti
Paskaitykit Sidhartą, ten daug daug visokių įdomių minčių. Žadėjau kelias ištraukas parašyti, bet kažko rankos nekyla unsure.gif Skaitykit VISĄ biggrin.gif
Atsakyti
O aš citatą smile.gif

"Aš nemanau, kad vargšai daug doresni nei kiti (nors esu patyręs, kad jie daug gailestingesni ir dažnai daug dosnesni), bet jie mažiau apsimetinėja esą dorybingi. Jie neturi arogancijos, būdingos vidurinei klasei, kuri gali meistriškai slėpti savo negerovas, prisidengę teisumo fasadu. Vargšai savaime yra labiau priklausomi, nes neturi pasirinkimo; jie priversti pasiklauti kitais, kad tiesiog išgyventų" (Ph.Yancey)
Atsakyti
Žodžiai kenkia slaptajai prasmei, garsiai išsakyta mintis visada būna kitokia, net kiek suklastota, paika.

Hermann Hesse. Sidharta
Atsakyti
"Sutikdami su savimi ir aplinkiniu pasauliu jūs perduodate aplinkiniam pasauliui harmoningus virpesius, aplink save sukuriate virpesių sritį, kurioje viskas klostosi sėkmingai. Pozityvus nusistatymas visada veda į sėkmę ir kūrybą. Kuo blogiau žmogus galvoja apie pasaulį, tuo blogesnis pasaulis tampa jam. Kuo daugiau sielojasi dėl nesėkmių, tuo greičiau užgriūna naujos. Žiūrėkite net į nesėkmes, kaip į gyvenimo pamokas jūsų naudai. Priimdami ir perduodami neigiamą energiją, jūs kuriate savo pragarą. Priimdami ir perduodami teigiamą energiją, jūs kuriate savo rojų." V. Zeland
Atsakyti