Įkraunama...
Įkraunama...

Windows slaptažodžio atkurimas

Prisižaidžiau. Uždėjau win slaptažodį , kad sūnus užsiimtų kitais dalykais, užuot valandų valandas mirkęs kompiuteryje. Kadangi karts nuo karto jis mano minkštą širdį palauždavo, aš jam slaptažodį pasakydavau, o po to vėl naują uždėdavau.

Vakar uždėjau naują slaptažodį, o šįryt jį pamiršau. Amžiams. Net nebeprisimenu, apie ką tas slaptažodis buvo. O į kompą įlįst reikia. ne tik Supermamoj pabraidyt, bet ir darbus atlikt. O darbų neatliksiu, tai ir pinigų neužsidirbsiu.

Reikia tą Windows slaptažodį nulaužt. Bet kaip? Ar tai mano jėgoms? Jei negalima apie tai kalbėti viešai, tai bent privačiai pasakykit.
Atsakyti
Nu šakės, negi niekas man iki darbo pabaigos nepaaiškins, kai nulaužti slaptažodį ir pakliūti į savo kompą? cry.gif
Atsakyti
Che che, kokie Win?

Man šiandien darbe ta pati problema iškilo - vienam filiale netinka slaptažodis, negalima padaryt kelių pakeitimų be slaptažodžio, o reikia viską sutvarkyt būtinai. Tai važiuoju rytoj ryte laužyt smile.gif
Atsakyti
Gali pabandyti ir vartotojo varda, ir slaptazodi Administrator suvesti (nezinau, ar pirma raide didzioji turi buti, ar ne), jeigu Win XP arba 2000. Blogiau jau tikrai nebebus doh.gif
Atsakyti
prisimenu puikiausiai, kad slaptažodis buvo neigiantis, t.y. su neiginiu -ne. Išnadžiau vos ne visus įmanomus žodžius su tuo ne biggrin.gif Kol pataikiau tongue.gif Žodžiu, viskas baigėsi geria, slaptažodį prisiminiau mirksiukas.gif
Atsakyti
Smurka,susigalvok viena slaptazodo ir nesakyk sunui, o jei reikia pati suvesk ax.gif Ir jokiu problemu biggrin.gif
Atsakyti
O aš siūlyčiau paprastesnį variantą - sukurt laiko limitą. T.y. sukuri vaikui naują vartotoją, sukuri jam slaptažodį. Ir nustatai laiko limitą dienai (tarkim 2 valandas). 2 valandos praeina - kompas išsijungia ir tą dieną jo slaptažodis daugiau negalioja.
Atsakyti
QUOTE(ManXP @ 2005 02 01, 08:29)
O aš siūlyčiau paprastesnį variantą - sukurt laiko limitą. T.y. sukuri vaikui naują vartotoją, sukuri jam slaptažodį. Ir nustatai laiko limitą dienai (tarkim 2 valandas). 2 valandos praeina - kompas išsijungia ir tą dieną jo slaptažodis daugiau negalioja.


O kaip tai daroma?
Atsakyti
Kad ir su kokiu Watchdog. Arba dėk Longhorną smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ManXP @ 2005 02 01, 17:02)
Kad ir su kokiu Watchdog. Arba dėk Longhorną smile.gif



is kur tokius parsisiuti butu galima? g.gif
Atsakyti
Watchdog'ą ar Longhorn'ą? smile.gif
Atsakyti
Čia šunlaikrodis:
http://www.chip.de/d...9232&tid2=27492

Ką su juo daryti - dar nebandžiau.
Atsakyti