Įkraunama...
Įkraunama...

Vyro didelis rūpestis savo kūnu

Mano vyrukas baisiai pergyvena dėl savo kūno, nuolat svaigsta apie sporto klubą ir jei kurį laiką negali jo lankyti, panikuoja, kad nyksta jo raumenukai, stiprybė ir visa kita.. doh.gif Man jis gražus ir taip, aš niekaip nesuprantu tokio baisaus rūpinimosi ir baimės g.gif

Ar čia taip visi vaikinai dėl savo raumenų statuso rūpinasi, ar jis labai jau nepasitiki savimi, kaip jį įtikinti, kad jis ir taip gerai atrodo, man nereikia, kad būtų taip:
user posted image

Jo kūnas yra normalus ir man labai patrauklus.. kaip tuo įtikinti?
Atsakyti
nieko blogo tame nematau,jei vyras rupinasi savo kunu.beto kulturizmas ar fitnesas,kaikuriems zmonems yra kaip liga.jei pradejai- nebesustosi.jei netiki -pabandyk,jei pasirodis kad tau si sporto saka prie sirdies ir ja pamilsi,nenuejus keleta kart i treniruotes jausi tustuma nepaaiskinama biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
aisku gal taip paranoiskai nereikia rupintis,kad tipo nenuejo ir jau stiprybe dingsta.bet tavo vietoj eiciau sportuot kartu biggrin.gif gal nera taip blogai kaip atrodo.ir ivertink kita,ar geriau savimi besirupinantis vyras,ar nuolat lovoj gulintis pries telika tinginys?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sygyta: 22 balandžio 2007 - 15:09
Kaip ir moterys sportuoja "dėl savęs" o ne dėl vyrų, tai ir vyrai taip pat bigsmile.gif na gal truputį ir dėl moterų mirksiukas.gif Bet manau sportuoja ne tiek dėl tavęs, bet daugiau dėl to, kad geriau pats jaučiasi, daugiau energijos atsiranda, sau labiau patinka (tuo pačiu ir kitiems), tai suteikia daugiau pasitikėjimo savimi.
Jei jam tai svarbu, tai kam jį atkalbinėt?
Atsakyti
Atkalbinėti jo nebūtina, tegu, bet jau buvo užsiminęs apie steroidus, tai mano akys buvo blink.gif blink.gif Nuo šito atkalbėjau. Nesuprantu, kam save farširuot tais dalykais. Jis marškinių nenori nešioti, nes ne jo sudėjimui, negražiai atrodo... O man vyras su marškinukais wub.gif Arba sako, kad į jį kiti vyrai ne taip pagarbiai žiūrės, jeigu jis nebus treniruotas doh.gif Aš niekaip negaliu suprasti jo tokio pamišimo. Kaip čia ta pagarba susijusi g.gif Paklauskit jūs savo vyrų, ar čia normalus mąstymas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(M & G @ 2007 04 22, 17:12)
Atkalbinėti jo nebūtina, tegu, bet jau buvo užsiminęs apie steroidus, tai mano akys buvo blink.gif  blink.gif Nuo šito atkalbėjau. Nesuprantu, kam save farširuot tais dalykais. Jis marškinių nenori nešioti, nes ne jo sudėjimui, negražiai atrodo... O man vyras su marškinukais wub.gif Arba sako, kad į jį kiti vyrai ne taip pagarbiai žiūrės, jeigu jis nebus treniruotas doh.gif  Aš niekaip negaliu suprasti jo tokio pamišimo. Kaip čia ta pagarba susijusi g.gif Paklauskit jūs savo vyrų, ar čia normalus mąstymas unsure.gif


Aha, jau panašu į maniją cool.gif Vyro paklausiau dėl tos pagarbos, tai tik pečiais truktelėjo g.gif Suprask kaip nori smile.gif Matyt į moteris labiau žiūri o ne į vyrus, turbūt neteikia tam didelės reikšmės mirksiukas.gif
Kiekvienas savaip durniuoja, manasis dėl futbolo pasimaišęs ir ką.. po 7 m. pagaliau susitaikiau su tuo, priėmu tai kaip neišvengiamą dalyką smile.gif O visai norėčiau kad nueitų į treniruoklių salę, vis užsimenu apie tai, bet niekaip neįkalbinu schmoll.gif jam geriau lauke futbolą pažaist arba į baseiną smile.gif
Atsakyti
QUOTE(alter ego @ 2007 04 22, 17:04)
Kaip ir moterys sportuoja "dėl savęs" o ne dėl vyrų, tai ir vyrai taip pat   bigsmile.gif  na gal truputį ir dėl moterų  mirksiukas.gif Bet manau sportuoja ne tiek dėl tavęs, bet daugiau dėl to, kad geriau pats jaučiasi, daugiau energijos atsiranda, sau labiau patinka (tuo pačiu ir kitiems), tai suteikia daugiau pasitikėjimo savimi.
Jei jam tai svarbu, tai kam jį atkalbinėt?

drysciau nesutikti,vyraisportuoja ne del moteru,o del saves ir del vyru.jie tiesiog didziojasi savo kunu.ir tokie vyrai,kurie pamise del muskulu,jie treniruotese net i moteris neziuri,jiem klubas sventa vieta( as nekalbu apie piemburnius,kurie daugiau plepa nei sportuoja) jie labiau konkuruoja tarpusavy manau nei mes,moterys.sportuoja,nusiema marskinelius,sportuoja nuogu virsum,gerisi pries veidrodi,itraukia raumenis,pasiziuri kaip bicas atrodo tricas... lotuliukas.gif lotuliukas.gif tokie yra pamise...bet tas pamisimas nera blogai.M & G ,o jis varzybose dalyvauja?
aisku ka rase M G kaip kalba jos vaikinas,jog vyrai kiti jo negerbs ir panasiai,man skamba kaip paauglio sapaliones,atsiprasau jei nekaip nuskambejo,bet taip man atrodo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sygyta: 22 balandžio 2007 - 16:33
QUOTE(sygyta @ 2007 04 22, 17:32)
M & G ,o jis varzybose dalyvauja?
aisku ka rase M G kaip kalba jos vaikinas,jog vyrai kiti jo negerbs ir panasiai,man skamba kaip paauglio sapaliones,atsiprasau jei nekaip nuskambejo,bet taip man atrodo.


Jis tik šiaip sportuoja, ne profesionalas. O tas jo sakinys apie pagarbą man irgi labai kvailai skamba unsure.gif Kaip su juo kalbėt, kad įtikinčiau, kad gražus kūnas nėra visko centras? g.gif
Atsakyti
QUOTE(M & G @ 2007 04 22, 16:12)


Arba sako, kad į jį kiti vyrai ne taip pagarbiai žiūrės, jeigu jis nebus treniruotas doh.gif  Aš niekaip negaliu suprasti jo tokio pamišimo. Kaip čia ta pagarba susijusi g.gif Paklauskit jūs savo vyrų, ar čia normalus mąstymas unsure.gif


maniškis sakė - tai gerai, o ko ji nori?kad pilvą išdrėbęs sėdėtų?
dėl pagarbos suabejojo, bet pasvarstė - kad čia Tau tik džiaugtis reikėtų biggrin.gif

šiaip aš tai irgi džiaugiuosi, kad mano brangiausias irgi iš tų, kuriems rūpi kaip atrodo pasidžiaugia kaip vaikas, kad kartais 10 metų jaunesnius kokius apžaidžia, arba, kad kai kurie 18mečiai kaip seniai susikūprinę vaikšto.
Sportas pakelia nuotaiką ir priduoda pasitikėjimo savimi. Taip kad neatimk to malonumo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(M & G @ 2007 04 22, 17:41)
Jis tik šiaip sportuoja, ne profesionalas. O tas jo sakinys apie pagarbą man irgi labai kvailai skamba unsure.gif Kaip su juo kalbėt, kad įtikinčiau, kad gražus kūnas nėra visko centras? g.gif


Gali pradėt kalbėt kad tau labai raumeningas kūnas nėra gražu, na ir panašiai kaip čia parašei - kad gražus kūnas nėra visko centras smile.gif Gal iš karto ir nesuveiks, bet kantriai šnekantis, po kiek laiko vis tiek pamastys ir apie tavo žodžius smile.gif
Atsakyti
Na keistai keistai taip g.gif Aišku geriau negu lašinių auginimas, bet irgi nukrypimas g.gif Aš tai nemoku su tokiais žmonėm apskritai bendraut. Kaip ir su perdėm dvasingais beje doh.gif
Atsakyti
Aš už tai kad vyras rūppintusi savaimi: pas mane toks variantas, kad jo rūpinimasis ir mane verčia pasitempti,nes kai atsirado mūsų mergytė jaučiuosi pavargus, nemiegojus, todėl apie grąžinimasi kartais ir pagalvot neturi laiko ir noro.
Atsakyti
maniškis nepanikuoja, bet prisižiūri, pasportuoja, darosi manikiūra, naudoja higienine kosmetika mirksiukas.gif bet lazdos neperlenkia mirksiukas.gif
Atsakyti