Įkraunama...
Įkraunama...

Auklės periimtos iš pažįstamų ir pan.

vat man pasidarė įdomu-ar tos,kurios perima aukles iš pažįstamų (arba pasitiki rekomendacijimos) visada lieka patenkintos?
Atsakyti
QUOTE(Ramunita @ 2007 04 22, 19:06)
vat man pasidarė įdomu-ar tos,kurios perima aukles iš pažįstamų (arba pasitiki rekomendacijimos) visada lieka patenkintos?

Keista, kad niekas neparase blink.gif . As irgi labai tikejau "pereinamom " auklem, bet ir labiausiai nusivyliau. Pazistamu aukle, pas kuriuos dirbo, visiskai"netiko' musiskiui'. Vaikas istisai verkdavo, tapo irzlus ir t.t. Dabar turim "normalia' aukle, kuria radom patys.
Atsakyti
męs irgi buvom pasiskolinę auklę iš krikštasūnio. nors jo mama aukle buvo labai patenkinta, o aš labai džiaugiausi, kad ką tik pasiskolinę turėjom
Atsakyti
PER PAZISTAMUS GAUTA AUKLE VEL YRA KITAIP,NEI IS GATVE SPASIIMTA
Atsakyti
QUOTE(Mamytedk @ 2007 09 28, 21:18)
PER PAZISTAMUS GAUTA AUKLE VEL YRA KITAIP,NEI IS GATVE SPASIIMTA

Na taip , vis siokia tokia garantija, tarkim, kad ne alkoholike, ar ligone... Bet man peremimas is pazistamu nepasiteisino. Gal tiesiog netiko tas zmogus ir viskas g.gif
Atsakyti
mes peremem aukle is pazistamu ir esam labai patenkinti thumbup.gif zmogum galiu pasitiket, zinau, kad vaikas bus priziuretas ir pamaitintas thumbup.gif
Atsakyti
Kiek teko girdeti is pazistamu, rekomendacijos - dazniausiai pasiteisinantis dalykas. tik zinoma, be viso to reikia pasitiketi ir tuo rekomenduojanciu zmogumi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(junga @ 2007 12 01, 23:32)
Kiek teko girdeti is pazistamu, rekomendacijos - dazniausiai pasiteisinantis dalykas.  tik zinoma, be viso to reikia pasitiketi ir tuo rekomenduojanciu zmogumi smile.gif

Pasitikejom ir dabar pasitikim rekomenduojanciu zmogum biggrin.gif , tik musu sitiacija seimoje buvo kitokia, nei ankstesneje kur dirbo aukle...Tai va, neisigilinau i tai doh.gif
Atsakyti
mūsų aukle,tai mano drauges mama.ji thumbup.gif aš nuo pirmų dienų palieku ramia sąžine,ji labai myli mano pupą. lotuliukas.gif tiesa,aš vežu pas ja į namus,ji netoli gyvena,nuosavas namas-daug lauke buna biggrin.gif tik nežinau kaip bus kai šalčiai užspaus,nes vežu su vežimu,tetis su mašina darbe g.gif
Atsakyti
As tai labai nusivyliau. doh.gif Rekomendavo pazystami, "tipo gera" aukle, deja... doh.gif Ji buvo buvo gera tol kol vaikas miegojo verysad.gif
Atsakyti
mes turim aukle, drauges mama....nusivyliau juodai...visa beda ta kad ji gerokai neprigirdi....o drauge rekomenduodama kazkodel to nepaminejo...
siandien as nuejau miegot i kita kambari su vienu vaiku, o jai palikau priziureti kita mieganti vaika...pabudau nuo vaiko klyksmo...pasirodo negirdejo kai jis atsibudo...vaikas praklyke valanda (zinau, nes jis paprastai miega 40 min) Man didelis stresas...tuoj pat idejau skelbima kitos aukles paieskai....
Atsakyti
QUOTE(guodux @ 2008 11 12, 21:20)
As tai labai nusivyliau. doh.gif  Rekomendavo  pazystami, "tipo gera" aukle, deja...  doh.gif  Ji buvo buvo gera tol kol vaikas miegojo  verysad.gif

mūsų tokia pati sutuacija verysad.gif
Atsakyti