Įkraunama...
Įkraunama...

Kontraceptinis makšties žiedas

1 dalis
Atsakyti
Va jau vieną temą ir priplepėjom smile.gif Norėjau paklausti, ar nieko tokio, jei mėnesinės trunka tik 3 dienas (per tą 7 d. pertrauką), paskui tik vos vos teplioja (net nelabai galiu pavadinti tai tepliojimu, mat užtenka kasdieninių įklotų)?
Atsakyti
QUOTE(Fleurette @ 2007 04 23, 07:00)
Va jau vieną temą ir priplepėjom smile.gif Norėjau paklausti, ar nieko tokio, jei mėnesinės trunka tik 3 dienas (per tą 7 d. pertrauką), paskui tik vos vos teplioja (net nelabai galiu pavadinti tai tepliojimu, mat užtenka kasdieninių įklotų)?


tai gerai, kuo maziau dienu trunka tuo geriau thumbup.gif man irgi sutrumpejo ax.gif
Atsakyti
O kada reikia įsidėti žiedą, kelintą ciklo dieną blush2.gif ar kai prasideda mmm, tada ir dėti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(doviliux* @ 2007 04 23, 14:31)
O kada reikia įsidėti žiedą, kelintą ciklo dieną  blush2.gif ar kai prasideda mmm, tada ir dėti  blush2.gif

pirma kartai, pradedant naudoti - pirma menesiniu diena.
Atsakyti
QUOTE(egle_83 @ 2007 04 23, 14:34)
pirma kartai, pradedant naudoti - pirma menesiniu diena.

taip pirma diena

as sian ir nusiprikau ir kaip tik susirgau
ziuresiu kaip bus

isidejus net nejauciu jo
uzsirasiau dar net kuria diena isidejau kad nepamirsciau kuria diena issiimti lotuliukas.gif
Atsakyti
taj prisimink.lt gali uzsiregistruopti po 3ju savaichiu gausi priminima kada ishsiimti reikia...wink.gif
Atsakyti
QUOTE(bambyte @ 2007 04 24, 21:52)
taj prisimink.lt gali uzsiregistruopti po 3ju savaichiu gausi priminima kada ishsiimti reikia...wink.gif



bigsmile.gif o tiksliai/? einu ir iskart bandau biggrin.gif

Papildyta:
QUOTE(bambyte @ 2007 04 24, 21:52)
taj prisimink.lt gali uzsiregistruopti po 3ju savaichiu gausi priminima kada ishsiimti reikia...wink.gif



nu nerandu kur ten galima uzsisakyt kad po 3 savaiciu
ten tik tom kur tabletes, spirale ir vsio, o kur zieda tai neradau sad.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mama_gulbe @ 2007 04 24, 21:08)
bigsmile.gif o tiksliai/? einu ir iskart bandau biggrin.gif

Papildyta:
nu nerandu kur ten galima uzsisakyt kad po 3 savaiciu
ten tik tom kur tabletes, spirale ir vsio, o kur zieda tai neradau sad.gif doh.gif


http://www.ziedas.lt/nuvatime

cia irgi galima nusistatyti 4u.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 04 24, 22:30-->
QUOTE(Ievute smile.gif @ 2007 04 24, 22:30)
http://www.ziedas.lt/nuvatime

cia irgi galima nusistatyti  4u.gif

Kaip tik ir as norejau nuvatime programa parekomenduot smile.gif
O siaip pati esu naudojus kontraceptines tabletes, bet dabar kai naudojus zieda, tai zymiai geriau pati jauciuosi ir nereikia kiekviena diena sukti galvos, kad tik nepamirsti isgert tabletes. Nors prisipazinsiu, tik pradejus naudot zieda man kazkaip baisoka buvo, nes galvojau "Kaip jis ten mane saugo?" Bet paskui pasiskaiciau aprasyma ir nusiraminau smile.gif
Atsakyti
O geras, reikės tą programą kompe įsiinstaliuoti bigsmile.gif Ačiū, mergaitės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Fleurette @ 2007 04 25, 07:54)
O geras, reikės tą programą kompe įsiinstaliuoti bigsmile.gif Ačiū, mergaitės 4u.gif

thumbup.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif
as ir atradau sita, kaip gerai kad paraset biggrin.gif
Atsakyti