Įkraunama...
Įkraunama...

Didžiausia šunybė, kurią iškrėtė vaikai

Vakar pagalvojau, kad paklausiu jūsų, kokias šunybes vaikai jums yra iškrėtę, kažką sugadinę, sudaužę, ištepę ar pan., gal buvo kokių nors kuriozinių atvejų?Aš tai vakar labai supykau, kai mano "menininkės" wink.gif pasiėmė didžiulį vatmano lapą ir, kol mokiaus kitam kambary, įsijautusios prikleckino guašu kilimą, niekaip negaliu išplaut mad.gif , vyras sako "na, va, norėjai pirkt oranžinį-turi biggrin.gif ", o anksčiau, būdamos mažesnės, kapitališkai buvo išpaišiusios tušinuku miegamąjį, teko keist tapetus rolleyes.gif
O aš, maža būdama, sugadinau ilgai braižytą tėvelio diplominį darbą blink.gif
Atsakyti
Na kolkas (tfu tfu tfu) dideliu sbitku isvengiam rolleyes.gif Bet pries akis taip ir iskyla vaizdelis kai broliukas budamas seseriu pripiese raudonu zvaigzduciu ant sienos, kuri tik ryte buvo baigta tapetuoti. Mamos reakcijos turbut pasakoti nereikia huh.gif O dabar tas pats broliukas (11) sode namelio mediniame balkone saslikus bando kepti ir karts nuo karto tecio masina megina "pasiskolinti" .
Atsakyti
Maniskiai dar mazi, tai kazinko prikresti nespejo, turbut dar ateity laukia pats linksmumas rolleyes.gif Bet viena karta sunus irgi pabuvo didziu menininku. Kai gyvenom senam bute, ten sienas specialiai issidazem fasadiniais dazais, kad butu galima nuplauti, ka pripaiso. As sunui paisyt ant sienu leidau, jis priprato. Kai atsikelem i nauja buta, kol mes dezes kraustem, jis issikrauste savo dazus ir ziuri - sienos naujos, baltos, tiesiog pacios prasosi... Kaip siandien pamenu, tvarkomes su vyru ir galvojam, kazi ka vaikas daro, kad taip tylu? Vyras neistvere, sako, einu, paziuresiu. Neisivaizduojat, koks garsas paskui pasigirdo. Atlekiau paskui, o ten ant didziules baltos sienos graziausia akvarele islieta per visa ilgi laugh.gif O sienu dazai jau nebenuplaunami... Gerai, kad seni seimininkai buvo mums dazu palike, turbut nujaute...
Atsakyti
smile.gif viena is didziausiu sunybiu tai pagrazino svetaines baldus. Labai oziukus rode, ir graziuoju raminau ir visaip nepavyko galiausiai uzrakinau svetaineje, kad apsiramintu. Po 15 minuciu dauzymosi rekimo, tyla.... jau einu isleist blink.gif blink.gif blink.gif atidarau duris ogi musu beveik nauja saliono minkstas kampas juodu tusinuku visas ispaisytas ratais linijom unsure.gif bet net pyktis tuo metu neeme manes puoliau mastyt kaip isvalyt. Ir deka forumo mamos kava baldai buvo kokie buve tik odekolonu smirdejo biggrin.gif
Atsakyti
Na maniske, mazas bet tooooks ... tvarkdarys
"Linksmiausia" man buvo vasara, kai kartsa vaikas be pamperio po namus lakste.
Vienu momentu vaikas jauciu uztilo, ilgokai jau tyli, sakau reik gi paziuret ka ji ten daro. Uzeinu i kambary.... blink.gif ogi ziuriu, vaikas sau ramiausiai vienoj vietoj kruvele prikakojo, ir toliau jau labai matyt norejo paslept savo "darbus" tai kad trina juos i kilima, kad trina biggrin.gif . Maza smulkme, kilimas pas mus sviesiai pilkas, vaiko kakutis, ryskiai geltonas, blogai issiplaunantis. biggrin.gif (cia tiems kas dar neturi vaiku), prieinu arciau: ogi fuuuuuuuu visos rankutes, veidukas, ir visa visa kita istepliota tuo aromatingu sunkiai atsiplaunanciu.... KAKUCIU biggrin.gif
Tai kol issiprausem pacios, kol issivalem burnyte, kol issimaudem, kilimas jau buvo beveik susigeres biggrin.gif . Bandem plaut visom hemijom kokias tik radom namie biggrin.gif TAi dabar dar kartais (prie tam tirko apsvietimo) galima izvelgt mazosios "nuopelnus"
Atsakyti
biggrin.gif Va as tai turiu tikra isdykuna namie!!!Isploviau minksta kampa,ateinu is virtuves,o gi mano vaikinas pasiemes ranku krema ir visa kampas istepes,tai vos nepazaliavau,nu bet ka padarysi.Paskui nuverte televizoriu,,tai prispausta,rekianti istraukem,o televizorius tai ne mazas 72cm.istrizaines,labai issigandau,bet liko gyvas,paskui nuverte komoda su didele gele,tai vos ant galvos vazonas neuzgriuvo,aisku suduzo,vel issigandau baisiausiai,o salia mezgiau ir nepastebejau,kad stalciais lipa. tongue.gif Numezgiau vyrui megztini,tai kol siuvinejau rankoves,pasiemes zirkles sukarpe prieki,nukirpo geles lapus,o su savo plasmasinem,vaikiskom zirklutem.Atlupo roleta virtuvej iki virsaus,nekalbu apie savo kosmetika,prie visko buvo prilindes,tecio nauja dezodoranto atsikando ir nulauze,karniza su uzuolaida nuleido zemyn.Oi rasyciau ir rasyciau.Patikekit vaikas pas mane,tai exkliuzivas!!! tongue.gif Bet pamazu jau rimsta blogi darbeliai,jau atsibodo,o dar tik 2metai ir 9men.
Atsakyti
biggrin.gif
akiniu fultliaro ir batuku plukdymas WC... wink.gif
lupdazio ragavimas tongue.gif ,
tapyba ant sienu,
dezodoranto laizymas,
audiokaseciu ishvyniojimas,
mezgimas mamos mediniais virbalais blink.gif
elektrinis radiatorius turi veikti visu galingumu !.. ph34r.gif
seklytes turi buti pasetos (ryziai ir grikiai irgi seklytes unsure.gif )
zvakes uzdegamos tam, kad jas uzpusti

rolleyes.gif Bet juk jis bando ir is viso to mokosi, ir daro tai be jokiu blogu paskatu.... biggrin.gif
Atsakyti
Man net bloga pasidarė beskaitant jūsų leliukų šunybes tongue.gif
Mes su vyru taaaaip gražiai ir ramiai gyvenom tieeeeek metų.
Bet kelio atgal jau nėra..... wink.gif teks pavargti vaikiuką auginant ir kol gims pasiruošim morališkai sienų, baldų, gėlių ir kitų gėrybių prikauptų per ilgus metus sunaikinimui. biggrin.gif biggrin.gif
Bet ir gerai iš kitos pusės - vaikai mus moko nebūti materialistais ir labai jau nevertinti savo „šmutkyčių“.
Atsakyti
laugh.gif laugh.gif laugh.gif

Na, ir prajuokinot --Resize_Images_Alt_Text--
Atsakyti
Kadangi maziulei tik 10 men. tai dar nespejo Tik viena, tokia ryskesniu. rolleyes.gif Prikrauta jos puodeli nesiau ispilti i klozeta. Sviesos nedegiau, tokia prieblanda. Ziurau, kazkas plaukioja ir jau rekiu:"Kas savo sh.... nenuleido!!! mad.gif " Kad sliukstelejau puodelio turini su vandeniu, maniau nugrimz i gelmes biggrin.gif ...bet gi ne! Uzdegu sviesa, ziuriu kojinytes randonos plaukioja blink.gif Panicka, nutare atsikratyt biggrin.gif
Isvis jinai pas mus dabar wc direktore, sedi ten, zaislu susinesus, net patamsiai neislenda ph34r.gif O kai as pasinaudojau tuo nuostabiuoju "kreslu", nenoredama jos vyti is nuosavo kabineto, tai ji man labai dosniai atsilygino - prisewlino ir ikando man i minkstaja laugh.gif
Atsakyti
kadangi mano kleckas dar mazas,as papasakosiu kaman mama pasakojo.
buvo gal man 5men,na kad as dar tik mamos pieniuka geriau biggrin.gif turejau ir broli,jam tada buvo 6metai.sako mama: padariau pietus,idejau broliui,o pati mane paguldzius i lovele nuejo skalbiniu dziaut.sako ateinu i kambari,o ten itartina tyla rolleyes.gif ir brolio nematyt.nueinu iki taves ir pasiurpstu is vaizdelio:tavo visa burna pilna kotletu!!! ohmy.gif akys issoke kaip pas spoka,ziuri i viena taska ir neuspranti kas vyksta,o brolis lyg nieko detas sako:sese valgyt norejo,nes issiziojus i mane ziurejo biggrin.gif tai mama sake nezinojau ar cia verkt ar juoktis laugh.gif
Atsakyti
Na, didziausia sunybe butu sunku ir isskirt, nes kasdien po kelias mergina iskrecia. Bet va vakar tai teveliams labai geda buvo. Pazistami nusipirko kompa, paprase vyro sutvarkyt- suinstaliuot viska. Paliko kompa pas mus, atvaziavo kita diena pasiimt, vyras ijunge, parode viska- aciu, aciu, viskas labai gerai. Patenkinti dekoja. Tada vyras pasisiule padet isnest. Peme jis pacia deze, kelia, o ten viduj kazkas galingai barska. Visi nustebe, vakar tai nebarskejo blink.gif Ir taip barskina, ir taip. Tada vyras nuima sona, apziuri deze- nu, nera kam barsket viskas tvarkinga. Aha, viduj kita dezute- maitinimo blokas. Nusuka ta, pabarskina- barska ohmy.gif Nugarelej anga ausintuvui, per ja bando iziuret, kas ten viduj ir iskratyt, nu niekaip. Teks ardyt, bet garantinis lipdukas uzklijuotas sad.gif Salia stovi musu mergina. Vyras: "Cia jau tavo darbas. Tai ar kisai ka nors i kompa?" Mergina: "Kisau.... nieko". As dar bandau ja uzstot: "Nu ka tu, jau ji tai tikrai nekis nieko i vidu, nu, kam jai...." Sneku, o pati 100 % isitikinus, kad jos darbelis mad.gif Vyras isardo ir istraukia 2 nemazus varztus ir detalyte nuo sudedamo Kinder zaisliuko. Abejoniu nelieka ph34r.gif Jau taip geda pasidare. Na, butu tik varztai- tai dar sakytum tie, kas surinkinejo, gal pridirbo, bet ir tai... Taiva rado mergina vienintele anga ir prigrudo sad.gif Tokia vat istorija gavosi ph34r.gif
Atsakyti