Įkraunama...
Įkraunama...

Maksimalus dėmesys kiekvienam

kaip produktyviai praleisti laiką su visais vaikais, kad kiekvienas jaustųsi lygus, kad jam būtų skiriamas maksimalus dėmesys ir t.t.?
Gal išeitis-kiekvienam šeimos nariui pasiskirstyti po vaiką nors kartą per savaitę-ir tuomet skirti jam maksimalų dėmesį???O gal per išeigines vieną kurį vaiką nuvežat pas senelius?Kokių turit idėjų?
Atsakyti
Tiesa pasakius aš neįsivaizduoju, kaip reikia užtekti laiko daug vaikų, nes aš su dviem vos susitvarkau. Nemoku aš. Ir mano mama pastebėjo, kad aš vyresnėlei dėmesio labai mažai skiriu. Nežinau net pati ką daryti. Vyras iki vėlumos dirba, kai grįžta, nori tik ramybės ir su mažiumi nepasilieka, o mažius taip pat gudrus-mamos nepaleidžia iš akiračio. Ir lieka nuskriausta dukrytė. sad.gif
Atsakyti
Kartas nuo karto save pagaunu, kad jau mažesnis tai jau daugiau jam savęs atiduodu. Tuo tarpu skubu kompencuoti dėmesį vyresniesiems. Bet vyresnieji su kokiu pavydu žiūri į mane kai mažiai susilipa abu ant kelių. Taip negera širdy pasidaro, kad net nukeliu ir einu sau. Aišku visada ir tą vyresnį apkabinu, pabučiuoju. Niekad stengiuos jų akyse nepasakyti, neparodyti, kad broliai mažesni, tai aš juos daugiau myliu, jiems daugiau reikia saldainių ar pan. Bet tikrai labai sunku padalinti vienodai meilę, šilumą, dėmesį. wub.gif
Atsakyti
O aš pastebiu, kad mano vyriausias kaip koks tėvas, paima mažiuką kokį, paniurko, ant pečių panešioja, saldainį nupirkęs parneša wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Jums gerai mazesni didesni o mano trys leliai ir nei vienas nesupranta kad reikia ziureti visus tris visi kai supuola ant manes nezinau nei ka daryti blink.gif tai susodinu visus tris i viena eile ir zaidziam kartu thumbup.gif o kartais tai neimanoma tada pasodinu juos i manieza ir kazkaip nusiramina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(White @ 2005 07 10, 20:41)
Jums  gerai mazesni didesni o mano trys leliai ir nei vienas nesupranta kad reikia ziureti visus tris visi kai supuola ant manes  nezinau nei ka daryti blink.gif  tai susodinu visus tris i viena eile ir zaidziam kartu thumbup.gif  o kartais tai neimanoma tada pasodinu juos i manieza ir kazkaip nusiramina smile.gif

wub.gif thumbup.gif thumbup.gif Du jau daug, bet pas tave cieli trys thumbup.gif wub.gif
Kiek vaikų bebūtų, ir kokio jie amžiaus - nori dėmesiuko nors tu ką. smile.gif Gal yra tik toks laikotarpis, kai to dėmesio reikia daugiau - kai lialiukas, pirma klasė (bent mano atveju, nes daugiau "dirbi" prie mokslų), ligos metu ir t.t.
Šiaip stengiuosi neišskirti - mylimas, mažiau mylimas....
Atsakyti
Labai sunku, bet manau, kad didesniajam dėmesio reikia rodyti daugiau nei mažesniajam. Nors labai stengiamės , bet visgi mūsų didysis - rugsėjį jam bus keturi - kamuojamas prieštaringų jausmų, sesytę (jai tuoj bus 7mėn) ir labai myli - priėjęs kalbina, bučiuoja, o kai jam atrodo, kad nematom - bando jai įgnybt, o kai ši pradeda verkti, puola glostyti.
Atsakyti
Kai mokiau vyriausiaji dviratuku vaziuot, tai mergos begiojo is paskos.....
Atsakyti
Aš irgi pasisakysiu blush2.gif Mano du vaikiukai,bet vis pastebiu,kad mažai dėmesio skiriu savo vyresnėliui blush2.gif negera mama aš.Nežinau kaip padalinti tą dėmesį abiem g.gif Mažiukui tikrai reikia daugiau dėmesio,bet dideliui ne ką mažiau g.gif
Aš nesusitvarkau schmoll.gif
Matau čia kažkas turi po tris vaikučius doh.gif man būtų mega_shok.gif
Atsakyti
Su tuo dėmesiu tai problemėlių atsiranda rolleyes.gif Vieną vos ne smileysex.gif klausymais reikia konsultuoti,kitą vėl visokios nesąmonės kankina-maištaujanti siela doh.gif ,o mažiukas,tai jau visai be komentarų.Taip ir keičiu savo amplua kas 5 min. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(odė @ 2005 09 16, 19:40)
Su tuo dėmesiu tai problemėlių atsiranda rolleyes.gif Vieną vos ne smileysex.gif klausymais reikia konsultuoti,kitą vėl visokios nesąmonės kankina-maištaujanti siela doh.gif ,o mažiukas,tai jau visai be komentarų.Taip ir keičiu savo amplua kas 5 min. blink.gif

Na va sakau,kad baisu blink.gif ,bet vistiek kažkaip susitvarkyti reikia ax.gif
Atsakyti
Žinoma , kad vyresnėliui dėmesio mažiausiai tenka, pastebėjau, kad jį tik baru, "pamokas ruošk", tą padaryk, ano nepadarei pagailo vaiko, sakau nieko gero nemato...., tai suorganizavau jam dėmesio dieną (čia buvo praeitą pavasarį)
Jam buvo atostogos, pasiėmiau laisvą dieną darbe ir tik abu nuėjom į kiną, paskui piceriją, paskui nusipirkom neragautų saldainių, pabendravom mažių netrukdomi, pasivaiksčiojome po miestą....buvo labai laimingas...labai smagus nešė saldainius savo broliui ir sesei , manau reiks vėl kada tokią dieną sugalvoti, aišku dažnai neišeina, o ir gautusi kažkoks įprastas ir nebeidomus dalykas mirksiukas.gif
Gal pasinaudosit mano įdėja 4u.gif
Atsakyti