Įkraunama...
Įkraunama...

Ar po gimdymo nesutriko jūsų miegas?

Beveik visos turbut patyrem paskutiniu nestumo menesiu nemigas, o kaip su nemiga po to? As turiu omeny ne tuos atvejus, kai mazius neduoda miegoti, bet kai mazius jau beveik normaliai miega, o pati uzmigti negali.
Va pvz. maniskis jau greit menuo kaip 11 val vakaro uzmiega ir pucia i usa iki 6-7 val ryto, po to pavalgo ir dar pora valandeliu numinga. Rodos, idealios salygos miegoti, o as pabundu 4 val ryto ir nebeuzmiegu. Paskui diena vaikstau kaip zombis, bet jau pamiegoti nera sansu. Ir visa tai prasidejo gal antra menesi po gimdymo. Pradzioj tai miegodavau kaip uzmusta tik galva ant pagalves padejusi. Gal kam irgi panasiai nutiko? Kokiu emetes priemoniu sureguliuoti savo miega?
Atsakyti
Ak, zanet, man tavo problemas... Svajoju apie tai, kad mazius nakti keltusi nedazniau kaip kas 2 val. Ok ok, bent jau kas 1.5 val... O gal kai miegos jis, as irgi negalesiu uzmigti? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(sniegena2 @ 2004 12 30, 14:06)
Ak, zanet, man tavo problemas... Svajoju apie tai, kad mazius nakti keltusi nedazniau kaip kas 2 val. Ok ok, bent jau kas 1.5 val... O gal kai miegos jis, as irgi negalesiu uzmigti?  blink.gif

Butent, as irgi svajojau, kad mazius miegotu bent jau 5-6 val., nes pries tai miegodavo 3-4 Svajone issipilde anksciau nei tikejausi, o ja pasinaudoti kazkaip ir nebeiseina doh.gif
Atsakyti
Vaikinukas miega iki pat ryto neprabusdamas, o man visai issireguliavo miego ritmas sad.gif Ilgai neuzmingu, daznai atsibudineju, o ryte mirstu is nuovargio, visai nepailsejusi jauciuos....
Atsakyti
QUOTE(viksrelis @ 2004 12 31, 15:37)
Vaikinukas miega iki pat ryto neprabusdamas, o man visai issireguliavo miego ritmas sad.gif Ilgai neuzmingu, daznai atsibudineju, o ryte mirstu is nuovargio, visai nepailsejusi jauciuos....

Va va, lygiai tas pats sad.gif O tu bandei kokias nors priemones? As bandau gerti arbatas, bet jos nepadeda. Eiti pas gydytoja del vaistu dar privengiu, nes maitinu.
Atsakyti
Maniske miega nalabai ramiai, atsibudineja kas pora valandeliu, bet anksciau (is kart po gimdymo) ir taip sugebedavau issimiegot. Dbar mazoji uzminga, o as guliu ir ziuriu i lubas staciom. Nezinau kas cia kaltas. Atrodo ir pavargus, bet neuzmiegu ir viskas.
Atsakyti

Dbar mazoji uzminga, o as guliu ir ziuriu i lubas staciom. Nezinau kas cia kaltas. Atrodo ir pavargus, bet neuzmiegu ir viskas.

Ir as galvojau, kad man vienai kazkas pasidare. Jokios arbatos, valerijonas nepadeda Atsiguliu ir nervuojuosi, kad noriu miego, o nemiegu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(temi @ 2005 01 03, 13:00)
Dbar mazoji uzminga, o as guliu ir ziuriu i lubas staciom. Nezinau kas cia kaltas. Atrodo ir pavargus, bet neuzmiegu ir viskas.

Ir as galvojau, kad man vienai kazkas pasidare.  Jokios arbatos, valerijonas nepadeda Atsiguliu ir nervuojuosi, kad noriu miego, o nemiegu doh.gif

Nugi pas mane čiut ne analogiška situacija. Kai 2.gif buvo keli mėn., tai ji prabunda naktį , aš ją pamaitinu, o paskui blūdiju. mad.gif
Dabar jau naktį miegu kiek leidžia 2.gif , bet dieną kad pamiegot, tai neišeina nors tu ką......... schmoll.gif schmoll.gif doh.gif
Atsakyti
Man irgi daznai nesimiega, bet isitaisiau prie galvos lempele ir skaitau..tai kazkaip dabar ne obidna, kad nesimiega biggrin.gif
Atsakyti
mano maze berods atsisake valgymo 3val nakties, bet as vis saziningai atsibundu tuo laiku ir laukiu... Tikiuos su laiku praeis...
Atsakyti
Maniskis jau nuo 9 vakaro iki puse 6 ryto ismiega neprabusdamas. o ash baisausiai neissimiegu, nes niekaip negaliu uzmigti. vakare iki 1-2h guliu ir galvoju kur tas miego mygtukas... cry.gif diena irgi negaliu pamiegoti, nes pasamonej kirba baime, jog tik uzmigsiu o sunelis ir prabus ir jausiuosi da blogiau.
Atsakyti
Nakti pas mane isijungia autopilotas, nes ryte sunkiai prisimenu kiek kartu buvau prabudus maitinti, o valgo maniskis kas 2 val. Ryte pailsejusi tikrai nesijauciu, diena vis bandau nusnaust, bet niekaip nepavyksta, net ir tada, kai vyras namie ir zinau kad vaika tikrai paziures.
Atsakyti