Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėda: l/d "Papartėlis"

Niekur neradau nieko apie darzeli "Papartelis". Gal yra visgi lankanciu ir gal galite pasidalinti? mirksiukas.gif
Atsakyti
Prisijungiu prie klausimo, mes irgi ruosiames eiti i Paparteli arba i salia esanti Pumpureli. Labai labai prasau, mamos, gal kas galite papasakoti apie siuos darzelius, gal turite kokiu ziniu! As tik girdejau, kad paparteli labai geros aukletojos"kaip mamos" smile.gif
Atsakyti
Sveikutes,ziurint pas kokias aukletojas pateksit? visokiu ten yra ax.gif Lanke mano sunus ,dabar lanko dukryte,tai galiu pasakyti kad lopselis tai thumbup.gif va ten aukletoja kaip mama,per tiek laiko nieko nesu girdejus blogo,nors man reik vezioti vaika,nes ne salia namu,bet kito varianto nemaciau,o su paciu darzeliu tai esu girdejus kaip viena aukletoja siule sukisti vaiko galva i sriuba jei jis jos nesuvalgys verysad.gif tai ar cia aukletoja????????????? Mano sunui tai buvo gerai labai geros aukletojos,viena svelni kita griestesne,bet man kaip moterys patiko,perejom i kita darzeli tik del to kad cia aprt zaislu jie daugiau nieko neveike,o as maciau kad mano sunui reik usiemimu,bet siaip darzelis super,o maistas tai nesulyginsi su kitais,nezinau ar skanu,neragavau,bet kas sotu tai tikrai ax.gif
Atsakyti
laba diena. Užsirašėme į šį Klaipėdos darželį. Labai patogi vieta ir aplinka papirko, tačiau nemaloniai nustebino nemandagi ir stačiokiška direktorė. Neleido apžiūrėti darželio ir su auklytėm susipažinti, tai gal kas nors gali man padėti? Gal vaikučiai šiame darželyje eina ir ar viskas jiem čia tinka? O gal mums tiesiog nekreipti i vedėją dėmesio, juk ne ji su vaikais dirba?Prašau patarimo ir pagalbos. Ačiū.
Atsakyti
tai nejau tas darzelis toks nelankomas, kad neparašote? smile.gif
Atsakyti
Gal ir nelanko ? g.gif mirksiukas.gif
Šiaip yra atskira tema apie Klaipėdos darželius, gal parašius ten būtų greičiau mamytės atkreipusios dėmesį į Tavo klausimą mirksiukas.gif
Dažnai tenka praeiti pro šį darželį, man labai patinka jo išorinė aplinka: tvarkinga, atokiau nuo gatvės, tikrai nedaugelis darželių gali pasigirti tokia aplinka. Gaila, negaliu pasakyt apie vidaus politiką nieko, bet pati atsakai sau į klausimą, kad ne direktorė dirba su vaikais mirksiukas.gif
Papildyta:
Beje, tikrai keista, kad ne tik kad neleido darželio apžiūrėti, bet ir pati nepasiūlė to padaryti g.gif Juk ne pagal direktorę renkamės darželį, o gal ji taip mano ? bigsmile.gif blink.gif
Ir turbūt ne su auklytėmis, o su auklėtojomis norėjai susipažinti mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Borzika: 09 sausio 2013 - 08:56
ačiū, tikiuosi mano vaiko galvos į sriubą nekiš biggrin.gif
Atsakyti
kai aš bandžiau leisit savo vaiką ten, tai nepriėmė tipo nėra vietų, nuėjau į Pumpurėlį, tai direktorė klausia kodėl nevedu į Papartėlį. Kai pasakiau, kad nėra vietų, nepriėmė, tai ši nepatikėjo, kaip tai, juk tam darželiui vaikų trūksta . Po to skambino iš papartėlio, kad ateitume.... MAn ten neptiko, kad tamsus darželis.
Atsakyti
QUOTE(Vike @ 2007 06 18, 09:31)
kai aš bandžiau leisit savo vaiką ten, tai nepriėmė tipo nėra vietų, nuėjau į Pumpurėlį, tai direktorė klausia kodėl nevedu į Papartėlį. Kai pasakiau, kad nėra vietų, nepriėmė, tai ši nepatikėjo, kaip tai, juk tam darželiui vaikų trūksta . Po to skambino iš papartėlio, kad ateitume.... MAn ten neptiko, kad tamsus darželis.


o kaip pumpurėlis - jis kažkur juk šalia?Man tai nerado papartėlio vedėja laiko, kad galėčiau daržą apžiūrėt, tai ir nemačiau, kad tamsus.bet kaip suprantu, tai ir tau nepaliko gero ispūdžio papartėlio valdžia?
Atsakyti

As leidau savo dukra i Paparteli - nu, neidealu, bet ir nieko blogo negaliu pasakyti. Kai dabar einam i Saltineli, tai skirtumas jauciasi. Musu grupes aukeltojos (Papartelio) buvo tikrai neblogos, tik kas man nelabai patiko, tai kad vienoje patalpoje ir valgo, ir zaidzia, ir miega. Saltinelyje viskas yra atskirai.
Papartelio vedeja man irgi keistoka pasirode.
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif ,
Mano sunus nuo rugsejo prades eiti i Paparteli. Nieko nezinau apie si darzeli, ir apie aukletojas pas kurias pakliusim. Manau visuose darz. yra visokiu aukletoju. Cia kaip loterija. Tikiuosi istraukti laiminga bilieta g.gif .
Po rugsejo men. galesiu parasyti kaip mums sekasi. Bet gal jau 1-oji mama jus einate ten? (tema paskelbta buvo 4 menesi)
Atsakyti
QUOTE(Aiira @ 2007 08 12, 18:05)
Sveikutes 4u.gif ,
Mano sunus nuo rugsejo prades eiti i Paparteli. Nieko nezinau apie si darzeli, ir apie aukletojas pas kurias pakliusim. Manau visuose darz. yra visokiu aukletoju. Cia kaip loterija. Tikiuosi istraukti laiminga bilieta g.gif .
Po rugsejo men. galesiu parasyti kaip mums sekasi. Bet gal jau 1-oji mama jus einate ten? (tema paskelbta buvo 4 menesi)

mes irgi pradesime nuo rugsejo smile.gif
Siaip su dukryte ten nueinam pazaisti smelio dezeje.Liepa ten buvo atostogos, o dabar jau vaikuciu yra.Tai viena diena teko stebeti nemalonu vaizdeli-aukletoja vede i grupe isterijos pagauta mergaite kokiu2-3m.Si verke ir draskesi ir tada aukletoja ja eme ir gerokai aptalze,kur pakliuvo. blink.gif Mano vaikas visa tai stebejo doh.gif Mes su drauge puolem is paskos,sakydamos,kad taip negalima.O si patvirtino,kad neva galima,ji mano vaikas.Bet veliau mes su drauge labai suabejojome ar tai jos vaikas,nes paklausta mergaites vardo,ji ilgokai galvojo,kol prisimine. rolleyes.gif
Zodziu jei pakliutume pas sita "pedagoge" tikrai reikalauciau keisti aukletoja. cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 1-oji mama: 12 rugpjūčio 2007 - 21:23