Įkraunama...
Įkraunama...

Skydliaukės problemos VI

Sveikutės. Užvedu jau šeštąją mūsų temelę ir tikiuosi, kad čia sulauksim tik gerų tyrimų atsakymų. Sėkmės visoms. Dalinkimes savo patirtimi toliau ir ačiū, kad esate 4u.gif
Senoji tema ČIA
Atsakyti
Sveikutes visos!!!

kaip smagu, kai gali daug informacijos rasti pas jus, ne tik medicininiuose puslapiuose.. Aciu Jums visoms!!!

Mano mama ruosiasi operacijai. Rytoj vaziuosim pas Kymanta tartis...
Gal kas gali pasidalinti patirtimi, kiek "kainuoja" operacija?
Ar guletes operacijos diena ar is vakaro? Keliu vietu ten palatos (mama turi kompleksu - bijo ligoniniu, nes knarkia)? Neurochirurginiam zinau, kad galima vienvieciu gaut, o cia nezinot kaip?
Aciu rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Joliuke @ 2007 04 25, 22:07)
Sveikutės. Užvedu jau šeštąją mūsų temelę ir tikiuosi, kad čia sulauksim tik gerų tyrimų atsakymų. Sėkmės visoms. Dalinkimes savo patirtimi toliau ir ačiū, kad esate 4u.gif
Senoji tema ČIA



As irgi jau 'persikraustau' 4u.gif
O tema - daug zadanti, tikrai galvokime. drinks_cheers.gif As irgi turesiu galimybiu prisijungti - liepos antroje puseje ar rugpjucio pradzioje. Priklausys nuo to, ka man pasakys daktarai geguzes 21 d. Manau, laukia antras jodas, deja. Na, bet bus jau beveik metai po operacijos. Sekmes visoms
Atsakyti
Sveikos merginos, aš taippat noriu pasidžiaugti šiomis mūsų diskusijomis. Aš čia labai daug ką atradau, labai daug ką sužinojau. Ačiū jums.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Visai mūsų temelė aprimo, vos suradau tongue.gif
Gal kas neseniai registravotės pas Kazanavičių, kažin ar šiuo metu pas jį didelės eilės g.gif Norėjau užsiregistruoti KMUK pas endokrinologą, bet ten jau talonai tik rugpjūčiui doh.gif Kažin ar Kazanavičius visus tyrimus iš karto padaro g.gif Man labai rūpi TG g.gif
Pasiguosiu, pradėjo svoris augti man, ko niekada gyvenime nebuvo, ir svarbiausia kad viskas sėda ant šonų ir pilvo doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Baronė: 30 balandžio 2007 - 10:06
QUOTE(Baronė @ 2007 04 30, 04:05)
Sveikos 4u.gif Visai mūsų temelė aprimo, vos suradau tongue.gif
Gal kas neseniai registravotės pas Kazanavičių, kažin ar šiuo metu pas jį didelės eilės g.gif Norėjau užsiregistruoti KMUK pas endokrinologą, bet ten jau talonai tik rugpjūčiui doh.gif Kažin ar Kazanavičius visus tyrimus iš karto padaro g.gif Man labai rūpi TG g.gif
Pasiguosiu, pradėjo svoris augti man, ko niekada gyvenime nebuvo, ir svarbiausia kad viskas sėda ant šonų ir pilvo doh.gif

Aš dėl svorio padidėjimo ir nuėjau tikrintis pas endokrinologą, na ir ka manot rado priaugusiu mazgų. Geriau jau pasitikrinti.
Atsakyti
QUOTE(Dakie @ 2007 05 01, 07:59)
Aš dėl svorio padidėjimo ir nuėjau tikrintis pas endokrinologą, na ir ka manot rado priaugusiu mazgų. Geriau jau pasitikrinti.

Tai kad pas mane jau viskas beveik prieš metus išoperuota, nebent hormonai netvarkoj g.gif
Atsakyti
QUOTE(Baronė @ 2007 05 01, 03:58)
Tai kad pas mane jau viskas beveik prieš metus išoperuota, nebent hormonai netvarkoj g.gif

Man prieš 14 metų buvo du kartus operuota dabar reikalinga jau trečia operacija. Ateinantį šeštadienį turiu sužinoti tyrimų rezultatus ir tada nuspręs kada skirti operacijos laiką.
Atsakyti
QUOTE(Dakie @ 2007 05 01, 10:11)
Man prieš 14 metų buvo du kartus operuota dabar reikalinga jau trečia operacija. Ateinantį šeštadienį turiu sužinoti tyrimų rezultatus ir tada nuspręs kada skirti operacijos laiką.

Oje, negąsdink unsure.gif Ir taip neramu doh.gif Važiuosiu gegužės 16d. pas Kazanavičių, tai gal ką žinosiu konkretesnio g.gif
O tau visa skydliaukė buvo pašalinta, ar tik dalis, kad tiek operacijų reikėjo g.gif Ar piktybinė buvo ar ne g.gif Jei nenori čia, gali į až parašyti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(asta.mik @ 2007 04 25, 23:09)
Sveikutes visos!!!

kaip smagu, kai gali daug informacijos rasti pas jus, ne tik medicininiuose puslapiuose.. Aciu Jums visoms!!!

Mano mama ruosiasi operacijai. Rytoj vaziuosim pas Kymanta tartis...
Gal kas gali pasidalinti patirtimi, kiek "kainuoja" operacija?
Ar guletes operacijos diena ar is vakaro?  Keliu vietu ten palatos (mama turi kompleksu - bijo ligoniniu, nes knarkia)? Neurochirurginiam zinau, kad galima vienvieciu gaut, o cia nezinot kaip?
Aciu rolleyes.gif  rolleyes.gif  rolleyes.gif

Sveikutes, sveikinu atidarius nauja tema, ji tikrai labai reikalinga ir naudinga. 4u.gif asta.mik viskas bus gerai, mano mama jau kaip savaite po operacijos, gulesi ta pacia diena kai operavo apie 9val ir po keliu val. ja operavo. Viskas truko apie 2val, su isvezimu ir parvezimu i palata. Jos gulejo tokioj idomioj palatoj, ieini i palata ir ten kaip pereinami kambariai, vienoj 4 lovos, pereini per ja ieini i kita erdve vel keturios lovos, pereini ir vel keturios lovos, tokia gan idomi. Atrdodo kaip ir atskiros, tik nera duru atsiribot, nezinau ar labai isivaizduoji, bet nemanau, kad jos visos tokios. O del vienvieciu, tai net nezinau, gal ir galima gaut jei jos nebus uzimtos.O kiek kainavo parasysiu i az mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(edre @ 2007 05 01, 13:16)
Jos gulejo tokioj idomioj palatoj, ieini i palata ir ten kaip pereinami kambariai, vienoj 4 lovos, pereini per ja ieini i kita erdve vel keturios lovos, pereini ir vel keturios lovos, tokia gan idomi. Atrdodo kaip ir atskiros, tik nera duru atsiribot, nezinau ar labai isivaizduoji, bet nemanau, kad jos visos tokios. O del vienvieciu, tai net nezinau, gal ir galima gaut jei jos nebus uzimtos.O kiek kainavo parasysiu i az mirksiukas.gif

Tai ten viena tokia palata yra, ir kitoje koridpriaus pusėje yra mažesnė, ten dažniausiai vyrus guldo. Vienvietės palatos yra, tik nežinau kelios. Aš abu kartus gulėjau toje didelėje palatoje, tai man visai gerai buvo, neliūdna.
Atsakyti
QUOTE(Dakie @ 2007 05 01, 11:11)
Man prieš 14 metų buvo du kartus operuota dabar reikalinga jau trečia operacija. Ateinantį šeštadienį turiu sužinoti tyrimų rezultatus ir tada nuspręs kada skirti operacijos laiką.

o kur ir kas operuos?
Atsakyti