Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno ,,Ryto" pradinė mokykla

Nuo rudens noriu leisti savo dukrytę į ,,Ryto" pradinę mokyklą. gal kas nors ką nors apie ją žinote?
Atsakyti
Teko buti atviru duru dienoje thumbup.gif , man patiko. Ir apsilankius mokykloje direktore nepuole paramos prasyti biggrin.gif , kas buna retai. Gal kas gali daugiau papasakoti apie se mokykla. Pliusu prirasyta kitoje temoje, gal kas ir minusu zinot g.gif
Atsakyti
Drauges dukra mokesi sioje mokykloje. Atsiliepimai labai geri! Na tik nelbai patiko paruosiamo ugdymo mokytoja tokia sena doh.gif O seip labai gerai, per pertraukas vaikai turedavo kur zaisti: tam yra zaidimu kambariai atskirai kiekvienai klasei. Mokykloje vaikai ir mokinasi cheorografijos ir dainuoja, soka, lanko chora. Kiekvienai sventei yra rengiami vaidinimai, spektakliai. Pagal vertinima pradinukam negalima rasyti pazymiu, o vaikai ir tevai labai to nori, taigi siai problemai ispresti yra uzdedami tokie anstpaudukai kai gauni darba, na antspauda atspaudzia ir buna jie skirtingu spalvu, vaikai kaip vietoj rasymo pazymiu i pazymiu knygeles tu anstpauduku spalvas spalvina i pasiekimu knygeles, ir tai jiem laabai patinka, na nezinau, nelabai ir girdejau blogu atsiliepimu g.gif
Atsakyti
Laba diena,

gal zinote atsiliepimu apie "Ryto" mokytoja Daiva J.?

Aciu
Atsakyti
Laba aš čia naujokė, bet apie ryto pradine galiu pasakyti mokosi mano duktė. Būtų gal ir neblogai jai patektumėt į gera klase ir pas gera mokytoja, o mes patekom labai ne kaip, nespėjam rinkti pinigus ir klasės įruošinėt. pirkom naujus suolus, lenta, darėm spintele po lenta per visa siena, dabar nori kad užuolaidas pirktumėm. o ir mokytoja ne kokia. Na aš savo antro vaiko tikrai neleisiu į šia mokykla, bet jai jūsų vaikas papuls į gera klase kuri jau sutvrakyta ir mokytoja bus gera tada viskas gal ir gerai
Atsakyti
visac, gal gali isduoti kokia mokytoja? blush2.gif
Atsakyti
Gal ką žinot apie priešmokyklinę grupę.Aš noriu leisti savo mergaitę. g.gif
Atsakyti
Tos grupės mano vaikas nelankė, bet tos pačios mokytojos prailgintos grupės.
Tai kiek pažinojai tas mokytojas viena tai labai maloni, kita nelabai ir vaikas buvo tos pačios nuomonės. Bet reiktu apsilankyt ir pačiai pasižiūrėt.
Papildyta:
Dar pamiršau gabrieele tau parašyt negaliu pasakyt mokytojos nenoriu, kad nukentėtu vaikas tik pasakyčiau kai baigs mokykla. O šiaip jai lankys mokykla tik po metų tai tikrai nepapuls pas ta pačia.
Atsakyti
QUOTE(kpkc @ 2007 04 28, 19:14)
Teko buti atviru duru dienoje  thumbup.gif , man patiko. Ir apsilankius mokykloje direktore nepuole paramos prasyti  biggrin.gif , kas buna retai. Gal kas gali daugiau papasakoti apie se mokykla. Pliusu prirasyta kitoje temoje, gal kas ir minusu zinot g.gif


Jau matau wub.gif Kazkaip ne viskas ten sustyguota. Mano mazius vis nenori i valgykla eit pavalgyt vis jam neskanu ir valgykloje didesnieji stumdosi blink.gif bandziau pasidometi ir mokytojos teiravausi, tai lyg ir pritare. Na, o kad biblioteka pastoviai nedirba, tai jau pati isitikinau. Nzn, gal pietu metas vis skirtingu laiku buna... lotuliukas.gif Matyt, vel reikes pasidometi, nors nelabai megstu landzioti ten, kur ir nepriklauso, bet, kita vertus, lyg ir priklauso dometis, kokioje aplinkoje tavo vaikas yra...
Atsakyti
Gal galit kas rekomenduot kokią nors gerą pradinių klasių mokytoją? Arba kurios vengt? ax.gif
Atsakyti
Sveikos mamos! Gal kas nors pasakytumet kada mazdaug eiti ten rayst pareiskimo? blush2.gif nes kai paskaitai tai sneka, kad jau kovo menesi kitos nesa... g.gif
Atsakyti
QUOTE(gedmile @ 2008 01 16, 15:11)
Gal ką žinot apie priešmokyklinę grupę.Aš noriu leisti savo mergaitę. g.gif



Mano sūnus, šioje mokyklėlėje lankė priešmokyklinę grupę, šiemet jis pirmokėlis. Priešmokyklinės grupės mokytoja Zita, savotiška. Kai ateidavau pasiimti savo "kūdikutį", tai girdėjau ne kartą, kad ji gan pakeltu ir nemaloniu tonu ramindavo išsiaudrinusius vaikučius. Sutinku, kad juos sunku suvaldyti, bet iš pirmosios mokytojos jie laukia švelnumo, o ne riksmo. Sunkiau jautresniems vaikams. Bet vaikus ji paruošia, išmoko gerai.
Atsakyti