Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

4u.gif nauja tema, nauji atradimai, nauji bandymai, nauji pasiekimai 4u.gif
Sėkmės visoms kuo didžiausios wub.gif
Atsakyti
QUOTE(GONZA @ 2007 04 26, 21:31)
Mireja,ka as be taves daryciau g.gif .tu vel suteikei vilties ax.gif .ACIU.


Laikykis, viskas bus gerai. Na tikrai tas ankstyvas pilvo skausmas super geras požymis. wub.gif wub.gif
Atsakyti
Gonza, kaip nuotaikos? 4u.gif
Atsakyti
zinai,visai nieko,bet tik todel,kad taip palaikai ax.gif .pamaudzia karts nuo karto kaip pries mm,bet meldziu,kad tai butu tik i gera,nors tas maudulys toooks panasus(net nepanasus,o grynai toks pat) i besiartinancias mm.Nepaleisiu savo zirniuku ne uz ka schmoll.gif .
Atsakyti
QUOTE(GONZA @ 2007 04 27, 13:47)
zinai,visai nieko,bet tik todel,kad taip palaikai ax.gif .pamaudzia karts nuo karto kaip pries mm,bet meldziu,kad tai  butu tik i gera,nors tas maudulys toooks panasus(net nepanasus,o grynai toks pat) i besiartinancias mm.Nepaleisiu savo zirniuku ne uz ka schmoll.gif .


thumbup.gif thumbup.gif LYGIAI toks pat. Man irgi taip buvo, ypač rytais.
Atsakyti
QUOTE(GONZA @ 2007 04 27, 12:47)
zinai,visai nieko,bet tik todel,kad taip palaikai ax.gif .pamaudzia karts nuo karto kaip pries mm,bet meldziu,kad tai  butu tik i gera,nors tas maudulys toooks panasus(net nepanasus,o grynai toks pat) i besiartinancias mm.Nepaleisiu savo zirniuku ne uz ka schmoll.gif .

Mane iki siol mm primenantys skausmai kamuoja ir nervuoja. Tegu tie skausmai buna, kad tik butum nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(GONZA @ 2007 04 27, 12:47)
zinai,visai nieko,bet tik todel,kad taip palaikai ax.gif .pamaudzia karts nuo karto kaip pries mm,bet meldziu,kad tai  butu tik i gera,nors tas maudulys toooks panasus(net nepanasus,o grynai toks pat) i besiartinancias mm.Nepaleisiu savo zirniuku ne uz ka schmoll.gif .


Pamatysi viskas tik į gerą, man taip pat taip maudė tik daug stipriau kaip prieš mmm.
Atsakyti
labas visoms merginoms smile.gif kaip visos jauciasi eidamos link savo sekmes link stebuklo ax.gif dar norejau paklausti mano gydytoja sake kad birzeli kaip man darys IVF pataikysiu i akcija, tai cia vadinasi moketi teks maziau net nepaklausiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kauniete31 @ 2007 04 27, 18:25)
labas visoms merginoms  smile.gif kaip visos jauciasi eidamos link savo sekmes link stebuklo ax.gif dar norejau paklausti mano gydytoja sake kad birzeli kaip man darys IVF pataikysiu i akcija, tai cia vadinasi moketi teks maziau net nepaklausiau  blush2.gif


Pirmą kartą turbūt visos jaučiasi laaaabai optimistiškai smile.gif . Sekantį kartą, pristabdai save...
Birželį būna akcija. Dabar berods 15 proc. nuolaida taikoma punkcijos-įsodinimo procedūrai.
Atsakyti
QUOTE(gandrė @ 2007 04 27, 18:36)
Pirmą kartą turbūt visos jaučiasi laaaabai optimistiškai  smile.gif . Sekantį kartą, pristabdai save...
Birželį būna akcija. Dabar berods 15 proc. nuolaida taikoma punkcijos-įsodinimo procedūrai.

Dar tik pridursiu, kad ši nuolaida ištisus metus taikoma Vaisingumo asociacijos nariams 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilma J. @ 2007 04 27, 18:50)
Dar tik pridursiu, kad ši nuolaida ištisus metus taikoma Vaisingumo asociacijos nariams 4u.gif


Hmmmm ar tik nereikia paskubet istot ir mums i ja 4u.gif Dar tiksliai nezinau ar prireiks mums IVF, bet jei nusisypsos mums laime, per kiek laiko nuo istojimo galetume gauti sita nuolaida blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(gandrė @ 2007 04 27, 18:36)
Pirmą kartą turbūt visos jaučiasi laaaabai optimistiškai  smile.gif . Sekantį kartą, pristabdai save...
Birželį būna akcija. Dabar berods 15 proc. nuolaida taikoma punkcijos-įsodinimo procedūrai.

bet as labai tikiuosi kad pavyks is pirmo karto,manau visos to tikisi ax.gif jei kartais nepavyktu ir antra kart bandysiu 4u.gif nu 15 procentu neblogai smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Vilma J. @ 2007 04 27, 18:50)
Dar tik pridursiu, kad ši nuolaida ištisus metus taikoma Vaisingumo asociacijos nariams 4u.gif

o nariai tai vaisingumo klinikos pacientai-klientai jei taip supratau g.gif
Papildyta:
QUOTE(Planuojanti @ 2007 04 27, 20:56)
Hmmmm ar tik nereikia paskubet istot ir mums i ja  4u.gif  Dar tiksliai nezinau ar prireiks mums IVF, bet jei nusisypsos mums laime, per kiek laiko nuo istojimo galetume gauti sita nuolaida  blush2.gif

as pries savaite pradejau tvarkytis tai man ir pasake kad as pataikau i akcija smile.gif
Atsakyti