Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos suknelė 11 dalis

Sveikos visos besirenkancios savo idealia vestuvine suknele.
Pasidalinkit savo nuomone,kokia jusu ideali nuotakos suknele?
Dekoju is anksto.
Atsakyti
sunku išrinkti vieną atsakymą, nes mano nuomonė idėali suknelė turėtų būti išskirtinio kirpimo, su puošybos elementais, gal šampano spalvos, gali būti tiesi ilga, o gali būti pusta. taigi reikia žiūrėti ant figuros, nes galvoji vieną, o pamatavus, nusprendi visai kitą. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Melegim @ 2007 01 19, 09:12)
taigi reikia žiūrėti ant figuros, nes galvoji vieną, o pamatavus, nusprendi visai kitą. blush2.gif

thumbup.gif , taip dažniausia ir būna, aš pati dar nežinau kokios noriu. turbūt vadovausiuosi principu "atėjau-pamačiau-išsinuomojau" g.gif
Atsakyti
as cia nerandu sau tinkancio varianto blush2.gif man tiktu: subtili, romantiska wub.gif

nubalsavau uz ilga, tiesi ax.gif gal labiausiai atitinka rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ASARe: 19 sausio 2007 - 14:02
Aš irgi nė vieno iš šių variantų neišsirinkau. Kad bent eitų kelis vienu metu pažymėti biggrin.gif Galiu pasakyti tik kad patinka ilgos ir romantinio stiliaus mirksiukas.gif Dar nėriniukai ir tiulis patinka blush2.gif
Atsakyti
As noreciau undineles tipo sukneles, aptemtos iki keliu arba gali pradeti plateti daug zemiau klubu, o tada apacia gali buti labai pusta, arba labai ilgas sleifas su daug kristaliuku, arba kazkokiom idomiom detalem, tam ypatingai graziai atrodo tiulis, o sukneles medziaga turetu buti tafta arba satinas, baltos spalvos wub.gif 4u.gif clap.gif heart.gif Be to, tokio tipo sukneles matvausi net sesias, niu tiesiog idealu! wub.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sandrute77: 19 sausio 2007 - 15:51
SUPRANTU,KAD SUNKOKA ISSIRINKTI,BET VISTIEK DEKOJU UZ JUSU NUOMONE.
PAVYZDZIUI BUVAU SKAICIUSI KELETA PASISAKYMU,KAD MERGINOS LABAI NORI SPALVOTOS SUKNELES,DEL TO TAIP IR ISVARDIJAU.
NET IR TOS,KURIOS JAU ISTEKEJUSIOS,GALI PASISAKYTI,PRITAIKYTI VIENA VARIANTA IS ISVARDINTUJU,KURIS ATITIKTU JUS BUVUSIOS VESTUVIU SUKNELES TIPUI.
Atsakyti
as istekejau pavasari ir man mano suknele buvo idealiausia, turbut kiekvienai nuotakai jos suknele yra pati paciausia.
mano buvo atlasine, sampano spalvos, su laaabai gilia iskirpte nugaroje, su sleifu ir priekis gausiai siuvinetas svarovki kristalais,kadangi mano figura pakankamai patraukli, tai ir suknele rinkausi, kad tai pabreztu,ties slaunu viduriu siek tiek praplatejo, o siaip visa aptemta blush2.gif va kiek prisigyriau ax.gif
Atsakyti
Balta, ilga, su sleifu (bet neprisegamu, o tik ant rankos uzkabinamu)lengva (lengvai krentanti), neriniai, tiulis, nedaug platejanti nuo klubu (prailginto liemens) ir laaabai plati apacioj ir butinai tik vientisa - va tokia mano svajoniu suknele Neapsirengciau nei uz ka korseto + sijono su lanku ir visokiais paraukimais, kaspineliais, blizguciais schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(anileva @ 2007 01 19, 16:33)
as istekejau pavasari ir man mano suknele buvo idealiausia, turbut kiekvienai nuotakai jos suknele yra pati paciausia.
mano buvo atlasine, sampano spalvos, su laaabai gilia iskirpte nugaroje, su sleifu ir priekis gausiai siuvinetas svarovki kristalais,kadangi mano figura pakankamai patraukli, tai ir suknele rinkausi, kad tai pabreztu,ties slaunu viduriu siek tiek praplatejo, o siaip visa aptemta blush2.gif  va kiek prisigyriau ax.gif

O gal galėtum įmesti savo vestuvinės suknelės nuotraukytę? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(pamaivax @ 2007 01 18, 23:19)
Sveikos visos besirenkancios savo idealia vestuvine suknele.
Pasidalinkit savo nuomone,kokia jusu ideali nuotakos suknele?
Dekoju is anksto.




Ilga, truputuka platejanti bet labai mazai, dramblio kaulo spalvos, kukli, is galo su sagutem arba varstoma, uodegike baznycioje paleista, daugiau be jokiu mantrybiu ir dramblio kaulo spalvos ilgas nuometas.
Tokia as ir issirinkau lotuliukas.gif
Atsakyti
My Webpage
Cia mano svajoniu suknele thumbup.gif
Atsakyti