Įkraunama...
Įkraunama...

KMUK. doc. Railaitė

Ar kas nors lankosi klinikose pas doc.Railaite ? Gal kuri prie jos gimdet ? Man ji kaip gydytoja patinka,bet nezinau ar teisingas sprendimas yra prie jos gimdyti ? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Džinė: 01 birželio 2007 - 15:04
QUOTE(kiskute @ 2007 04 27, 13:16)
Ar kas nors lankosi klinikose pas doc.Railaite ? Gal kuri prie jos gimdet ? Man ji kaip gydytoja patinka,bet nezinau ar teisingas sprendimas yra prie jos gimdyti ? g.gif

Labukas, gal ir ysiverziau ne i savo valdas, bet labai jau norejau pasakyti savo nuomone. Esu Alytiske, bet siuo metu gyvenu Londone. Kaip tik suzinojau, kad laukiuosi, gryzau i Lietuva. Vazinejau i klinikas pas gyd. Daiva Simanaviciute thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Net nezinau kaip ja ir apibudinti, toks jausmas, kad ji tavo pati geriausia drauge jau 100 metu. Nuostabesnio zmogaus, geresnes, svelnesnes ir atidesnes gyd, dar nesutikau. Ji pavizdys visoms kitoms. Man reikejo daryti cezario operacija, ji pati dare viska, o siules net nematyti. Lanke jau ir gimusi musu suneli. Ir kai matai, kad zmogus tai daro is sirdies, jautiesi taip gerai ir taip ramiai, o mes tomis dienomis buname visos pazeidziamos juk. Galiu drasiai sakyti, kad tai pats nuostabiausias mano sutiktas ir zmogus ir daktaras 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kiskute @ 2007 04 27, 16:16)
Ar kas nors lankosi klinikose pas doc.Railaite ? Gal kuri prie jos gimdet ? Man ji kaip gydytoja patinka,bet nezinau ar teisingas sprendimas yra prie jos gimdyti ? g.gif



Railaitė tikrai gera gydytoja thumbup.gif Aš pas ją lankausi ir ji tikrai maloniai bendrauja. Mano pažįstamos gimdė prie jos, tai irgi labai gyrė. Jeigu susitari su ja, kad ji ateis į gimdymą (neperleis kitam, kuris tuo metu budės), tai rūpinasi gimdyve kaip savo vaiku thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos,
Gal kas turit Gyd. railaitės tel. Nr.? Pas ją užsiregistruoti galima tik spalio galui, o aš laukiuosi ir reikėtų pasižiūrėti ar viskas tvarkoje.
Atsakyti
QUOTE(kristedzuke @ 2007 05 05, 02:09)
Labukas, gal ir ysiverziau ne i savo valdas, bet labai jau norejau pasakyti savo nuomone. Esu Alytiske, bet siuo metu gyvenu Londone. Kaip tik suzinojau, kad laukiuosi, gryzau i Lietuva. Vazinejau i klinikas pas gyd. Daiva Simanaviciute thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif Net nezinau kaip ja ir apibudinti, toks jausmas, kad ji tavo pati geriausia drauge jau 100 metu. Nuostabesnio zmogaus, geresnes, svelnesnes ir atidesnes gyd, dar nesutikau. Ji pavizdys visoms kitoms. Man reikejo daryti cezario operacija, ji pati dare viska, o siules net nematyti. Lanke jau ir gimusi musu suneli. Ir kai matai, kad zmogus tai daro is sirdies, jautiesi taip gerai ir taip ramiai, o mes tomis dienomis buname visos pazeidziamos juk. Galiu drasiai sakyti, kad tai pats nuostabiausias mano sutiktas ir zmogus ir daktaras 4u.gif

Nesupratau apie kurią gydytoją kalbat ar apie Railaitę ar Simanavičiūtę 4u.gif
Atsakyti
o aš šiandien einu į echoskopiją daryt šiandien pas ją , tai norėjau atsiliepimų smile.gif
Atsakyti