Įkraunama...
Įkraunama...

Kuprinės

sveikos, arteja vasara, atostogu metas, turbut planuojat kur vyksit? mes vykstam i kalnus, taigi vienas butiniausiu atributu turbut yra patogi kuprine. tad norejau paklaust, kokia ta patogi kuprine? kaip ja atpazint? juk uzsidejus parduotuvej ja ant kupros, tikrai nepajusi to patogumo, o gal ji man po valandos zygio nutrins visus pecius? turbut yra tarp jusu nemazai keliavusiu, patarkit, ka!
Atsakyti
QUOTE(kristij @ 2007 04 28, 11:14)
sveikos, arteja vasara, atostogu metas, turbut planuojat kur vyksit? mes vykstam i kalnus, taigi vienas butiniausiu atributu turbut yra patogi kuprine. tad norejau paklaust, kokia ta patogi kuprine? kaip ja atpazint? juk uzsidejus parduotuvej ja ant kupros, tikrai nepajusi to patogumo, o gal ji man po valandos zygio nutrins visus pecius? turbut yra tarp jusu nemazai keliavusiu, patarkit, ka!

Labai svarbu užtrauktukai- jie turi būti itin patvarūs
man yra buvę- kelionės vidury išsiskyrė užtrauktukas- nepataisomai- ir nei pirmyn nei atgal...
Atsakyti
QUOTE(kristij @ 2007 04 28, 14:14)
sveikos, arteja vasara, atostogu metas, turbut planuojat kur vyksit? mes vykstam i kalnus, taigi vienas butiniausiu atributu turbut yra patogi kuprine. tad norejau paklaust, kokia ta patogi kuprine? kaip ja atpazint? juk uzsidejus parduotuvej ja ant kupros, tikrai nepajusi to patogumo, o gal ji man po valandos zygio nutrins visus pecius? turbut yra tarp jusu nemazai keliavusiu, patarkit, ka!


Siais laikais peciu trynimo problemos jau pamirstos clap.gif clap.gif normaliu firmu (ne tu, kur rankinukus gamina) sleikos buna labai minkstos ir placios, be to sleikos labiau prilaiko, kad kuprine i sonus neciuozinetu, negu svori. O svoris dabar jau nesiojamas ant dubens kaulu, tam skirtas apatinis dirzas per juosmeni.
Renkantis pirmiausia, reikia zinoti talpa, kiek litru turi buti kuprine? 40,60,80? Ir renkantis ziurima jau i detales, ar patogu pasiekti daiktus, kiek atlaiko dregmes, is ko padaryta nugaros puse, kaip ji lieciasi su nugara - nuo to priklauso, ar labai prakaituosi. Beto peciu sleikos turi tureti reguliatoriu virsutines kuprines dalies atstumui nuo galvos/nugaros reguliuoti. Na turbut jau visai niekas nebeaisku g.gif

p.s. maloni smulkmena, jei i komplekta ieina apsauga nuo lietaus thumbup.gif - toks atskiras gaubtas uzsideda. nes atskirai pirkti tai LT nemaciau verysad.gif
Atsakyti
tatata, gal parduotuvej dirbi? arba labai daug keliauji, is kur zinai tokiu dalyku? as net nebuciau apie tokius dalykus pagalvojus. ir kiek tokios kuprines kainuoja? turbut nemazai. cia ko gero specializuotuose parduotuvese reikia ieskoti.
Atsakyti
QUOTE(tatata @ 2007 05 03, 17:45)
sleikos labiau prilaiko, kad kuprine i sonus neciuozinetu, negu svori. O svoris dabar jau nesiojamas ant dubens kaulu, tam skirtas apatinis dirzas per juosmeni.




ir dar per krutinę dirželis...

va tik aš taip ir nesupratau, ar mano turima kuprinė apskritai moteriškėm nepritaikyta, ar aš jos taip ir neišmokau susireguliuoti:hm
problema buvo tokia: jei juosmens diržą suverži tiek, kad jis laikytų svorį, tada labai susispaudžia pilvas, ir apsunkinamas kvėpavimas. na jei eini lygia vieta tai kaip ir nieko, bet jei į kalniuką, tai, deja, ne mano jėgoms...
o jei paleidi juosmens diržą laisviau, tai visas svoris ant pečiu. trinti niekas ten netrina, bet nugara greitai paskaustą.

gal kas galėtų pakomentuoti iš patirties, kame čia reikalas?

o pirkti tai geriausia specializuotoje parduotuvėje ir ne už pačią mažiausią kainą - bus didesnė garantija, kad neiširs siūlės ir nenulakstys sagtys.
Atsakyti
QUOTE(kristij @ 2007 05 04, 07:56)
tatata, gal parduotuvej dirbi? arba labai daug keliauji, is kur zinai tokiu dalyku? as net nebuciau apie tokius dalykus pagalvojus. ir kiek tokios kuprines kainuoja? turbut nemazai. cia ko gero specializuotuose parduotuvese reikia ieskoti.


zinau, nes nemazai po kalnus bastausi mirksiukas.gif kaina labai priklauso nuo gamintojo formos ir nuo litrazo, bet manau kad kazkur nuo 200 Lt turetu prasideti, paskutiniais metais nesidomejau blush2.gif Beje, kartais galima pigiau rasti armijai ir civiliams arba erby, tik ten jau reikia zinoti ko ieskai. Tai geriau pries tai nueiti i spec. parduotuve ir visko issiklausineti.

QUOTE(san @ 2007 05 04, 13:03)
ir dar per krutinę dirželis...

va tik aš taip ir nesupratau, ar mano turima kuprinė apskritai moteriškėm nepritaikyta, ar aš jos taip ir neišmokau susireguliuoti:hm
problema buvo tokia: jei juosmens diržą suverži tiek, kad jis laikytų svorį, tada labai susispaudžia pilvas, ir apsunkinamas kvėpavimas. na jei eini lygia vieta tai kaip ir nieko, bet jei į kalniuką, tai, deja, ne mano jėgoms...
o jei paleidi juosmens diržą laisviau, tai visas svoris ant pečiu. trinti niekas ten netrina, bet nugara greitai paskaustą.

gal kas galėtų pakomentuoti iš patirties, kame čia reikalas?



gal kuprine per aukstai pas tave pakelta? siaip dirzas dedasi kazkur ant bambos ar ciut zemiau, kai uzsisegi svoris pasikabina ne ant juosmens, bet ant dubens kaulu. Pabandyk pareguliuoti petnesu auksti, paprastai buna toks per vidury nugaros ant lipuvkiu reguliatorius. Arba gal svoris neteisingai pasiskirto kuprinej? As tai visada sunkiausius daiktus dedu i pacia apacia, nors maciau ir kitaip daranciu. Cia jau reikia su konkrecia kuprine atzaisti. Paprasyk patyrusiu grupes vyruku, paprastai neatsisako padeti ir pareguliuoja, nes tik is sono matosi, kur kupriakas "neguli"
Atsakyti
QUOTE(kristij @ 2007 05 04, 07:56)
tatata, gal parduotuvej dirbi? arba labai daug keliauji, is kur zinai tokiu dalyku? as net nebuciau apie tokius dalykus pagalvojus. ir kiek tokios kuprines kainuoja? turbut nemazai. cia ko gero specializuotuose parduotuvese reikia ieskoti.

Labai geros yra Ferrino kuprinės. thumbup.gif Jų galima nusipirkti WinnerSport parduotvėje (esančioje CUP ) Kaina apie 200-300Lt.

Atsakyti
o velnias, kokios brangios tos kuprines blink.gif . o man dar dvieju reikia. kopiam pirma karta, gal nepatiks visai, nesinori taip islaidauti del vieno karto. gal yra paprastesniu, pigesniu biskuti?

NA NEGI NIEKAS NETURI JOKIU PATARIMU?
Atsakyti
QUOTE(kristij @ 2007 05 09, 08:07)
NA NEGI NIEKAS NETURI JOKIU PATARIMU?


na tokie ir patarimai: pirk iš spec. parduotuvės ir tikrai turėsi patikimesnį daiktą (minėta Ferrino firma, maniškė yra Loop - patvarumu tikrai nesiskudžiu). dar gali kalnų sporto centre pasižiūrėti. aišku, visos jos ne kapeikas kainuoja.

žinoma, gali pirkti ir "maximoj" pigią, bet čia jau niekas negarantuos, kad neiširs siūlės, nenuirs diržai, nesuges užtrauktukai ir nesuluž sagtys.
Atsakyti
QUOTE(kristij @ 2007 05 09, 08:07)
NA NEGI NIEKAS NETURI JOKIU PATARIMU?


Aš jau ankstesnėje žinutėje rašiau, kad pigesnių ir gerų kuprinių kartais būna "Armijai ir civiliams" ir "Erbi" parduotuvėse. Bet reikia žinoti, ko ieškai.
Atsakyti
gyvenu siauliuose, nera pas mus tokiu parduotuviu, net specializuotos kokios 3. o kainos!!!! blink.gif ko gero teks pirkti kuprine anglijoj. sake galima padoria gauti uz 70lt.
Atsakyti
As uz 70 lt pabijociau pirkti kuprine, nes gali atsitikti negeru dalyku. plysti per siules. panasiu atveju mano praktikoj buvo.
As vakisciodama i kalnus imdavau 45 litru kuprine man uztekdavo (jei ejom i virsu 5 dienom), jei daugiau reikia didesnes, dauiktu imi tiek pat, o maisto daugiau, reiskia ir didesne kuprine. Pardavineja geras kuprines kalnu sporto centras (www.kalnusportocentras.lt) bet puslappis ju nelabai, dar geros kokybes pardavineja montis magia http://www.montismagia.lt/parduotuve/ . tikrai kokybe super, dar yra sportas ir mada parduotuve http://www.sportasir...12/Default.aspx jie pardavineja cekiskas "loop" pigesnes, bet kokybe visai nieko.
Man kuprinej svarbu buvo nugara, ir svoris pacios kuprines. Nes nezinant kai kurie perka "campus" kuprines, o ju paciu svoris ooooooo, tai po pirmos keliones bega pirkti kitos.
Yra dar kupriniu palengvinti varianta (light) jie lengvesni, pasiuti is lengvesnes medziagos, maziau kiseniu ir kainuoja pigiau
O anglijoj geros kuprines kainuoja tikrai nepigiau nei lietuvoje, geras daiktas visur brangiai kainuoja
Sekmes
Atsakyti