Įkraunama...
Įkraunama...

Vasara

skamba labai graziai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Aiva. @ 2007 04 29, 08:20)
skamba labai graziai ax.gif

Nu labai graziai skamba,bet jei kalbant apie varda Vasara,tai doh.gif schmoll.gif
Atsakyti
gal kiek neiprastas, bet turim, pvz, Liepa, Veja. norejau dukrai duoti si varda, bet mb visai nepritare schmoll.gif
Atsakyti
Žiema - irgi neblogas. biggrin.gif
Atsakyti
O man gražus tongue.gif O kaip kad angliškai kalbančiose šalyse yra mergaičių vardas Summer, kodėl negali būti Vasaros? Beje, pažįstu Vasarę smile.gif
Atsakyti
Man tai jis nelabai, na pats žodis vasara tai gražus, iškart asocijuojasi su šiluma, saulute ir t. t., bet vardui, mano nuomone, tai nelabai tinka.
Atsakyti
QUOTE(Aiva. @ 2007 04 29, 08:26)
gal kiek neiprastas, bet turim, pvz, Liepa, Veja. norejau dukrai duoti si varda, bet mb visai nepritare schmoll.gif

Turim ir Liepa ,ir Veja,ir Nemuna,ir Azuola,ir.....bet man asmeniskai nei vienas nepatinka. schmoll.gif
Atsakyti
Kaip vardas man nelabai mastau.gif
Atsakyti
man labai labai gražu wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Gytarė @ 2007 04 29, 09:26)
Žiema - irgi neblogas. biggrin.gif


lotuliukas.gif

Šiaip aš manau, kad kuo vardas paprastesnis, aiškus, skambus ir derinasi prie pavardės, tuo geriau. O kai kyla visokios asociacijos, susijusios su vardu, man tai jau ne. schmoll.gif
Atsakyti
Žodis labai gražus, bet kaip vardas - ne... Man nepatinka tokie vardai, kaip Liepa, Nemunas, Rūta ir panašiai. Iš vardų, kurie atitinka tam tikrą žodį, man patinka vos keli: pvz Saulė, Aušra, Eglė. Bet dauguma tokio tipo vardu man schmoll.gif Vasara taip pat schmoll.gif O štai kai pakeičia vieną raidę, manu viskas thumbup.gif , tad Vasarė man net labai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ana_21 @ 2007 04 29, 10:22)
  Vasara taip pat  schmoll.gif  O štai kai pakeičia vieną raidę, manu viskas  thumbup.gif , tad Vasarė man net labai  wub.gif

Na taip, bet Vasarė jau su žiemos mėnesiu vasariu asocijuojasi, tad reikšmė kaip ir keičiasi ax.gif

O Vasara man labai gražu wub.gif wub.gif Šiltas, retas, paprastas... wub.gif
Atsakyti