Įkraunama...
Įkraunama...

Senų teisių keitimas :)

Sveikos,

kazkada girdejau, kad iki 2007 metu butina pasikeisti teises i naujas - as teises gavau pries 8 metus. Gal kas zinot, ar niekas nepasikeite, tuomet jau reiketu pradeti rupintis...juk pries metu gala bus diiiiidziules eiles g.gif
Atsakyti
Sveika.Kiek as zinau ir skauciau kad teises keisti reikia kai ju galiojimas pasibaigs.Bet galima ir savo noru kreiptis i artimiausia policijos komisariata teylditi prasyma ir jie jau patis viska tau pasakys.Bet skubeti neverta.Nes teises naujas gan greitai padaro.Tik kai pas mus taip greitai keiciasi istatymai tai paskubejus galima pralozti. rolleyes.gif
Atsakyti
...kad pas mane galiojimo laiko nera g.gif Gal is tiesu palaukti, be to, kitais metais zadu pavarde pasikeisti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(doktorka @ 2006 06 07, 11:24)
...kad pas mane galiojimo laiko nera  g.gif  Gal is tiesu palaukti, be to, kitais metais zadu pavarde pasikeisti  blush2.gif


Tai manau dabar neverta keistis. Mes jau buvom visus dokumetus susirinkę naujoms teisėms, bet išgirdom, kad nuo 2007 vėl žada naujas teises daryti (su ES susiję), tai taip ir laukiam, ir nekeičiam senų.
Atsakyti
QUOTE(ausand @ 2006 06 09, 22:55)
Tai manau dabar neverta keistis. Mes jau buvom visus dokumetus susirinkę naujoms teisėms, bet išgirdom, kad nuo 2007 vėl žada naujas teises daryti (su ES susiję), tai taip ir laukiam, ir nekeičiam senų.

taigi jos jau pakeistos, skiriasi tuo kad veliava europos sąjungos ir dar kažkas mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano teisės išduotos irgi prieš 8 metus ir galiojimo laikas nenurodytas. Bet aš irgi neskubu keisti, kai čia taip dažnai viskas keičiasi... Kai jau griežtai pasakys, kad seno pavyzdžio nebegalioja, tada gal ir pasikeisiu. mirksiukas.gif
Atsakyti
o kazin pasikeitus pavardemtai teises per kiek laiko pasikeisti yra terminas ar ne?nes as jau treti metai nekeiciu hihihi.gif sakiau iseisiu i dekretines ir atkishusi savo autoriteta nestuke.gif varysiu pasikeisti,gal eile sutrumpes blush2.gif nebus baudos,kad taip velai keiciu?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2006 06 14, 14:15)
o kazin pasikeitus pavardemtai teises per kiek laiko pasikeisti yra terminas ar ne?nes as jau treti metai nekeiciu  hihihi.gif sakiau iseisiu i dekretines ir atkishusi  savo autoriteta  nestuke.gif varysiu pasikeisti,gal eile sutrumpes blush2.gif nebus baudos,kad taip velai keiciu?smile.gif

aš irgi nesikeičiu smile.gif)) teisės -ytė, tech. pasas - ienė lotuliukas.gif pažįstamo keliuko klausiau, sakė, kad nieko, asmens kodas juk yra, jei ką, svarbu, kad pačios teisės galiotų, o pavardė, tai jau ne tiek svarbu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(AŠA @ 2006 06 14, 15:22)
aš irgi nesikeičiu smile.gif)) teisės -ytė, tech. pasas - ienė  lotuliukas.gif pažįstamo keliuko klausiau, sakė, kad nieko, asmens kodas juk yra, jei ką, svarbu, kad pačios teisės galiotų, o pavardė, tai jau ne tiek svarbu smile.gif

tai as tada kaip ir nekeisciau,bet man pries 4 metus buvo pavogti visi dokumentai,ir kai grazino toks vyrukas,tipo lapiu shiukshlyne rado.nu tikrai teises buvo sudroztos...o ir nuotraukos policininkai manes nelabai pazista,nes labai jau pasikeiciau hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2006 06 14, 14:39)
tai as tada kaip ir nekeisciau,bet man pries 4 metus buvo pavogti visi dokumentai,ir kai grazino toks vyrukas,tipo lapiu shiukshlyne rado.nu tikrai teises buvo sudroztos...o ir nuotraukos policininkai manes nelabai pazista,nes labai jau pasikeiciau  hihihi.gif

na, net nežinau, jei teisės į teises nepanašios, tai gėda kaip dokumentą ir rodyt... gal reikėtų pasikeist... aš tai turėjau omeny tas, kurias būtina keist dėl galiojimo laiko... o nuotrauka tai daug kur gali būt nepanaši, aš tai visada tapatybės kortelę turiu, joje ir teisėse asmens kodas tas pats, tad kaip ir viskas aišku turėtų būti jiems...
Atsakyti
QUOTE(AŠA @ 2006 06 14, 15:51)
na, net nežinau, jei teisės į teises nepanašios, tai gėda kaip dokumentą ir rodyt... gal reikėtų pasikeist... aš tai turėjau omeny tas, kurias būtina keist dėl galiojimo laiko... o nuotrauka tai daug kur gali būt nepanaši, aš tai visada tapatybės kortelę turiu, joje ir teisėse asmens kodas tas pats, tad kaip ir viskas aišku turėtų būti jiems...

kodas tas pats,bet del pavardes kazi neprisiknis.dar ziurint koks policajus papuls ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2006 06 14, 15:15)
o kazin pasikeitus pavardemtai teises per kiek laiko pasikeisti yra terminas ar ne?nes as jau treti metai nekeiciu  hihihi.gif sakiau iseisiu i dekretines ir atkishusi  savo autoriteta  nestuke.gif varysiu pasikeisti,gal eile sutrumpes blush2.gif nebus baudos,kad taip velai keiciu?smile.gif

Aš ištekėjau prieš 2 m., o teises pasikeičiau tik prieš savaitę, kai dekrete sėdžiu, nes mano jau medicininė buvo pasibaigus, tai dar ją reikėjo susitvarkyti, o eilės tai kaip visiems, pvz. medicinkę tvarkantis buvo kažkoks vairuotojų antplūdis, tai sąžiningai dvi valandas su tais vyrais eilėse prie kabinetų stovėjau ir niekas net nemanė užleisti. Termino pasikeitimui nėra, bet kai kuriems policininkams užkliūna blush2.gif mirksiukas.gif
Atsakyti