Įkraunama...
Įkraunama...

Impuls+

Sveikos,

Neradau nieko apie Impuls+, o butu idomu pasidalinti patirtimi ir ispudziais.
Pati niekad iki siol visai nesportavau ir tik eidavau i baseinus. Pries kelis menesius nuejau nusiteikus daugiau niekada nebeeiti. Ir stai iki siol nepalieku sales ir net delnai niezti kaip laukiu daugelio treniruociu. Ka jus manot apie si kluba?
Atsakyti
drinks_cheers.gif neblogas klubas...galetu buti didesnis baseinas, nes labai nepatogu, kai sulenda daug zmoniu, beje ne visada plaukiojanciu bet tiesiog tupinciu... biggrin.gif
Atsakyti
man labiausiai čia patiko vandens pramogos thumbup.gif ir pirtelės super... ypač infraraudonųjų spindulių wub.gif kas dėl sporto salės, tai trenerių akyse nematyti, daryk ką nori schmoll.gif aerobikoje nebuvau ax.gif o šiaip geras klubas thumbup.gif
Atsakyti
na man asmeniskai irgi labai patinka beseinas ir pirtys thumbup.gif , dar kartais apsilankau press +back treniruotej ax.gif , bet kadangi nesu sportiska mergina , tai truputi geda , kad neturiu jegos padaryti visus pratimus 4u.gif
o gal kas isbande ten Hammama??? g.gif
Atsakyti
as tai ten i visokias aerobikos treniruotes lakstau. Taip, press+back ar siaip kur dirbti reikia, tai ir as liudnai jauciuosi ax.gif , bet va stepe po kurio laiko geriau thumbup.gif . ten perkandus zingsnelius geriau sekasi. O treneriu treniruokliu salej visada yra bent dy trys. niekada dar nemaciau, kad nieko nebutu smile.gif
Baseinas irgi man patinka, tik kad dabar buna beprotiskai daug zmoniu, tai nebelabai einu verysad.gif
Atsakyti
o kaip jus pradejote , ar sunku buvo prisitaikyti ? kokius uzsiemimus galima pasirinkti naujokei? g.gif
Atsakyti
as pradejau pries tris menesius. isikirtau geriau tik po kokio menesio, nes pries tai nesu sportavus.
As tai ejau i ivairias treniruotes, bet nusiteikiau, kad nieko tokio jei grybausiu smile.gif
Geriausia aisku butu eiti i intro treniruotes jei nieko nelankius iki siol kitur sunkoka smile.gif
Atsakyti
idomu o kiek zmoniu susirenka i intro treniruote g.gif
.... gal busiu ten viena? 4u.gif
Atsakyti
buna apie 10. priklauso nuo oro biggrin.gif
ir antradieniais vakare buna superine trenere, labai palaikanti naujokus
Atsakyti
QUOTE(jurgam1 @ 2007 05 06, 23:39)
buna apie 10. priklauso nuo oro  biggrin.gif
ir antradieniais vakare buna superine trenere, labai palaikanti naujokus



thumbup.gif
butinai nueisiu ... reikia gi bandyti
nes dabar bunu tik treniruokliu saleja , ir man kazkaip nuobodu blink.gif ir del to niekaip negaliu prisiversti sportuoti ax.gif
o grupje su kitom naujokem , gal pagaliau priprasiu 4u.gif
Atsakyti
mergaites, o kaip ten "publika" ? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vi-Vian @ 2007 05 13, 13:48)
mergaites, o kaip ten "publika" ? smile.gif



Ivairiai , bet siap aerobikos saleja susirenka normalios panos ir moterys smile.gif
Tiesa ana karta intro treniruote pas Viktorija buvo tiesiog super , netgi nesitikejau thumbup.gif
o siandien buvau Salsoj ... tai irgi visai nieko , tik tai ritma reikia pagauti tongue.gif
Atsakyti