Įkraunama...
Įkraunama...

Kai vaikučio tėvelis toli

kaip liudna kartais buna, kai pagalvoji kad lialiukas nematys tevelio kasdien, kai negales jausti jo rupescio sad.gif cry.gif kiek tik beskaitau, visur raso, kad vaikuciui kaip ir mama labai reikalingas tetis. bet jau taip nutiko, kad jis toli ir maziukas ji pamatys tik kartais verysad.gif nors as del vaikucio padaryciau viska, pasirodo, jo tetis mano truputi kitaip, jis jaunas ir dar nepasiruoses isipareigoti... juk vaikucio augimui ir jo vystymuisi tetis labai reikalingas. ka jus manote?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nekeista: 30 balandžio 2007 - 19:33
QUOTE(nekeista @ 2007 04 30, 21:31)
kaip liudna kartais buna, kai pagalvoji kad lialiukas nematys tevelio kasdien, kai negales jausti jo rupescio sad.gif  cry.gif  kiek tik beskaitau, visur raso, kad vaikuciui kaip ir mama labai reikalingas tetis. bet jau taip nutiko, kad jis toli ir maziukas ji pamatys tik kartais verysad.gif  nors as del vaikucio padaryciau viska, pasirodo, jo tetis mano truputi kitaip, jis jaunas ir dar nepasiruoses isipareigoti... juk vaikucio augimui ir jo vystymuisi tetis labai reikalingas. ka jus manote?
As ir manau kad tevelis turi buti salia,turi prisideti ir prie vaikelio auklejimo.Nors dabar esu 19savatej niescia,bet tevelis uzsieni,labai jo pasiilgau verysad.gif .Bet mes nutarem kad kai gims vaikelis jis mus abu pasims pas save thumbup.gif ,busim visi kartu,nes jis pats nenori but atskirai nuo vaikelio.sunku vienai augint vaikeli unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(nekeista @ 2007 04 30, 20:31)
kaip liudna kartais buna, kai pagalvoji kad lialiukas nematys tevelio kasdien, kai negales jausti jo rupescio sad.gif  cry.gif  kiek tik beskaitau, visur raso, kad vaikuciui kaip ir mama labai reikalingas tetis. bet jau taip nutiko, kad jis toli ir maziukas ji pamatys tik kartais verysad.gif  nors as del vaikucio padaryciau viska, pasirodo, jo tetis mano truputi kitaip, jis jaunas ir dar nepasiruoses isipareigoti... juk vaikucio augimui ir jo vystymuisi tetis labai reikalingas. ka jus manote?



sveika console.gif , o tai tėvelis pastoviai dirba užsienyje?
kiek jau laiko laukies?
Atsakyti
nea, mano vaikucio tevelis ne uzsienyje, tik kitame mieste...bet taip jau nutiko, kad mes nebusime kartu verysad.gif laukiuosi jau 5 menuo. nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(nekeista @ 2007 05 03, 16:36)
nea, mano vaikucio tevelis ne uzsienyje, tik kitame mieste...bet taip jau nutiko, kad mes nebusime kartu verysad.gif laukiuosi jau 5 menuo. nestuke.gif



o tai jis nenori būt su tavimi? kai tau pilvelis užaugs ir kai gims lelius viskas dar gali labai smarkiai pasikeisti console.gif
Atsakyti
QUOTE(snail @ 2007 05 03, 17:18)
o tai jis nenori būt su tavimi? kai tau pilvelis užaugs ir kai gims lelius viskas dar gali labai smarkiai pasikeisti  console.gif



net nezinau... labai abejoju... matau, kad jis nenori, net pradejo kalbeti, kad galbut vaikutis ne jo.. tai uz keliu dieneliu eisiu pas advokata ir tarsiuosi, manau, kad nieko nelauksiu, duosiu i teisma ir viskas. bash.gif
Atsakyti
QUOTE(nekeista @ 2007 05 09, 15:42)
net nezinau... labai abejoju... matau, kad jis nenori, net pradejo kalbeti, kad galbut vaikutis ne jo.. tai uz keliu dieneliu eisiu pas advokata ir tarsiuosi, manau, kad nieko nelauksiu, duosiu i teisma ir viskas.  bash.gif



jei nenori tai tegul ir neaugina schmoll.gif
tai tavo vaikas, tu jam busi pati geriausia mamytė , o ji butinai paduok i teisma prisiteisi alimentus, pinigeliai nemaišys. svarbiausia nepasiduok 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nekeista @ 2007 05 09, 16:42)
net nezinau... labai abejoju... matau, kad jis nenori, net pradejo kalbeti, kad galbut vaikutis ne jo.. tai uz keliu dieneliu eisiu pas advokata ir tarsiuosi, manau, kad nieko nelauksiu, duosiu i teisma ir viskas.  bash.gif

Jei žmogus pats nenori, tai geriau jo ir nespausti, nes ateity tikrai iškils daug problemų dėl to ax.gif Sėkmės tau wub.gif
Atsakyti
aciu, bet man vienai bus sunku auginti vaikuti, verysad.gif ir manau, kad ne as viena esu uz tai atsakinga, bet ir vaikucio tetis taigi jis niekur nepabegs. o problemas visas sutvarkysim wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nekeista: 16 gegužės 2007 - 11:55
Na, pas mane gal ne tokia prasta situacija, bet panasiai. Mano leliuko tevelis irgi kitam mieste dirba. Mes turim abu labai gerus ir perspektyvius darbus ir ne vienas nenorime ju atsisakyti. juolab jam sunku butu, nes jis tik Klaipedoje gali pagal specialybe dirbti. na, mano irgi toks darbas, kad karjera tik su Vilnium gali buti susijusi. Vienu zodziu, situacija kol kas atrodo be iseities. Na. bet tevelis myli mus abu, matomes beveik kiekviena savaitgali. bet, zinoma, norisi normalios seimos verysad.gif ziuresime, gal ateityje kas nors pasikeis....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgachka: 16 gegužės 2007 - 12:01
QUOTE(nekeista @ 2007 05 16, 12:54)
aciu, bet man vienai bus sunku auginti vaikuti,  verysad.gif  ir manau, kad ne as viena esu uz tai atsakinga, bet ir vaikucio tetis taigi jis niekur nepabegs. o problemas visas sutvarkysim wink.gif


tau to ir linkiu 4u.gif
Atsakyti
na pas mane irgi tokia idoi situacija, MB gyvena ir dirba pnvz, o as gyvenu ir dirbu vln, bet skirtumas tame, kad kai iseisiu i dekretines vazuosiu pas teveli ir pagaliau busim kartu. po visu motinystes atostogu zadu ir likti pnvz, nes darbas darbu o dar kokius metus praleisti per atstume nesinori schmoll.gif juk gyvenimas nestovi vietoje, nesinoretu paskui paziureti atgal ir gailetis ax.gif
o tau nekeista galiu pasakyt, kad reiketu tau su SB rimtai pakalbeti akis i aki, gal tai ne jis pats cia taip sugalvojo, gal cia ji kas "paprotino", ir gal jis visai kitaip gal masto. bet kokiu atveju styprybes tau ir laikykis, viskas kas benutiktu tik i gera mirksiukas.gif
Atsakyti