Įkraunama...
Įkraunama...

Tibeto grybas

Sveiki,

Vakar mama dave Tibeto gryba. Dabar turiu dar viena augintini smile.gif . Idomu butu suzinoti ar kas vartojot ji ir ar pajutot koki poveiki?

beje gal tokia tema jau buvo, bet siame skyriuje jos neradau tai sorry moderatoriai unsure.gif unsure.gif
Atsakyti
O kas tai yra?? Labai įdomu būtų sužinoti, gal jis labai naudingas...? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(free @ 2005 01 03, 12:01)
O kas tai yra?? Labai įdomu būtų sužinoti, gal jis labai naudingas...? smile.gif

Nu siaip pagal aprasha, tai jis labai naudingas rolleyes.gif . Ir virshkinimui ir siaip galima su juo tepti pvz veida ar kojas mirkyti. Atrodo jis kaip virti ryziai, o paruosta mase - kaip kefyras ir skonis kaip kefyro smile.gif . Siaip kai turesiu laiko, atspausdinsiu siek tiek daugiau wink_3.gif
Atsakyti
oi, lauksim lauksim informacijos tongue.gif
Atsakyti
As labai noreciau sito grybo blink.gif
Labai seniai ieskojau is kur ji gauti.
Mano mama turejo ji kazkada labai seniai, bet nepriziurejo tinkamai ir jisai sunyko.
Ar galetum man gabaliuka jo duoti?
Vaje, parasiau ir tik paskui pamaciau kad tu randiesi Klaipedoj doh.gif o as Vilniuj...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karmen: 03 sausio 2005 - 22:05
mano mama ji geria ar 3 kursa jau as kazkaip nelabai noriu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Karmen @ 2005 01 03, 22:04)
As labai noreciau sito grybo blink.gif
Labai seniai ieskojau is kur ji gauti.
Mano mama turejo ji kazkada labai seniai, bet nepriziurejo tinkamai ir jisai sunyko.
Ar galetum man gabaliuka jo duoti?
Vaje, parasiau ir tik paskui pamaciau kad tu randiesi Klaipedoj  doh.gif  o as Vilniuj...

Na jei turesi kantrybes laukti rolleyes.gif . Sesuo mano kaip tik pasiims is musu jo, o ji Vilniuj gyvena. Siaip grybas, gerai priziurimas, pasidaugina kazkur po 17 dienu. Taigi, jei ka, gal sesuo pasidalintu, jei aisku neatsiras tarp jos draugiu norinciu unsure.gif
QUOTE
mano mama ji geria ar 3 kursa jau as kazkaip nelabai noriu


O kodel tu nelabai nori?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo westa: 04 sausio 2005 - 10:56
o kuris cia grybas? as kazkaip buvau girdejusi apie Tibeto gryba arbatoms. ten kazkokias arbateles is jo vis daro ir per visa diena geria. ir dar buvau girdejusi apie toki Kaukazo ar kazkas panasaus gryba - tai ji pienu reikia vis uzpilti ir paskui ta rauga sugerti. tai toki kazkada ragavau pas teta. o tai kuris cia pas jus? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vilkeS @ 2005 01 04, 11:01)
o kuris cia grybas? as kazkaip buvau girdejusi apie Tibeto gryba arbatoms. ten kazkokias arbateles is jo vis daro ir per visa diena geria. ir dar buvau girdejusi apie toki Kaukazo ar kazkas panasaus gryba - tai ji pienu reikia vis uzpilti ir paskui ta rauga sugerti. tai toki kazkada ragavau pas teta. o tai kuris cia pas jus? smile.gif

Pas mane tas kur su pienu, tik jis Tibeto grybu vadinas, taip bent jau aprase parasyta smile.gif
Atsakyti
As turiu ta gryba. Ir dauguma mano giminaiciu. Rezultatai - 1) as asmeniskai nieko nepajutau; 2) mano dede sako, kad mano tetai tai labai noras padidejo smileysex.gif . Nors jiems jau 5 desimtis i pabaiga smile.gif 3) mano mociute nuo egzemos isgyde. Iki tol jai jokie vaistai nepadejo. Bet svarbiausia, kad jis nuo vezio isgydo. O ir apskritai ji reikia gerti metus, o gal ir visa gyvenima.
Atsakyti
Na trumpai bandysiu aprasyti:
Grybo gydomosios savybes:
reguliuoja organizmo apsauginiu medziagu kaita;
gydo sirdies ligas, isskaido cholesterina, gydi kasa, skrandi, zarnas, panaikina opas; gydo uzdegimines kuno vietas; reguliuoja kraujo spaudima; gydo inkstus; sustabdo metastazes ir neleidzia susidaryti naujoms; veikia pries greita senejima, neleidzia kunui sudribti, pasalina stresini nuovargi..

Gydymas:
geriamas 20 dienu, visada vakare pries miega, po to daroma 10 d. pertrauka ir tesiama toliau, kol pajauciamas pagerejimas
Galima darytis veido kaukes. Pasalina demes, spuogus, oda tampa lygi. ( cia tai patikrinta, nes ta, kuri dave gryba, pati demes tokias rudas ant veido issigyde)
Atsakyti
http://www.narmed.ru...d/milk_mushroom
Pilnai ir aishkiai apie tai.
Jei kam reiks-as turiu.
Atsakyti