Įkraunama...
Įkraunama...

Savi ar globojami .....

Motinystes jausmas moteriai yra igimtas. Ateina laikas ir moteris jau pradeda myleti savo net dar negimusi kudiki. O vyrams tevystes jausmas atsiranda gimus vaikui, kartu su juo auga ir bresta. Gal isties atsiradus jusu pasaulely tam, kam reikia meiles, uzgims ir tas jausmas?

Parasyk retkarciais, kaip jums sekasi.
Atsakyti
"mes dar nieko nežinom apie tą vaiką, gal jis jau turi nulemtą likimą, gal jis jau "pažadėtas". Kol nėra tvirto sutarimo, tai nesinori daužyti tam vaikui širdies ir vedžioti už nosies kūdikių globos namuose ir vaikų teisių apsaugos tarnyboje dirbančius žmones. "

na, kaip, ar kas nors daugiau paaiškėjo, ar jūsų pasiryžimas nepraėjo, ar darot toliau ką nors dėl to, aiškinatės?
O ir kitų noriu paklausti, kaip jie mano, koks amžius geriausias paimti vaiką iš vaikų namų, kad ir jam, ir naujiems tėvams būtų palankiausia? Kelių metukų imtumėt?
Aš dabar galvoju, kad norėtųsi kuo mažesnio, sveiko vaikelio, su vyru sutarėm, kad po 1,2m. bandymų, jei nepavyks pastoti, mėginsim vaikelį įsivaikinti, va, tik nežinau, nuo ko pradėt, ar į vaikų namus pirma skambintis, ar tiesiai važiuot, ar iškart kokių tai pažymų reikės, kiek laukt to vaikelio eilėj, kokie ir kur yra vaikų namai?Kokie yra reikalavimai įtėviams?Ar dar padeda kokios nors institucijos, pvz. vaikų teisių tarnyba ar pan?Kur rasti info? Daug klausimų wacko.gif ...
Labai bijau, kad atitiktų finasiniai reikalavimai unsure.gif , norėt tai galima, o kas bus realu, kas ne...
Atsakyti
Lengvute, nemazai nori imti visai maziukus, beveik tik gimusius. Matyt, kad nepajustu ir nepriprastu prie valdisku namu tvarkos ir nuotaikos huh.gif
Atsakyti
bet tuomet tam vaikui kažkada reikės pasakyti, kad jis paimtas iš vaikų namų, ir dar jo bruožai neaiškūs, nors šiaip gi matosi, jei mielas, tai mielas, o, jei imtume kokių 2m. tai jau žinotų situaciją, kad neturi tikrų tėvų, nu aišku, jau būtų daugiau streso patyręs, vargšas, tos žiaurios tikrovės, daugiau ką reikėtų įskiepyti, įkvėpt jam vilties ir pasitikėjimo, užglaistyt žaizdas unsure.gif
Atsakyti
Nespetu valdiskos duonos prisivalgyti. Apie meile net nekalbu. Ka reiskia meile nuo pat gimimo, manau nereikia detalizuoti.
Atsakyti
Aš tai nuo pat mažens apie tai svajoju, maža to nesuprasdavau blush-anim-cl.gif
Kai vaikščiodavau po miestą su mama ar močiute ir pamatydavau kokius apskurusius vaikiukus vis sakydavau mamai "kai užaugsiu ir turėsiu daug pinigų ( blink.gif ) aš tuos visus vaikiukus surinksiu, išmaudysiu, sušukuosiu, gražiai aprengsiu, valgyt duosiu..." smile.gif smile.gif
Taip iki dabar... Tik tapus mama tie jausmai dar labiau sustiprėjo wub.gif
Aš kaip ir Rasma ruošiu savo vyrą po truputį, nors nė kiek neprieštarauja wub.gif
O vat jo mamytė... mad.gif "taigi jetus, jetus... išaugs alkoholikas narkomanas nusikaltėlis..." mad.gif stupid.gif Savi šiaip irgi tokiais išaugt gali blink.gif
Atsakyti
Tikriausiai labai retai pasitaiko, kad vyrai rodytų inciatyvą dėl įvaikinimo. Matyt dažniausiai tai būna moterų noras su kuriuo po nemžų svarstymų sutinka ir vyras. Turbūt taip yra, nes Dievas davė moterims jautresnę širdį, o vyrams praktišesnį ir racionalesnį požiūrį ir tai yra gerai. Taip jie papildo vienas kitą. Tikriausiai visai normalu, kad vyrui reikia žymiai dagiau laiko, kad nuspręsti įsivaikinti, tik nereikėtų jų spausti.
Atsakyti
Lengvute i kai kuriuos iskilusius klausimus tau galiu padeti atsakyti smile.gif nes mano Justukas is vaiku namu......... wink_3.gif
taigi. Finansai nera pats svarbiausias dalykas, juk kai gimdaij neklausia kiek turi lituku pritaupes, taip ir ten.
Pirma reikia nueiti i vaiku teise, ten duos anketas uzpildyti, paklaus ko norite, kokios lyties maziuko pageidaujate, po to patikrins buiti, ar neturite isiskolinimu uz komunalinius ir t.t.Pasitikrinsit sveikata, pazymos is narkologinio doh.gif
Pazyma uz praejusiu metu pajamas, santuokos liudijimo kopija ir orginalas, deklaracija apie gyv. vieta. clap_1.gif ir lyg viskas smile.gif
Na nezinau kaip kitur, o klaipedoje dave sarasa galimu ivaikinti vaikiuku, palei amziu smile.gif vaziuoji pasiziuri....ir viena pasiimi clap.gif
Justukui buvo 2 metukai kaij jis apsigyveno pas musu namukuose thumbup.gif
kas dar domina klauskit wink_3.gif
Atsakyti
Tai Justukas pas jus gyvena du metus? Būtų įdomu sužinoti ar susidūrėte su kokiomis nors problemomis jau įsivaikinus. Klausiu, nes įsivaikinimo skyrelyje nemažai nuomonių, kad įsivaikinus gali kilti įvairų problemų (nesugebėsi priimti vaiko kaip savo, genetiškai paveldimos ligos ir charakterio polinkiai). Ką tu manai apie tuos dalykus? Ar turi kokių nors baimių? Ar tiesiog augini vaikelį kaip savo ir apie net nepagalvoji?
Atsakyti
Koks sutapimas - bet mes savo isuniui irgi davem Justo varda. Pas mus jis jau metukai, o jam paciam katik suejo 1.5 metuku.
Atsakyti
Mums uzteko tai paprastos pazymos apie sveikata is seimos gydytojo.
Atsakyti
tiesa, kad moterys ryžtingesnės ir daugiau kalba apie įvaikinimą. Vyrai santūresni, jie visas savo mintis laiko savyje. Mūsų atveju - aš užsiminiau ir iškart sulaukiau jo pritarimo - vadinasi apie tai jis jau savyje mąstė.
Atsakyti