Įkraunama...
Įkraunama...

Alyvuogių aliejus

Sveikos, nusipirkau alyvuogių aliejaus, tai noriu kuo naudingiau ji panaudot, ne vien maistui lotuliukas.gif dedu i kavos tirščių pilinga, šiaip kartais po maudynių išsiteplioju. Pasidalinkit patirtimi, kur naudojate jūs, gal žinot kokių kaukiu ar dar ko ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Damapupika @ 2007 05 01, 10:49)
Sveikos, nusipirkau alyvuogių aliejaus, tai noriu kuo naudingiau ji panaudot, ne vien maistui  lotuliukas.gif  dedu i kavos tirščių pilinga, šiaip kartais po maudynių išsiteplioju. Pasidalinkit patirtimi, kur naudojate jūs, gal žinot kokių kaukiu ar dar ko  ax.gif  biggrin.gif

ant plauku tepu ax.gif ant kuno kazkaip nekyla rankos tepti rolleyes.gif
Atsakyti
ant plauku? blink.gif nu ir kaip? koks poveikis?
o ant kuno kodel bijai?
Atsakyti
Maisyk su eteriniu aliejum ir pilk i vonia.Saukstui alyvu aliejaus iseina 5-7 eterinio aliejaus lasai. nail.gif
Atsakyti
Alyvuogių aliejų naudoju:
- plaukams, bet nelabai patinka schmoll.gif
- ir maišau su kavos tirščiais thumbup.gif

Reikės dar pabandyt į vonią su eteriniais aliejukais bigsmile.gif
Atsakyti
anksciau naudojau plaukams, bet dabar jau ne be, nes atradau geresnes kokybes smile.gif
Atsakyti
sveikos mirksiukas.gif

aš alyvuogių aliejų naudoju viskam: ir plaukams (prieš plaunant galvą kelias valandas pavaikščioti išsitepus, labai gerai sudrėkina), ir veidui (nors mano oda ir mišri ir labai jautri, bet tepu tik kelis lašelius, tad niekas neriebina ir neerzina, o poveikis thumbup.gif ), ir kūnui (oda super sausa, tai bene geriausias natūralus drėkinantis "pienelis", dar kai pylingą darausi su druska, įpilu - labai gerai odą nušveičia ir pamaitina). Kūnui vienintelis minusas, kad jeigu daugiau užsitepi, jauti tokį "riebumą", bet aš tepuosi prieš miegą, tai nieko... tongue.gif
Atsakyti
Reik nusipirkt tu eteriniu alieju, girdejus apie juos, bet nesu turejus dar... Patarkit, koks skaniausiai kvepia, o ir kaina daugmaz kokia? huh.gif laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Damapupika @ 2007 05 01, 17:22)
Reik nusipirkt tu eteriniu alieju, girdejus apie juos, bet nesu turejus dar... Patarkit, koks skaniausiai kvepia, o ir kaina daugmaz kokia? huh.gif  laugh.gif

Patart tai... mastau.gif Juk skoniai skiriasi. mirksiukas.gif Nueik pvz. į NB, CUP'e pirmame aukšte, ten galima pauostyti tų aliejų. wub.gif Pauostysi, suprasi, koks tau patinka. O kainos tai įvairios, turbūt nuo 7-8 Lt pradedant.

O jei nenukrypstant nuo temos, tai nenaudojau šio aliejaus kūnui ar plaukams. Stovi buteliukas, bet jį naudoju salotoms. essen.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ntu-Kpi: 01 gegužės 2007 - 16:40
Kvepia visaip,priklauso nuo skonio,man patinka levandos,tik reikia cia pries nakti vonioje kiurksoti,nes po to labai migdo,dar dedu greipfuktu,kartais bergamotes,o siaip tai roziu,bet sis eterinis aliejus yra pobrangis,tai jau gaunasi karaliska vonia ir namai, ir as kvepiu,ir vyras labai laimingas,nes jam labai mielas kvapas.Siaip eterinio alieju kainos,o as perku Metos arba Naujosios Barmunes produkcija, yra apie 10-25 lt uz maza buteleiti,bet jo maziausiai metams pakanka.Svarbiausia,pries pilant vonion istirpinti juos kitame aliejuje,nes nuo gryno tai odele isbers ir skaudes,nes vandenyje jie netirpsta,tirpsta tik kitame aliejuje,spirite,kefyre,grietineleje ir panasiuose emulgatoriuose.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shater: 01 gegužės 2007 - 16:42
Jei kuna tepti grynu alyvuogiu aliejum, tai doh.gif Seniau bandziau,tai baisiai riebu, nesusigeria. reikejo per nauja praustis schmoll.gif
Atsakyti
Esu bandžius plaukams, bet baisiai nepatiko- n kartų reikėjo plaut, kol išploviau doh.gif
Atsakyti