Įkraunama...
Įkraunama...

Segantys vaikai grupėje

QUOTE(JLS @ 2008 10 06, 15:44)
Ka reiskia nieko nepakeisime? Tai jeigu nebandysime pakeist tai ir nepakeisime, jeigu kazkam gera gyvent kai ju vaikas serga, tai tegu veda i ligonine bacilu pasigaudyt, o darzelis yra vieta sveikiems vaikams.
Ir nereikia lygint kai sloga serga suauges ir vaikas - suaugusieji juk nuo slogos nesuserga ausu uzdegimu, kai plysta ausu bugnelis ir tenka kenteti zveriska skausma. Ir visiska nesamone, kad mazas vaikas butinai turi sirgti, jis gali buti ir visus metus sveikas, jeigu niekas jo neuzkres.

Tuoj tau bus atsakyta taip: jei nori, kad vaikas neuzsikrestu, tai laikyk ji sterilioje aplinkoje ax.gif
O visumoj, tai pritariu tavo mintims drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(JLS @ 2008 10 06, 15:44)
Ir visiska nesamone, kad mazas vaikas butinai turi sirgti, jis gali buti ir visus metus sveikas, jeigu niekas jo neuzkres.

taip - mazas vaikas gali buti visus metus sveikas, jeigu nuo nieko neuzsikres. O tai jau didziaja dalimi priklauso nuo jo tevu.
Atsakyti
QUOTE(Bekasė @ 2008 10 06, 16:27)
taip - mazas vaikas gali buti visus metus sveikas, jeigu nuo nieko neuzsikres. O tai jau didziaja dalimi priklauso nuo jo tevu.

na bet anksciau ar veliau tures persirgt darzo ligom tam kad susiformuotu imunitetas, todel suauge ir neturi ausu uzdegimu, adenoidu, nes ju imunitetas susiformaves. As pati i darza ejau gal menesi, butent del tu paciu ligu. Augino bobute, bet savo atsiemiau pradinese klasese.
Atsakyti
As irgi esu skaites, kad vaikas savo baikiskas ligas turi persirgti-anksciau ar veliau. Nuo kolektyvo vaiko neizoliuosime-arba bus darzelyje, arba mokykloje. O ten, kur kolektyvas, ten ir aplinka uzkratui plisti. Tie vaikai, kurie nesirgo iki mokyklos (nes auginami buvo namuose), sirgdavo daaug dazniau mokykloje
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2008 10 06, 16:44)
As pati i darza ejau gal menesi, butent del tu paciu ligu. Augino bobute, bet savo atsiemiau pradinese klasese.

ir kaip manai kas geriau - sirgti darzelyje ( kai pamoku nera), ar mokykloje ( ir praleisti pamokas ir greiciausiai gauti ziniu spragas)
Atsakyti
QUOTE(Bekasė @ 2008 10 06, 17:16)
ir kaip manai kas geriau - sirgti darzelyje ( kai pamoku nera), ar mokykloje ( ir praleisti pamokas ir greiciausiai gauti ziniu spragas)

cia jus mane egzaminuojat?
Mano galva geriausia visai nesirgt, o tam kad nesirgt reik stiprint imuniteta - grudinimas vienas is imuniteto stiprinimo budu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Forgete: 06 spalio 2008 - 16:31
QUOTE(Forgete @ 2008 10 06, 17:29)
cia jus mane egzaminuojat?
Mano galva geriausia visai nesirgt, o tam kad nesirgt reik stiprint imuniteta - grudinimas vienas is imuniteto stiprinimo budu.

manau kad tokiu vaiku kurie turi nerealu imuniteta nuo 3 -4 metu beveik nera. Ju mazai.Todel visi anksciau ar veliau perserga.Radau straipsni,kuris mane siek tiek apramino

"Ligos grūdina!


Pačios ligos, o ne tabletės ir mikstūros stiprina imunitetą. Suaugęs žmogus, kuris serga du tris kartus per metus arba išvis neserga, turi būti už tai dėkingas savo "snargliuotai vaikystei".



Kartais susitikimas su bakterijomis suaugusiam žmogui baigiasi tik lengvu negalavimu, ir jis net neįtaria, kad turi būti dėkingas tam piktajam mikrobui, kuris vaikystėje jį paguldė į lovą visai savaitei.

Svarbiausias dalykas imunitetui susiformuoti - vadinamoji infekcinė patirtis: natūrali ir dirbtinė (vakcinacija). Natūralią patirtį žmogus įgyja pats - persirgdamas įvairiomis infekcinėmis ligomis. Kitaip tariant, nuo ligų vaiką saugo pačios ligos. Kaip tai vyksta?


Mus supa tūkstančiai mikrobų ir bakterijų. Dalis jų nuolat gyvena organizme. Pavyzdžiui, ant visiškai sveiko vaiko odos yra streptokokų, įvairių grybelių. Susipažindamas su jais, imunitetas nenutrūkstamai stimuliuojamas mokytis kovoti su bakterijomis - grūdintis. Svarbu tik kad mikrobų nebūtų per daug ir jie būtų pasyvios būsenos. Kitaip sukils liga.

Susidūręs su nepažįstamomis bakterijomis, vaikas dažniausiai suserga, tačiau ligos procese mokosi joms pasipriešinti. Per kitą "susitikimą" jis sirgs lengviau arba išvis nesirgs. Taigi vaikystėje persirgti tam tikromis infekcinėmis ligomis žmogui yra naudinga.

Anot imunologo, medicinos mokslų daktaro M. Jarcevo, pačios ligos, o ne tabletės ir mikstūros stiprina imunitetą. Kitaip sakant, suaugęs žmogus, kuris serga du tris kartus per metus arba išvis neserga, turi būti už tai dėkingas savo "snargliuotai vaikystei". Kartais susitikimas su bakterijomis suaugusiam žmogui baigiasi tik lengvu negalavimu, ir jis net neįtaria, kad turi būti dėkingas tam piktajam mikrobui, kuris vaikystėje jį paguldė į lovą visai savaitei.

Tačiau grūdintis reikalingos tik tokios infekcijos, kurios nepriveda prie sunkių komplikacijų ir nepereina į chroniškas formas.

Kai kurie vaikai ūmiomis kvėpavimo takų infekcijomis serga daugiau nei šešis kartus per metus. Mamos dėl to labai nerimauja, nuvargsta ir išeikvoja vaistams daugybę pinigų stengdamosi uoliai vykdyti visus gydytojo priesakus. Mažylis girdomas vaistais, vitaminais, tepamas tepalais, neišleidžiamas į lauką (kad nesušaltų!), tačiau ši hipergloba neduoda jokios naudos! Kodėl?

Jūs pastebėjote, kad infekcijos pakerta vaikus, kai tik jie pradeda lankyti darželį arba mokyklą? Dauguma grupės ar klasės vaikų kosti ir čiaudi, kiekvienas jų turi savo bakterijų bei mikrobų "rinkinį". Kolektyve atsiranda infekcinis fonas, su kuriuo naujoko imunitetas kol kas nepažįstamas. Vienas vaikas infekciją perduoda kitam, todėl dažnas sirgimas adaptacijos periodu yra visiškai dėsningas.

Peršalimas, slogavimas nepadaro vaiko imunitetui didelės žalos. Jis labiau suteikia rūpesčių tėvams: nedarbingumo lapeliai, gydytojo iškvietimai, žygiai į poliklinikas... Tačiau geriau jau tegu šie vargai užgriūva jus, kol vaikas lanko darželį, nes šiuo periodu turite daugiau galimybių skirti jam dėmesio. Jeigu akylai saugosite vaiką nuo infekcijų ankstyvame amžiuje, ligos vis tiek jį pasieks - tik vėliau. Ir tuomet jis nuolat praleidinės pamokas.

Susirgus lengva ligos forma, imunologai nepataria iškart girdyti vaikui vaistų: organizmas prie jų pripranta ir nustoja savarankiškai kovoti su infekcija. Imunologai pataria pirma imtis liaudiškų priemonių, o vaistų griebtis tik kraštutiniu atveju.



Be abejo tai -ne priezastis apsidziaugti ir visiems vesti sergancius vaikus i darzeli, manau reiketu paprasciausiai suprasti kad vaikiukas,kuris tikrai apsirges,dazniausiai labai prastai jauciasi,juk ir patys kai apsergam nors ir neturim temperaturos jauciames klaikiai,skauda galva,raumenis ir t.t. todel stengiames pagulineti lovoje o jei nepavyksta jauciames baisiai.Tai kaip turetu jaustis ligoniukai,nuvesti i darzeli,kuriems reikia visa diena isbuti,zaisti,dukti.Manau jei ne del kitu vaikiuku tai del paciu serganciuju teveliai turetu atidziau rinktis ar tikrai galima vesti tam tikros bukles vaikeli i darza,aisku kiekvienas tevelis geriausiai pazysta savo vaika ir jo busena 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodaplaukė: 06 spalio 2008 - 17:56
Geras straipsnis 4u.gif
Atsakyti
juk gerai pagalvojus dazniausiai skundziasi tik mamytes(tokios kaip as) kuriu vaikuciai pirmi metai kaip eina i darzelyje,antrus trecius metus vaikuciai nebetais serga 4u.gif Taip kad apsisarvuokim kantrybe ir tikekimes kad po metu praleistu darzelyje baisiausia liga,bus slogyte, su kuria galima ir nebaisu eiti i grupe smile.gif
Atsakyti
sutinku kad vaikiskom ligom gerai kad mazi budami persirktu,bet mes su broliu ejom i darzeli ir jokiom nesusirgom,tik pastovios persalimo ligos,tai penicelino kvapa iki siol pamenu doh.gif
bet tikrai nenoriu kad mano vaikas sirgtu ne nuo persalimo ,o uzsikretes nuo kito mazylio verysad.gif nes darziuka lankom dar tik menuo,o sergam jau antra karta ,tai nezinau ar tai gerai g.gif gaila vaiko ir mano nemiegotu naktu isikibus i inhaliatoriu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(spirgis_keptuveje @ 2008 10 06, 15:49)
Tuoj tau bus atsakyta taip: jei nori, kad vaikas neuzsikrestu, tai laikyk ji sterilioje aplinkoje  ax.gif
O visumoj, tai pritariu tavo mintims  drinks_cheers.gif


Tik noriu pridurt, kad savo vaiko sterilioj aplinkoj tikrai nelaikau, mes vaikstom i vaiku burelius, parduotuves, masinius renginius, vasara begiojam po lauka basom kojoms, valgom ledus ir geriam gerimus is saldytuvo ir vis tik beveik metus nesirgom. Bet du pusdieniai darzelyje - ir didziausia sloga. Todel kad kai visa laika aplinkuj kosti, ciaudi ir snargliuojasi, vaikas neturi jokiu sansu neuzsikresti.
O del tu ligeliu kurias vaikai turi persirgti (nors sia teorija labai abejociau), tai bukit tikros mamytes, kad vaikuciai ir taip uzsikres is bepradedanciu sirgti, bebaigenciu arba tiesiog kitoj aplinkoj, bet bent jau nebus taip kad dvi dienos darzeli ir po to dvi savaites namie ir taip visus metus...
Atsakyti
QUOTE(Juodaplaukė @ 2008 10 06, 19:33)
juk gerai pagalvojus dazniausiai skundziasi tik mamytes(tokios kaip as) kuriu vaikuciai pirmi metai kaip eina i darzelyje,antrus trecius metus vaikuciai nebetais serga 4u.gif Taip kad apsisarvuokim kantrybe ir tikekimes kad po metu praleistu darzelyje baisiausia liga,bus slogyte, su kuria galima ir nebaisu eiti i grupe  smile.gif

tai tiesa, bet tie pirmirji metai varo į neviltį doh.gif
Atsakyti