Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip kovojate su dulkėmis

Seikos mamytės 4u.gif
Labai norėčiau paklausti jūsų patarimo kaip jus kovojate su dulkėmis g.gif Stengiuos valyti kiekviena diena ant rytojaus vėl pamatau tokį pat vaizdelį doh.gif Ankščiau naudojau SVIFER SERVĖTĖLES.Tai dar būdavo šioks toks poveikis,o paskutiniu metu aš nerandu ju pirkti.
Atsakyti
nuo dulkiu vargiai ar issisuksi visom cia tokia problema jauciu g.gif , bet yra toks purskalas, nors jis ne nuo dulkiu bet gana ilgai ju galim atsikratyti vadinas jis FURNITURE POLISH, raso kad baldu valiklis su vaksu, mes pirkom specialiai tamsiems baldams nes irgi nebeapsikenciau nuo tu dulkiu kiekviena ryta tai galvojau pades blink.gif , nu rezultatas nestulbinantis bet vis sis tas keliom dienom smile.gif
Atsakyti
kovoju paprastai, valau ir valau ir valau ir valau, ir taip kas keleta dienu doh.gif nzn ka daryt kad taip nedulketu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(laimutė07 @ 2007 05 02, 10:41)
Seikos mamytės 4u.gif
Labai norėčiau paklausti jūsų patarimo kaip jus kovojate su dulkėmis g.gif Stengiuos valyti kiekviena diena ant rytojaus vėl pamatau tokį pat vaizdelį doh.gif Ankščiau naudojau SVIFER SERVĖTĖLES.Tai dar būdavo šioks toks poveikis,o paskutiniu metu aš nerandu ju pirkti.

O kuo Jums tos dulkelės taip trukdo? biggrin.gif Oho, net temą dulkėms sukūrėte smile.gif Suprantama, Jūs -- moteris...
Atsakyti
geriausias budas kovoti su dulkemis-uztraukti uzuolaidas ar ruletus lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinka:) @ 2007 05 05, 21:03)
geriausias budas kovoti su dulkemis-uztraukti uzuolaidas ar ruletus  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  blush2.gif


arba nusiimti akinius mirksiukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(laimutė07 @ 2007 05 02, 10:41)
Seikos mamytės 4u.gif
Labai norėčiau paklausti jūsų patarimo kaip jus kovojate su dulkėmis g.gif Stengiuos valyti kiekviena diena ant rytojaus vėl pamatau tokį pat vaizdelį doh.gif Ankščiau naudojau SVIFER SERVĖTĖLES.Tai dar būdavo šioks toks poveikis,o paskutiniu metu aš nerandu ju pirkti.

Aš valau su bet kokiom drėgnom servetėlėm,tai man padeda keliom dienom.

QUOTE(Ajurekiuke @ 2007 05 02, 18:03)
nuo dulkiu vargiai ar issisuksi visom cia tokia problema jauciu g.gif , bet yra toks purskalas, nors jis ne nuo dulkiu bet gana ilgai ju galim atsikratyti vadinas jis FURNITURE POLISH, raso kad baldu valiklis su vaksu, mes pirkom specialiai tamsiems baldams nes irgi nebeapsikenciau nuo tu dulkiu kiekviena ryta tai galvojau pades blink.gif , nu rezultatas nestulbinantis bet vis sis tas keliom dienom smile.gif

O šitas geras daiktas ir man mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, mamytės
Grumzdžiau, verčiau šiandien namus vos ne iki pamatų, vyrą su mažium pas anytą išsiuntus, ir susidūriau su tokia problemėle - kaip išvalyti dulkes iš medžiaginių gėlių? g.gif Keikiausi valinėdama vyro kompaktus, laikomus atviruose laikytuvuose - irgi mat, sakiau, kad nepirktų tų dulkių veisyklų, kai normalių uždarų spintučių yra, ir susigriebiau staiga, kad pati tai negeresnė biggrin.gif Mano gražiosios gėlės irgi dulkių veisykla ir jų nei su šlapiu skudurėliu pavalinėsi, nei dulkių siurbliu nusiurbsi doh.gif
Ką jūs darot? frusty.gif nekenčiu dulkių valymo
Atsakyti
4u.gif Šiaip tai nemėgstu tokių gėlių, bet kai darydavau tvarką pas mamą, tai išnešusi lauk gerai papurtydavau. O dulkių siurblys tai irgi gerai. Nustatai mažesnį galingumą ir su ilgais šeriais mažu šepetuku. Viskas puikiai išsisiurbia thumbup.gif
Atsakyti
As irgi jas siurbliu, specialiu antgaliu su ilgais šereliais. Dar būna specialių kažkaip dulkes pritraukiančių servetėlių, man jomis labai patinka viską valyti. Nes šiaip nuvalant, tai dulkės tik į orą sukyla ir tuoj vėl nusėda.
Atsakyti
o aš dirbtines gėles po dušu nuplaunu..... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Frinja @ 2007 08 19, 18:25)
As irgi jas siurbliu, specialiu antgaliu su ilgais šereliais. Dar būna specialių kažkaip dulkes pritraukiančių servetėlių, man jomis labai patinka viską valyti. Nes šiaip nuvalant, tai dulkės tik į orą sukyla ir tuoj vėl nusėda.


jo, a6 irgi "dulkinti" nemėgstu. Reiks išmėgint tas servetėles biggrin.gif gera idėja thumbup.gif

QUOTE(pasimetus_laike @ 2007 08 19, 20:29)
o aš dirbtines gėles po dušu nuplaunu..... ax.gif


Dėl plastmasinių gėlių tai aš nesukčiau galvos, tik kad pas mane medžiaginės ax.gif
Atsakyti