Įkraunama...
Įkraunama...

Vilijampolė: l/d "Pušaitė"

Nuo gegužės mėn užrašiau į darželį netoli namų,bet niekas nieko nežino apie jį.gal yra mamyčių,kurių vaikučiai lanko šį darželį?ką galite apie jį parašyt?
Atsakyti
O kurioj jis vietoj?As uzrasiau i Pusineli,cia tas pats ar kitas?
Atsakyti
QUOTE($kristina$ @ 2005 01 03, 18:06)
Nuo gegužės mėn užrašiau į darželį netoli namų,bet niekas nieko nežino apie jį.gal yra mamyčių,kurių vaikučiai lanko šį darželį?ką galite apie jį parašyt?

Tai tu iš Vilijampolės? Negaliu pasakyti nieko gero apie šį daržą schmoll.gif Tik tai , kad maistas neblogas ir išoriškai švaru, gražu. Maniškis gi verkė metus laiko kas rytą, ten eidamas. Lavinimas silpnokas. nu nžn , aš gal išranki, bet kai per vasaros atostogas nuėjom i "Židinėlį", tai ir likom thumbup.gif . Vaikas per mėnesį tiek išmoko, kiek ten per metus nepavyko.
Atsakyti

Na ką, mano dukrytė greit bus mėnuo kai jau lanko šį darželį. Ir esu labai patenkinta. Šį darželį pasirinkau po daugybės paieškų, tikrai teko apkeliauti po ne vieną rajoną ir po ne vieną darželį mirksiukas.gif Aš esu taip pat labai išranki, bet šis darželis tiko labiausiai, nors jį ir palikau pačiai pabaigai, o galėjau iš pat pradžių į jį ir vesti doh.gif Nenoriu per daug prikarksėti, pažiūrėsim kaip bus vėliau, bet kol kas esu viskuo patenkinta
Buvau ir tame "židinėlyje", bet kai kas užkliuvo kas nepatiko rolleyes.gif mirksiukas.gif bet apie tai ne ši tema mirksiukas.gif
Gal atsiras daugiau mamyčių, kurių vaikučiai lanko šį daržiuką? O gal kas ruošiasi i jį vesti ? Klauskit , mielai atsakysiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Na mes lankom šį darželį jau metus laiko. Nusiskundimų neturiu kol kas jokiu. Man tai iš pradžių patiko šis darželis, nes jo aplinka sutvarkyta. Gal kam nors tai atrodo nesvarbu, bet čia yra kur vaikams pažaisti, pasikarstyti, vienu žodžiu vaikai turi kur išlieti energiją. O be to viskas gražiai atrodo. Kai kuriuose darželiuose esu mačiusi tik pilną kiemą betoninių smėlio dėžių ir kelias supynes susidėvejusias. Ką ten vaikams visą laiką smėlio dėžej tupėti?
O apie lopšelio auklėtojas esu labai geros nuomuonės, ypač apie Violeta wub.gif . Matosi kad vaikus myli ir mano nuomone būtent tokios reikia pradedant lankyti lopšelį. Su mano vaiku iš pradžių ir į tualetą vaikšiodavo smile.gif , nes jis jos nepaleisdavo.
Dabar mes perėjom i kitą grupę, tai žiūrėsim kaip seksis ten.
Atsakyti

taza, o kokią grupę Lukas lanko? rolleyes.gif jei drugelių, tai su maniške kartu
Atsakyti
Ot sutapimas. Tikrai dabar Lukas drugelių grupėje. Tik tavo Ugnės aš nelabai prisimenu. Gal pamačius prisiminčiau. Kažkaip vaikus kur nuo pradžiu lankė, tai pažįstu, o vėliau pradėjusių lankyti nelabai, nes ateinu Luko pasiimti apie 17 val. o tada vaikų jau neldaug būna likę.
Atsakyti
sutapimas biggrin.gif

maniškė į darželį atvedama apie 9, o dauguma tėvelių atveda apie 8, 8.30, o pasiimam apie pirmą. todėl visko gali būti, kad prasilenkiam.
susimatysim per tėvų susirinkimą biggrin.gif
beje, šiandien dvynukai gimtadienį šventė, valgė tortą ir arbūzą, tai ugnė grįžus namo vos spėjo ant puodo. biggrin.gif vienu žodžiu, šventė vaikai, smagu buvo.
girdėjau, kad 14 d vaikučius žada vežti į lėlių teatrą, nežinau ką daryt, gal neleisiu dar, mažoka dar sakyčiau g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo $kristina$: 08 rugsėjo 2005 - 20:11
Na maniškis tai anksti į darželį atvažiuoja. Apie 7,30 kartu su tėčiu keliauja.
Į teatrą aš galvoju Luką leisti, nes dar nebuvęs nė karto. Todėl kai buvom sekmadienį lėlių šventėj, tai tų lėlių, ypač didelių, bijojo smile.gif .
O susirinkimas sakė bus rugsėjo 26d., tai tada ir susipažinsim drinks_cheers.gif .
Atsakyti


ankstyvi jus labai
o dėl teatro, tai aš leisčiau, nebent jei kartu važiuočiau, nes kitaip pati pergyvenčiau labai, maža kas doh.gif per maža dar maniškė
o aš rytoj su Luku susipažisniu rolleyes.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo $kristina$: 08 rugsėjo 2005 - 21:26
Labai džiaugiuosi, kad jums patinka šitame darželyje thumbup.gif thumbup.gif .Manau vaikas vaikui nelygu (kaip ir mama mamai ax.gif ) Violeta ir mano Lašiuko numylėtinė buvo... nors neprasidėjus šildymui vaiką ant prisisiotos, atšalusios pagalvės guldydavo (tipo nėra kur išdžiovinti schmoll.gif ) ..... schmoll.gif Kol man daėjo, kodėl parėjus namo jo plaukučiai sisaliuku smirdėdavo blink.gif . Na jis 2,5 metų buvo, tai dar atsitikdavo kartais nelaimės, o pagalvė tai nedžiūdavo.... ax.gif O vasaros atostogų metu, pavadavo viena tokia stamboka auklėtoja su akiniais ir pusilgiais plaukais, tai ji mano angeliukui per užpakalį mušdavo....Net pas direktorę buvau.... Bet labai tikiuosi, kad tik mums taip nepasisekė verysad.gif

Beje, $kristina$ , parašyk , kas Židinėlyje užkliuvo? mirksiukas.gif Negi mano budri -priekabi akis ką praleido? Gali ir į až tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lašelis: 14 rugsėjo 2005 - 14:01
Labas lašeli, kur taip ilgai prapuolus buvai biggrin.gif ?

Tiesą sakant keista girdėt tokius bajerius su apsisiota pagalve, nes bent mūsų grupės vaikučiams net kojinytės pakeistos būna, kai iš lauko grįžta, nors ir ne šlapios, ir maikytę buvo ugnė tik šiek tiek labai nedaug apsipylus kompotuku, gal lašiukai keli, buvo perrengta. Ir kaip jis apskritai tą pagalvę apsisiot sugebėjo? Ne, nu geras čia biggrin.gif . Nepraslystų su mumis tokie bajeriai ax.gif
o židinėlyje nepatiko 2 dalykai (pagrindiniai)
1. nepatiko, kad į grupę ateina žaisti auklėtojos dukra, būtų nieko, bet ta mergaitė slogavo, aš pro ausis tokių dalykų nepraleidžiu ax.gif . aišku, nuo ligų neapsaugosi, bet jei jau į daržą bacilos nešamos iš pašalinių asmenų, ką jau bekalbėti apie nuolatinius darželio lankytojus mirksiukas.gif nepatiko man tai.
2. aš tame darželyje lankiausi kai buvo šalta, ankstyvą pavasarį. keista buvo tai, kad vaikučius nurengė ir vedė jau į miegamąjį guldyt miegui prie atidarytų langų, vaikai sušilę, dar grupėje išrengiami, padarytas skersvėjis, miegamojo durų net neuždarė, vaikai miega tiesiai ant skersvėjo. nežinau kaip aš tuomet nieko nepasakiau, bet mintyse jau tikrai žinojau, kad čia savo vaiko neleisiu. ir šiaip "pušaitės" aplinka man daug mielesnė nei "židinėlio
".
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo $kristina$: 16 rugsėjo 2005 - 20:14