Įkraunama...
Įkraunama...

Kada leidote savo mažylius i lopšelį-darželį?

Mes žadam leisti nuo rudens, bus tik 1,3. Vieni sako, kad gerai, kiti, kad per anksti.
Kokios Jusu mamos nuomonės ir patyrimai?
Atsakyti
Aš planuoju leisti nuo 2.10 m, ir tai galvoju, kad anksti. O nuo 1.3 m tai tikrai per anksti, na bet jei nėra kitos išeities, tai ką daryti.
Atsakyti
As isleidau nuo 1,3 m. kitos iseities nebuvo. bet suneliui ten tikrai patiko, eidavo linksmas. 4u.gif nesigailiu. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zylute1: 12 gegužės 2007 - 18:37
Mažąją išleidau į darželį, kai jai buvo metukai ir 9 mėnesiai ax.gif Jai labai patinka darželyje ir adaptacinis periodas truko apie 2 savaites 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(agnie6ka @ 2007 05 02, 16:25)
Mes žadam leisti nuo rudens, bus tik 1,3. Vieni sako, kad gerai, kiti, kad per anksti.
Kokios Jusu mamos nuomonės ir patyrimai?


vedziau savo sunyti nuo 1,5 metuku tik todel kad anksciau klaipedoje neeme niekas o ir nedirbau taii ir nebuvo poreikio. vedziau kaip sakiau nuo pusantru nei kiek nesigailiu nei kiek ne per anksti, vaikas greit adaptavosi, su miielu noru eina, daug ka moka ir daug ka ismoko..... 4u.gif
Atsakyti
Mano Timukui buvo 1.7 kai nuejome i lopseli. Adaptavosi per 3 dienas ir dabar be darzelio niekur. Net savaitgali liudi, jei namuose nieko nesugalvojame doh.gif doh.gif doh.gif
Darzelis jega thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
As savo vyresnele leidau 2 metu 10 men, bet adaptavosi labai sunkiai, pirma savaite tiesiog gulejo poilsio kambaryje ir nenorejo, kad kas prie jos prieitu schmoll.gif Nors pries tai kartu lankem turbut savaite tai tikrai. Paskui prisiryso prie aukles, visur tik su ja eidavo. Menesio gale pradejo su vaikais bendrauti. Bet, manau tai ne nuo amziaus priklauso, kiekvienas vaikas individualus. Savo mazaja jau uzrasiau i darzeli, irgi bus jau virs 2 metu (dar po 2 metu eis smile.gif ). Ziuresime kaip ji prisitaikys.
Atsakyti
Savo grazuolyte isleidau 1,5 metuku, tik visus metus metus vargau kol igaus darzelini imuniteta doh.gif . visus metus kas 2-3 savaites sirgdavo bronchitu, kol galu gale geguzes menesi atsigulem i ligonine, bet po ligonines baiges ligos biggrin.gif . siaip nesigailiu, kad anksti isleidau dabar ji daug savarankiskesne nei jos pusbrolis, kuris pradejo i darzeli eit 3 metuku smile.gif
Atsakyti
Va ir mes eisim anksti i darzeli.Tai gydytoja prigasdino, kad labai sirgti prades.Tai net nesmagu pasidare verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnie6ka: 31 gegužės 2007 - 10:56
tikrai per anksti. Net nuo 2m dar per anksti. Cia mano patirtis.
Atsakyti
Aš tai sakyčiau jokių problemų,kuo anksčiau vaikas pradeda eit,tuo greičiau adaptuojasi prie aplinkos,nes mano kad taip turi buti.Ir beje kiekvienas vaikas individualus.Mano pradėjo eit nuo 1,8m. ir nemanau,kad per anksti nes pati čiumpa už rankos ir tempia pas lelius.
Atsakyti
As ir taip manau, kad kiekvienas vaikas skirtingas, kas vienam netinka, kitam puikiai.Suprantu, kad darzeli prasides ligos, juk tai kolektyvas, bet ar ji nuo 1.5 vesi ar nuo 2 vis tiek reiks priprasti.
Atsakyti