Įkraunama...
Įkraunama...

Bikini šukuosena

Atidarau naują temą, nes seną uždarė ax.gif

Jeigu kam prireiks- sena tema čia 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Finna: 03 gegužės 2007 - 14:44
Pagaliau gavau rekomendacija, kur Panevezyje galeciau gerai pasidaryti si grozi clap.gif , manau si menesi jau issiruosiu ir kai grisiu butinai papasakosiu ispudzius blush-anim-cl.gif
Atsakyti
Artėja šiltasis metų sezonas, bandysiu ir aš gražintis. Tik baisoka, nes dar niekada nebandžiau ax.gif ax.gif Labiausiai bijau įaugusių plaukelių...
Atsakyti
QUOTE(Zivilkaa @ 2007 05 04, 06:23)
Artėja šiltasis metų sezonas, bandysiu ir aš gražintis. Tik baisoka, nes dar niekada nebandžiau ax.gif  ax.gif Labiausiai bijau įaugusių plaukelių...


Man tai baisoka bus trauzus blush2.gif nusimaut lotuliukas.gif Daugiau nei skausmo , nieko nebijau, nes ui kaip noriu buti grazi wub.gif ir dar apie 2 savaites nesukt galvos del ataugusiu plaukeliu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Denisė @ 2007 05 04, 09:33)
Man tai baisoka bus trauzus  blush2.gif  nusimaut  lotuliukas.gif Daugiau nei skausmo , nieko nebijau, nes ui kaip noriu buti grazi  wub.gif  ir dar apie 2 savaites nesukt galvos del ataugusiu plaukeliu  thumbup.gif

as pasidarius buvau daugiau nei puses metu pertrauka,kad plaukai nustotu iauginet doh.gif dabar vasarai vel vasku issiravet noreciau,bet vel bijau tu iaugusiu plaukeliu unsure.gif dar ir dabar keli iaugineja verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Denisė @ 2007 05 04, 09:33)
Man tai baisoka bus trauzus  blush2.gif  nusimaut  lotuliukas.gif Daugiau nei skausmo , nieko nebijau, nes ui kaip noriu buti grazi  wub.gif  ir dar apie 2 savaites nesukt galvos del ataugusiu plaukeliu  thumbup.gif

Aik tu, koks dar baisumas kelnes nusimaut lotuliukas.gif doh.gif
Tai gi pas ginekologę taip pat reikia kelnes nusimaut ir nusimaunam. O čia juk dažniau reikės vaikščioti, nei pas ginekologę, vat tada reikės sakyti, kad čia jau nebaisu nusimauti, o pas ginekologę baisu... doh.gif Čia juokais, aišku... 4u.gif
Ale koks joms skirtumas - atlieka savo darbą ir tiek, nei joms ten kokių papildomų minčių kyla nei ką, čia tik mes su savo kompleksais taip jaučiamės. Jų darbas toks, kasdienybė.
Atsakyti
QUOTE(geltoniausia @ 2007 05 04, 15:02)
Aik tu, koks dar baisumas kelnes nusimaut  lotuliukas.gif  doh.gif
Tai gi pas ginekologę taip pat reikia kelnes nusimaut ir nusimaunam. O čia juk dažniau reikės vaikščioti, nei pas ginekologę, vat tada reikės sakyti, kad čia jau nebaisu nusimauti, o pas ginekologę baisu...  doh.gif  Čia juokais, aišku...  4u.gif
Ale koks joms skirtumas - atlieka savo darbą ir tiek, nei joms ten kokių papildomų minčių kyla nei ką, čia tik mes su savo kompleksais taip jaučiamės. Jų darbas toks, kasdienybė.


As ir taip "guodziu" save, tik ginekologas kaip daktaras visad ten ziuri, o jos daznai atlieka ivairiu grozio proceduru, "nuo veido prie ruros" lotuliukas.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Denisė: 04 gegužės 2007 - 15:40
Man irgi kazkaip nejauku...Nebent zinociau, kad kosmetologe bioseksuale smile.gif Tada isivaizduoju ja linksma ir relax...Geriau jausciausi, nezinau kodel.... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aistruole @ 2007 05 04, 22:03)
kosmetologe bioseksuale   smile.gif  

lotuliukas.gif uoj negaliu, kaip juokinga, gal čia tik netyčia ta "o" nusispaudė, bet gavosi baisiai juokingai biggrin.gif
o dėl depiliacijos tai aš irgi norėčiau, bet labai nedrąsu blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pakalnutėL: 05 gegužės 2007 - 12:19
pirmą kartą, kai ėjau, tai galvojau, kad bus žiauriai gėda. bet kosmetologė faina pasitaikė, prapliurpem visą laika lotuliukas.gif antra karta ramiai nusirengiau ir isitaisiau, tai ta karta dar labiau pavartaliojo blush2.gif tada tai jau tikrai buvo gėda... bet ramino mintis, kad daugelis daro ir tikrai jai ne pirma kliente esu, bet vistiek nesusilaikiau nežvengusi lotuliukas.gif pasakiau, kad jeigu MB pamatytų kaip ten man ta depiliaciją daro, kvaiša išvadintu... nors rezultatas jam patinka ax.gif
Atsakyti
QUOTE(henika @ 2007 05 05, 15:05)
pirmą kartą, kai ėjau, tai galvojau, kad bus žiauriai gėda. bet kosmetologė faina pasitaikė, prapliurpem visą laika  lotuliukas.gif antra karta ramiai nusirengiau ir isitaisiau, tai ta karta dar labiau pavartaliojo  blush2.gif  tada tai jau tikrai buvo gėda... bet ramino mintis, kad daugelis daro ir tikrai jai ne pirma kliente esu, bet vistiek nesusilaikiau nežvengusi  lotuliukas.gif  pasakiau, kad jeigu MB pamatytų kaip ten man ta depiliaciją daro, kvaiša išvadintu... nors rezultatas jam patinka  ax.gif

O kur tu daraisi, gal kur Vilniuje? Neblogai būtų kontakčiukas blush2.gif ax.gif 4u.gif
(jeigu taip jau gerai patiko pas ją...)
Atsakyti
QUOTE(pakalnutėL @ 2007 05 05, 10:19)
lotuliukas.gif uoj negaliu, kaip juokinga, gal čia tik netyčia ta "o" nusispaudė, bet gavosi baisiai juokingai  biggrin.gif
o dėl depiliacijos tai aš irgi norėčiau, bet labai nedrąsu  blush2.gif



netycia.... doh.gif blush2.gif
Atsakyti