Įkraunama...
Įkraunama...

Ką daryti jei labai niežti pilvuką ir krūtinę?

kas vakara man baisiai niezti pilvuka ir krutine, tiesig nezinau ka daryti, atrodo, iki kraujo galiu nusikasyti. KA MAN DARYTI?!!!!
Atsakyti
Kaip tik radau straipsni zurnale apie nieztincia oda nestumo metu. Raso, jog retais atvejais labai stiprus nieztejimas gali buti obstetric cholestasis (cia deja tik angliskas pavadinimas, manau stebukliuke zinos lietuviskaji) pozymis- tai kepenu liga, kuri atsiranda tik nestumo metu. Siuo atveju sutrinka tulzies gamyba ir jos nutekejimas i zarnyna. Spejama, kad didelis kiekis estrogeno ir progesterono nestumo metu gali sutrikdyti tulzies veikla, taigi ji kaupiasi venose ir taip sukelia stipru niezejima. Kiti pozymiai butu tamsus slapimas, sviesios ismatos, gelsvas odos bei akiu obuoliu atspalvis (nebutinai visi simptomai kartu). Diagnoze patvirtintu kraujo testas. Tai nepavojinga mamai, bet gali buti l. pavojinga mazyliui, tad geriau issiaiskinti jei kyla rimti itarimai. Panasu, jog si busena kartojasi seimoje. Jei tavo mama tai turejo tavo sansai dideli.. Bet si liga gali buti gydoma. Zodziu cia baisusis varijantas ir pabreziama - niezejimas gan ekstremalus!
Daug pozityvesni atsakymai - kad naudot tik hypoalerginius duso bei vonios produktus, naudoti daug drekinancio kremo; Naudoti ne biologiskas skalbimo priemones; Nesioti laisvesnius, medvilninius apatinius ir rubus kad islaikyti kuo vesesne oda.
Galbut butu protinga apie tai pasikalbet su gydytoju ir tikekimes tavo atveju nieko blogo tame nera..
Atsakyti
Man tas pats - niezti tiek pilvuka, tiek krutine, kad per miegus nusikasau gerokai. sad.gif Jau ir nagus nusikarpiau trumpai. Gydytojas sako, kad taip buna nemazai daliai nestukiu prasidejus treciajam trimestrui.
Atsakyti
Siaip paprastai kai niezti tik krutine ir pilveli buna tik del to, kad tempasi oda ir kadangi ji per sausa, tai del to ir niezti. Dazniausiai kai buna kepenu liga tai niezti ne tik pilveli ir krutine, bet ir labai niezti delnus. Bet zinoma geriau pasikonsultuot su gydytoju. Bus ir paciai ramiau, ir maziukui geriau smile.gif
Atsakyti
Padeda kuno kremai, kremai nuo striju (tept kasdien, pvz koks avon). Dar zurnaliuke skaiciau kad net alyvuogiu aliejum pasitept biski padeda, jei nealergiski. As tai kremais tepuos, palengveja. Negalima kasytis, a tai po to visai oda strijom kokiom pasidengs. o kai labai vargina, reikia savo gydytojai pasakyt.
Atsakyti
as, aciu dievui, tokiu problemu neturiu... Bent jau kol kas... rolleyes.gif Tik niestumo pradzioj, kai pilvukas tik pradejo dideti man eme oda nuo pilvo luptis, bet praejo...

Bet as gerai prisimenu, kai mano mama laukesi sesers, tai ji net peili pasiemusi pilva draske... blink.gif Nebuvo jai jokios kepenu ligos, tiesiog sesute didele buvo, oda tempesi, sausejo, todel ir nieztejo...
Atsakyti
Sveikutes man jau 33 savaite ir labai jau pilvuka pradejo niezeti. tepu aliejuku po 3-4 kartus. Padeda. Bet vis tiek atrodo kad visas kunas niezti. verysad.gif Pasidalinkit patirtim busimos mamytes, ka daryti? Aciu 4u.gif
Atsakyti
Idomu, kiek pamenu man pilveli niezejo iki kokio 5 nestumo menesio:) Nieko ypatingo nedariau, pasikasydavau siek tiek smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Adeliukas @ 2005 12 06, 14:39)
Sveikutes man jau 33 savaite ir labai jau pilvuka pradejo niezeti. tepu aliejuku po 3-4 kartus. Padeda. Bet vis tiek atrodo kad visas kunas niezti. verysad.gif  Pasidalinkit patirtim busimos mamytes, ka daryti? Aciu 4u.gif



Na man ir niežti pilvuką. Bet turbūt visoms nestuke.gif jis niežti smile.gif , nes odelė juk tempiasi.
Nusipirkau tikrai neblogą kremą, tepu ryte ir vakare, padeda. tongue.gif
Na manau, dar reiktų stengtis praustis mažiau sausinainčiais odą prausikliais, nes jie taip pat sukelią odos nežėjimą.
Adeliuk pabandyk pakeisti aliejuką, nes tepi pakankamai nemažai kartų, gal jis tau netinka.

4u.gif
Atsakyti
O gal kelnaites ar maikute truputi erzina oda ?
Man taip buvo smile.gif kai pakeiciau i 100 medvilnes, is karto geriau pasidare smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Adeliukas @ 2005 12 06, 12:39)
Sveikutes man jau 33 savaite ir labai jau pilvuka pradejo niezeti. tepu aliejuku po 3-4 kartus. Padeda. Bet vis tiek atrodo kad visas kunas niezti. verysad.gif  Pasidalinkit patirtim busimos mamytes, ka daryti? Aciu 4u.gif


Man nuo kokio 6 mėn. labai išsausėjo VISO kūno oda. Galėdavau mirtinai užsikasyti. O kaip nervino doh.gif Teko ieškoti kūno pienelio ypač sausai odai. Aš išbandžiau Pantenol ir Sebamed thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif (abu vienodai geri, bent jau man)

Beje, aliejukas čia gal nelabai tinka. Jis yra "maitinantis" odą, o šiuo atveju trūksta drėgmės 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kasiopeja: 06 gruodžio 2005 - 21:57
Aciu visoms uz atsakyma. Reikia dar pieneli nusipirkti ir atsisakyti visu erzinanciu rubu. nestuke.gif
Atsakyti