Įkraunama...
Įkraunama...

Vardas, kuriam nebūtų pravardės

Visose diskusijose, vienas iš stipriausiu argumentų prieš svarstomąjį vardą yra pravardžiavimo galimybė. Man pasidarė labai smalsu ar žinote tokių vardų iš kurių tiesiog neįmanoma pravardžuotis? Paplepekim rolleyes.gif
Atsakyti
rolleyes.gif Man atrodo, jeigu yra noro, tai kiekvienam vardui galima sugalvoti pravardę
Atsakyti
QUOTE(Mekačka @ 2007 05 03, 17:08)
rolleyes.gif Man atrodo, jeigu yra noro, tai kiekvienam vardui galima sugalvoti pravardę

Sutinku drinks_cheers.gif .Tik yra vardu is kuriu gali iseiti izeidziancios pravardes.
Tarkim,duodami savo dukrytei varda Vilte apgalvojom ir ta dalyka,kad vaikas gali buti pravardziuojamas vilke.Bet cia,manau,nuo pacio zmogaus priklausys,kokia pravarde jam prilips arba is vis neprilips.
Papildyta:
O atsakant i temos klausyma ar yra toks vardas,kuriam nerastum pravardes tai manau net nemazai tokiu yra,nebent vardo trumpini pravarde vadintum.
Atsakyti
Jei vaikai nores, visada sugebes prikabinti pravarde. Beje, jei ne prie vardo, tai prie pavardes mirksiukas.gif
Atsakyti
žinok nėra tokio vardo ax.gif sugalvoja vaikai tas pravardes,kad suaugusiems net galvon neateitų biggrin.gif
Atsakyti
Nėra tokio vardo, 100 procentų mirksiukas.gif lotuliukas.gif Nes vaikai, jei norės kitą vaiką pravardžioti, sugalvos ir neegzistuojantį žodį, kuris gali smarkiai "prilipti" ir nemotais, kad tas žodis nieko nereiškia - sugalvos ir reikšmę smile.gif Taigi, nei vienas vardas neapsaugotas nuo pravardės štampo... cool.gif
Atsakyti
Fantazijai ribų nėra irnesakyk.gif Grįžo anądien sūnus iš kiemo ir skundžiasi, kad vaikai jį šiandien arkliu, agurku vadino, klausiu kodėl, sako, todėl,kad mano vardas iš A raidės unsure.gif . Taip,kad čia galvok negalvojęs, tos pravardės kartais gimsta tiesiog iš niekur schmoll.gif
Atsakyti
Ritai nera pravardes biggrin.gif (Margarita nesiskaito tongue.gif )
Atsakyti
Yra vardų iš kurių sunku padaryt pravardę (Pvz.: Paulius, na bent jau aš nesugalvoju jam pravardės biggrin.gif ), o šiaip tai kiekvienam žmogui pravardę galima prilipdyt...Nebūtinai iš vardo, galima iš pavardės, charakterio ir t.t.
Papildyta:
QUOTE(*Rita* @ 2007 05 09, 18:14)
Ritai nera pravardes biggrin.gif (Margarita nesiskaito tongue.gif )


Rita suraityta tongue.gif lotuliukas.gif ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sandddra: 09 gegužės 2007 - 17:36
Tikrai nėra tokio vardo schmoll.gif
Atsakyti
pritariu, nera vardu, kuriems butu neimanoma sugalvot pravardes drinks_cheers.gif , ypac su vaiku fantazija tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(*Rita* @ 2007 05 09, 18:14)
Ritai nera pravardes biggrin.gif (Margarita nesiskaito tongue.gif )

Oj tikrai yra biggrin.gif Darželyje vaikai Ritą burita vadino lotuliukas.gif
Atsakyti