Įkraunama...
Įkraunama...

Mama ir tėtis


Pažiūrėjus laidų ciklą per BTV įsitikinau, kad svarbiausia vaiko auklėjime yra vienybė tarp tėčio ir mamos. Bet, tėtis ir mama, ateina iš skirtingų šeimų, todėl kyla nesutarimų, kaip auklėti savąjį mažylį. Kaip sprendžiate tas problemas? O gal vyra išvis nesikiša į vaiko auklėjimą?
Atsakyti
Mes dar kaip ir nesusidūrėm su auklėjimo sunkumais ar lengvumais, nes kol kas mažiui tereikia pieno ir žaidimų. Bet manau svarbiausia - tartis tėvams. Ir ne prie vaiko ginčytis. Blogiausia, kai mama sako vienaip, o tėtis kitaip. Vaikas arba pasirenka jam patogesnį variantą (ir, be abejo, "geresnį" iš tėvų) arba apskritai nebesupranta, ką daryti.

Kadangi dažniausia mama (bent iki metukų) būna su mažiuku namie, natūralu, kad tam tikras taisykles diktuoja ji. Vėliau, kaip minėjau, svarbiausia tėvų sutarimas.
Atsakyti
QUOTE(Saulės pūga @ 2007 05 04, 15:32)


Kadangi dažniausia mama (bent iki metukų) būna su mažiuku namie, natūralu, kad tam tikras taisykles diktuoja ji. Vėliau, kaip minėjau, svarbiausia tėvų sutarimas.


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif svarbiausiai turi buti abieju sutarimas ir negali vienas tai leisti o kitas ne
arba vienas baudzia o kitas glosto

mano ir MB nuomones skiriasi ir net labai
as turiu savo nuomone ir jos laikausi, nes MB auklejimo principai yra gan senoviniai ir remiasi o mano mama tai darydavo taip.. o mano tevas tai sakydavo taip .....
mane nervina tokie pasakymai doh.gif nes as tai niekaip nesiremiu tuo ka darydavo ar sakydavo man mano tevai

vadovaujuosi savo protu ir aukleju taip kad vaikas negali skriausti kitu, negali atsikalbineti ir turi klausyti ir nesigincyti

bet kuo toliau tuo labiau su MB pradedam diskjutuoti ir gilinames i vaiku auklejima, kartais kai sunus miega aptariame kokias nors situacijas

rolleyes.gif
Atsakyti
O pvz. kai tėtis ir mama nesutaria dėl diržo naudojimo. Jei vaikas prasikalsta, tėtis baudžia diržu, tada mamai kaip ir gaila, ji glaudžia ir myluoja. Tėtis lieka kaltininkas, mama užtarėja. Juk būna tokių situacijų doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2007 05 04, 15:44)
O pvz. kai tėtis ir mama nesutaria dėl diržo naudojimo. Jei vaikas prasikalsta, tėtis baudžia diržu, tada mamai kaip ir gaila, ji glaudžia ir myluoja. Tėtis lieka kaltininkas, mama užtarėja. Juk būna tokių situacijų  doh.gif


aisku kad buna, kai reikia dirziuka panaudoti
ir musu nuomone del dirzo sutampa, bet mano MB dirzo niekad nesiima ir gal niekad nesiims , tokiom priemonem vaika aukleju as, bet jis pritaria kad dirzas tik tuo atveju kai jau perzengia ribas vaikas, kai jau nebegirdi, spiegia ir isterikuoja...ir tt

bet kai gauna dirzo nuo manes tai jis niekad vaiko neguodzia ir tt, tik jei tas dar kazko tikisi jis pasako kad mama tau davedrizo nes taip ir taip, trumpai ir aiskiai paaiskina uz ka...


Atsakyti

O del auklejimo- visiskai sutinku, kad svarbu abieju tevu susitarimas. Ir prie vaiku niekada nespresti auklejimo klausimu bei juolab neisiaiskinti tarpusavio santykiu doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Getter: 08 gegužės 2007 - 22:39
Nors mes dar labai jauni tėvai ir auklėjimo dar nelabai reikia...Bet stengiamės su vyru laikytis vieningų principų...Nemažai pasisšnekame kaip rekėtų daryti...padiskutuojame ir pan. Žiūrėsime kaip seksis ateityje mirksiukas.gif

QUOTE(Saulės pūga @ 2007 05 04, 14:32)
Ir ne prie vaiko ginčytis.


drinks_cheers.gif Mums teko kelis kart prie mažutės susiginčyti....Oi..oi kaip blogai pati jaučiausi...Stengiamės kad šalia vaiko nebūtų kai "garsiai" kalbame...( pykstamės ) wub.gif
Atsakyti

O čia labai geras STRAIPSNIS iš Delfi.lt apie tai, kad tvirtose šeimose tikrai yra daug lengviau auklėti vaikus. Bet, turbūt lengviau pasakyti, nei tai padaryti. Juk tėvų požiūris į auklėjimą, į konkrečius auklėjimo metodus dažnai skiriasi. Nori, nenori ir atsiranda tų povandeninių srovių.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Getter: 08 gegužės 2007 - 22:38

 ! 
Tema ar pritariate auklėjimui diržu ar ne jau yra šiame skyrelyje (galite ten išsakyti savo nuomones tuo klausimu), kaip suprantu šita diskusija ne apie tai. Prašom nenukrypti nuo originalios temos minties.

Moderatorė Getter
Atsakyti
mes tai vakar su MB diskutavom apie vaiku auklejima ir as pateiksiu tokia situacija

mano sunaitelis paslapcia selino i virtuve ir is "stebuklingojo" stalciaus trauke saldainius ir juos valge kol to nepastebejo MB (as tuo metu buvau dar darbe)

taigi MB vaika sudraude kad taip daryti negalima kad reikia atsiklausti ir negalima tiek daug saldainiu valgyt, nes skaudes pilvuka suges dantukai ir tt

taigis ir visai neseniai, MB budamas vienas namie suslamste visa dideli (tikrai dideli) dubeni skaniu (labai skaniu) sausainuku

ir ka as? sakau kodel tu viska suvalgei ir neatsiklausei (tipo taip pat klausiau kaip jis vaiko lotuliukas.gif )

moralas mano toks, kad visu pirma patys turime buti pavyzdziu vaikams ir musu paciu drausmes turi atitiktu musu poelgius, nes sioje situacijo abu mano vyrai elgesi taip pat - juk skanestam taip sunku atsispirti, suauges gali valgyti kiek nori, o vaikas gauna uz tai morala g.gif todel as galvoju kad vaika aukleti turime graziu savo pavyzdiniu elgesiu, nes vaikai daug labiau mokosi is to ka mato o ne is to ka jiem bandome ikalti i galva mirksiukas.gif
Atsakyti
Kas liečia, tai, kad tėvai turėtų būti pavyzdys vaikams, tai sutinku ir net labai. Bet, va, kas liečia saldainių valgymą neatsiklausus, tai - ne. Maniškis, vien tik jais ir gyvas būtų, todėl, jie padėti aukštai aukštai, kai nori, - paprašo.
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2007 05 09, 12:23)
Kas liečia, tai, kad tėvai turėtų būti pavyzdys vaikams, tai sutinku ir net labai. Bet, va, kas liečia saldainių valgymą neatsiklausus, tai - ne. Maniškis, vien tik jais ir gyvas būtų, todėl, jie padėti aukštai aukštai, kai nori, - paprašo.

drinks_cheers.gif
aga dabar ir mes viska padejom aukstai aukstai ir ziuresim kaip bus

nes jis kol nemato tol nenori, bet buna kad taip ateina ir sako - mamyte a mes turim saldainiuku rolleyes.gif
Atsakyti