Įkraunama...
Įkraunama...

Maistelio šildymas

Sveikutės..Su visom šventėm praėjusiom jus newyear.gif ...įdomu būtų sužinoti jūsų patarimus ir nuomonę apie maistelio šildymą mikrobangų krosnelėje...turiu uomeny košytes stiklainiukuose....aš esu girdėjusi,kad nekenktų tie spinduliai negerieji,tai reikia uždėti ant stiklainiuko viršaus folijos ir viskas bus gerai..gal dar jūs žinote kokių būdų...
Atsakyti
Aš stiklainiose esančios daržoves, kurios perku parduotuveje, reikiama kieki dedu ant lekštes ir 25 sek. šildau mikrobang.krosneleje. Po to, maistą tik sumaišau.

Ant viršaus nieko nededu.
Atsakyti
AS SILDAU, NES NEI VIENAS IS MUSU NEUZAUGO BE JOKIOS ZALOS, TIESIOG MAZIAU APIE TAI GALVOJU, NES DAUG KAS NERA SVEIKA.SPESIALIAME PASILDIKLYJE UZTRUNKA 5 MIN.,O MIKROBANGINEJ 30 SEK.
Atsakyti
Sildziau mikrobangej - nieko - uzaugo mergina... gal kiek oziuota per daug, bet cia jau genai - o ne mikro bangos.. biggrin.gif
Ruosiuosi ir savo 2.gif sildyti mikobangej.
TIk nedekit folijos - gi ziezirbu gausit!! Nebent dabar kokios krutos mikrobanges, kad nebijo viasokiu auksiuku ir foliju... unsure.gif
Atsakyti
Kol buvo visai mažiukas, tai visą maistelį šildžiau kaitindama vandenį. Bet dabar tik mišinuką taip šildau, na o košytes tai mikrobangų krosnelėje smile.gif Nemanau, kad pakenks.
Atsakyti
tie kurie sako, kad mikrobangos kenkia sildomam maistui, tegu pasako, kuo jos kenkia...

kiek mano issilavinimas isnesa, tai mikrobangos gali kenkti (priklausomai nuo ju galios, veikimo trukmes ir pn.) gyvam organizmui, t.y.itakoti ivairiu procesu vyksma. ir visu pirma tuo, kad pakelia temperatura (na pvz., ko gero ne i sveikata, jei pakyla smegenu temperatura, ane.)
o bet kokia medziaga, tigi ir maista, jos tik tiek ir paveikia, kad pakelia jo temperatura.

visur, kur rasomi draudimai sildyti vaiku maista mikrobangej yra susije su tuo, kad maistas syla netolygiai ir iskyl apavojus nusideginti. ypac, jei maistas yra nehomogeniskas (pvz., koldunai - is isores tesla bus normaliai silta, o idaras mesiskas labai karstas).
taigi pasildzius tereikia maista ISMAISYTI ir PATIKRINTI jo temperatura.

nu o apie folijos dejima, tai megalol.gif megalol.gif megalol.gif
gal tas pats zmogus pasiule ir kiausini ciela issivirti mikrobangej megalol.gif megalol.gif megalol.gif ?
Atsakyti
As savo nuomone si karta issiskirsiu is visu atsakiusiu mamyciu rato..
As sildau kosytes ir tyreles tik karstame vandenuke smile.gif Visada buvau naturaliste..., taigi ir apie mikrobangu krosneles negali buti jokios kalbos biggrin.gif biggrin.gif
Kiek ivairiausiu pastebejimu bei straipsniu apie jos zala ne tiek vaiko, bet kiek ir suaugusiojo organizmui blink.gif
Bet cia tik mano pasirinkimas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(picolo @ 2005 01 06, 11:14)
Kiek ivairiausiu pastebejimu bei straipsniu apie jos zala ne tiek vaiko, bet kiek ir suaugusiojo organizmui blink.gif


taigi kad organizmui, bet ne maistui...
Atsakyti
Aš irgi šildau mikro bangų krosnelėje 20 sekundžių wink.gif
Atsakyti
Anksciau bijojau mikrobanges kai prisiskaiciau, bet dabar visada viska ten sildau smile.gif ir greita ir patogu biggrin.gif
Atsakyti
As tai irgi sildau mikrobangineje, ant kai kuriu pirktiniu tyreliu net parasyta kad pasildyti mikrobangineje, matyt tos zalos nedaug, juk maistelis tai vaikams skirtas wink_3.gif
Atsakyti
QUOTE(Armana @ 2005 01 05, 19:37)
Kol buvo visai mažiukas, tai visą maistelį šildžiau kaitindama vandenį. Bet dabar tik mišinuką taip šildau, na o košytes tai mikrobangų krosnelėje smile.gif Nemanau, kad pakenks.

As irgi taip darau. Iki metuku maisteli ir sulcius sildziau kaitindama vandeni, o dabar tik misinuka taip sildau, na o visa kita tai mikrobangu krosneleje
Atsakyti