Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų apavas namuose

Man iskilo dilema: maniske kambaryje megsta begioti tik su kojinytem, o jokiu batuku nepripazista verysad.gif ! Na su slepetem siaip taip dar pripratinu, bet po mazdaug valandos kojos visos suprakaitavusios! verysad.gif Ir vel blogai. Sako, kad jei laksto vien su kojinytem vystosi ploksciapadyste ir pan verysad.gif Gal kas susiduret su panasia problema?


user posted image

Atsakyti
Kadangi abu vyresnėliai su pėdutėmis jokių problemų neturėjo, tai leidau jiems lakstyti po kambarį taip, kaip patinka. Žiemai abu turi šlepetes, bet jas apsiauna tik priminus. Didžiąją laiko dalį pralaksto su kojinytėmis arba iš viso basi. Vasarą šlepečių ir per jėgą neapaučiau - tik basi. Bet jei būtų bent mažiausios problemos su pėdutėmis, klausyčiau gydytojų patarimų ir aučiau ortopedinėmis basutėmis. Manau, priprastų, jei nuolatos reikalaučiau.
Atsakyti
QUOTE(DykumuMoteris @ 2006 01 14, 14:57)
Man iskilo dilema: maniske kambaryje megsta begioti tik su kojinytem, o jokiu batuku nepripazista verysad.gif ! Na su slepetem siaip taip dar pripratinu, bet po mazdaug valandos kojos visos suprakaitavusios! verysad.gif  Ir vel blogai. Sako, kad jei laksto vien su kojinytem vystosi ploksciapadyste ir pan verysad.gif Gal kas susiduret su panasia problema?
user posted image



Mano vaikutis batukus ir kojines nusimauna smile.gif Su kojinėm kojos prakaituoja, o be kojinių - vėsios doh.gif Net nžn ir ka daryti g.gif
Atsakyti
http://bobux.com/
http://robeez.com/

Kuo geriausi batukai vaikuciam, vaiksciuoti namie, tinka vasarai ir ziemai, patiem vaikuciam juos sunkoka nusimauti, taciau jie labai gerai tinka vaiko kojytej.
Bet mano manymu nera nieko baisaus, kad vaikas vaiksto basas, mano abu vaikai basi uzaugo. Jaigu gimineje kazkas linkias ploksciapedystej, tada reikia tartis su gydytoju. Nors pazystu seima, kur mamyte ploksciapede (deja, ir vaikuciai), taciau gydytojai liepe tik tinkamai parinkti batukus, su kuriais vaikas vaiksto lauke, o namie leido vaikscioti basom.
Atsakyti
As dukrytei uzsidedu tapkutes tik ryte,kai atsykelia,kol su pizama,kad basom nelakstytu,o paskui,persirengiu ,ir visa diena laksto basa,su pedkelnem,tikrai nieko baisaus,o jei ant pedkelniu uzdedu tapkes tai prakaituoja,kam to reikia? doh.gif
Atsakyti
Lakstom mes su kojinaitemis thumbup.gif kol dar mazas buvo, tik pradejus vaikscioti, tai devejo batukus biggrin.gif
Atsakyti
mes irgi dazniausiai su kojinytem,nes tapkutes nusimauna,o ir kojytes kaip ir daugeliui suprakaituoja tapkutese.
Atsakyti
Maniske su plonom kojinem ir tokiais minkstais odiniais "naminiais" batukais vaiksto. Tuos batukus ji labai megsta. Net kai pampersa keiciu, aprengiant, kai reikia jau detis tuos batukus, paduoda juos man: atseit, mama, uzdek man juos.. biggrin.gif
Beje, nemaciau cia niekada mano dukros amziaus vaiku vaikstant su slepetemis. Net pirkti cia tokiu mazu slepeciu nera. Man atrodo nepatogu tokiam mazam vaikui su slepetemis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Germante: 15 sausio 2006 - 14:35
QUOTE(Germante @ 2006 01 15, 15:33)
Maniske su plonom kojinem ir tokiais minkstais odiniais "naminiais" batukais vaiksto. Tuos batukus ji labai megsta. Net kai pampersa keiciu, aprengiant, kai reikia jau detis tuos batukus, paduoda juos man: atseit, mama, uzdek man juos..  biggrin.gif
Beje, nemaciau cia niekada mano dukros amziaus vaiku vaikstant su slepetemis. Net pirkti cia tokiu mazu slepeciu nera. Man atrodo nepatogu tokiam mazam vaikui su slepetemis.

na nezinau kaip kitu bet musu tapkutes tai kaip batukai is plonos medziagytes su paduku kietu,per ciurna su lipucka susisega.zodziu netokios sliurkos kaip mes suauge vaikstom po namus.
keista kad pas jus nera,nes pas mus tai visose vaikisku prekiu parduotuvese yra.o ir paprastose batu parduotuvese galima rasti.tinka jau kazkur nuo metuku nesiot. mirksiukas.gif
Atsakyti
O musu mergyte vaiksto su basankem, nes nieko kito nepripazysta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramacka @ 2006 01 15, 17:25)
O musu mergyte vaiksto su basankem, nes nieko kito nepripazysta biggrin.gif

basankes tai gerai,va man gydytoja sake kad reikia su basankem laikyt,bet nebetkokiom o pvz Bartex,zodziu kad butu su visais privalumais kuriuos tipo turi firmines basankes.niu bet vasara dar suprantu sukraptem pinigu gerom basutem,bet jei dar atskirai pirkt po namus uz100lt tai .... blink.gif o tos pacios nebetinka....
Atsakyti
ir mes tik su kojinytėm mėgstam lakstyt blush2.gif
Atsakyti