Įkraunama...
Įkraunama...

Kontraceptinis pleistras II tema

sena tema
Papildyta:
QUOTE(zis @ 2007 05 07, 16:06)
O as isbandziau visas imanomas vietas ir pasirodo, kad galiu klijuoti tik ant pilvo, nes visur kitur oda labai jautri ir uzsiklijavus labai niezti bei persti... ax.gif


ir man kai užsiklijuoju niežti unsure.gif ti nepamenu ant pilvo kaip mastau.gif
o dėl vitamino ū dėl visų ligų tai gerai hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Prikolnaja @ 2007 05 08, 15:27)

Beje maniske irgi klausia kai pamato pleistra,ar man skauda? lotuliukas.gif Tik vat nezinau,tiek iseiginiu,susimaisiau ir vietoi antradienio nuemiau pirmadieni,jis trecias,daugiau klijuot nereikia,mmm laukiu,tai ka daryt,kita po savaites klijuot pirmadieni,ar antradieni g.gif o papildomos apsaugos ar reikes doh.gif

Patarkit ka daryt doh.gif
Atsakyti
jei priklijavai 1dienį tai ir nuimk pirmadienį ir lauk mėnesinių.
Atsakyti
QUOTE(Dalbara @ 2007 05 08, 16:20)
jei priklijavai 1dienį tai ir nuimk pirmadienį ir lauk mėnesinių.

Antradieni visada klijuoju,o cia susimaisiau ir nuemiau pirmadieni..
Atsakyti
Tai vieną dieną buvai be pleistro blink.gif o kaip suprast "visada" g.gif
man tai būna kiekvieną mėn vis kitaip unsure.gif
Atsakyti
Silime, o jezau koks kaimas.... Nu merginos, nepykit. Juokas pro asaras... linute, tavo sesers ginekologe matyt net negalvoja dometis siuolaikine kontracepcija. Ir apskritai, ar jinai nesako, kad visa hormonine kontracepcija galas vaisingumui? Dazniausiai tokia nesamone skleidzia tos ginekologes, kur arciau religijos prisilaiko. Nu zinote, bet ir pavaro. Pabandykite tiesiog be dideliu parkiu nueiti pas kokia kita ginekologe ir pamatysite, kiek gydytoju, tiek nuomoniu. Bet jeigu gydytojos nesugeba pasidometi priemonemis, gal jus norite pacios kokios mokslines informacijos pasieskoti. Man dar atrodo, kad matoma kontracepcija nera jau tokia naujove ant Lietuvos. Ir jau seniai naudojauma. Ir puikiai veikia, beje, ir ne tik man. O del vaisingumo, kiekviena karta lankydamosis pas ginekologe, juk si fakta pasitikriname, ar ne? Ir viskas oki gi mirksiukas.gif

Papildyta:
Setai mirksiukas.gif

Nu, as, pvz, nepastojau bigsmile.gif Naudoju jau beveik du metus. Esme zinok, yra ir instrukcijas paskaityti. Pvz, kai geri antibiotikus, taigi geri pagal isntrukcija. Tai ir pleistra taip naudoji. Reikia klijuoti ant svarios sausos odos, reikia klijuoti ne bet kur, o kur galima (pvz ant krutu negalima), reikia klijuojant palaikyti 10 sekundziu, kad gerai priliptu. O visa kita easy – svarbu, kad nereikia kasdien dometis, kaip jis ten gyvena, kasdien gi matai pati ant saves, perklijuoji kas savaite ir ramiakas thumbup.gif

Atsakyti
QUOTE(Dalbara @ 2007 05 08, 16:40)
Tai vieną dieną buvai be pleistro  blink.gif  o kaip suprast "visada"  g.gif
man tai būna kiekvieną mėn vis kitaip  unsure.gif

Tu cia apie ka? blink.gif Juk pleistra reikia klijuot nueminet ta pacia savaites diena kokia pradejai,negali but kitaip blink.gif
Atsakyti
Sveikos, as naudoju pleistriuka evra gal jau metukus, is pradziu buvo man nieztejimas, o dabar nebera bigsmile.gif . Turi praeiti laiko..
Atsakyti
QUOTE(Pizoniuks @ 2007 05 08, 17:24)
Sveikos, as naudoju pleistriuka evra gal jau metukus, is pradziu buvo man nieztejimas, o dabar nebera bigsmile.gif . Turi praeiti laiko..

Man vabse nuo juo nieko nesidaro,o svarbiausia nepastoju,vyra myliu ir noriu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Prikolnaja @ 2007 05 08, 16:57)
Tu cia apie ka? blink.gif Juk pleistra reikia klijuot nueminet ta pacia savaites diena kokia pradejai,negali but kitaip blink.gif

supratau dabar doh.gif aš supratau kad kiekvieną mėn tu tą pačią dieną tai yra antradienį klijuoji doh.gif
o tu jei užklijavai 1dienį tai po savaitės 1 ir nuimk
Atsakyti
Teko ir man apsizioplint ir nusiklijuot diena anksciau. Tai paskui klijavau lygiai po savaites. Pradzioj keitimo diena buvo antradienis, po apsizioplinimo gavosi pirmadienis. Manau ne baisi problema, jei anksciau nuklijuoji. labiau nerimaut reiktu, jei paveluotum nuimt mirksiukas.gif
Atsakyti
buvau ir as nusipirkus pabandyt,tai tikrai labai patiko,tik kad kaina nemaza doh.gif
bet nei nieztejimo,nei kokiu kitu problemu nebuvo ir siaip rupintis nereikejo,kaip su tabletem,nes tabletes tai budavo,kad pamirsdavau isgerti doh.gif manau reikes vel nusipirkt smile.gif
Atsakyti