Įkraunama...
Įkraunama...

vestuvinio filmo garso takelis

Prasau, pasidalinkit su visais, kokias dainas pasirinkot savo vestuviniam filmui?
Pvz, man labai grazi Lauros ir Virgiaus daina "Ka as padariau", tik gal pagal zodzius ne visiem ir nevisose filmo vietose tinka..
Isivaizuoduju, kad filme reiketu ne vien letu dainu, buna labai grazu, kai skamba ir greita muzikele.
Atsakyti
Pas mus bus daug ivairios,bet be zodziu muzikos.Parsisiunciau neseniai ivairiu muziku ir jau zinau,kur kuri gros.Turetu neblogai gautis...
Atsakyti
musu gabaliukai pasirinkti tai nuo pat draugystes pradzios buvusios mylimiausios dainos, kuriu yra ir dar daugiau ir dar brangesniu mums, bet zodziai nelabai tinkantys vestuviu filmukui.Todel pasirinkom sias, kurios kad ir kur bebutumem visada mums primena vienas kita, nes su siomis dainomis yra susijusios tik mums svarbios gyvenimo akimirkos.Tai stai musu sarasiukas, o paskui rinksimes is ju reikes maziau.. blush2.gif 4u.gif


1.Aerosmith - I Don't Want To Miss a Thing (pati brangiausia mums is visu siu) wub.gif wub.gif wub.gif ;
2.Dj Sammy - Take my breath away ;
3.Uniting Nations - Out Of Touch;
4.Armand van Helden - My My My;
5.Chicane ft Tom Jones - Stoned in Love (Radio remix);
6. Infernal - Self Control;
7.Selena - I Could fall in love with you (si daina mums labai liudna, bet kartu ir gera kai ja klausomes kartu...man ji laaabai grazi...nerealus zodziai...) wub.gif
8. Celin Dion - My heart will go on arba Think twice arba I'm your lady
9. Urge Overkill - Girl, you'll be the women soon ( blush2.gif nu visai ne todel, del ko pagalvojot lotuliukas.gif )
10.na ir paskutine musu kompakte (bet tikrai ne todel kad maziausiai mylima_Dj Tiesto - Beautiful thing


o siaip tai galeciau jums vardinti ir vardinti, mes turim daug labai mylimu dainu...nes esam abu isproteje melomanai, nuo ryto keliames su muzika ir einam miegoti klausydami muzikos,vairuojam, dirbam, mokoes,darom valgyti, mylimes...viska su muzika...tikiuos gal kam praverte musu sarasiukas. Siap mes dar rinkomes tarp Madonnos, Elton John, Robbie Williams, Whitney Huston ir Enigma, Tina Turner, Eros Ramazotti, The Eagles, UB40 - nes labai painka senos dainos...
Papildyta:
Dar pamirsau taigi Bryan Adams - Look into my eyes (si daina nereali kai jis ja dainuoja su Celin Dion) arba kai jis dainuoja su Rod Stewart ir Sting - All for one, All for Love wub.gif
Atsakyti
Tikrai, juk Celine Dion, Bryan Adams repertuaras labai didziulis smile.gif
Pavyzdziui, man tai graziau, kai muzikos takelis su zodziais buna. Beje pagalvojau, jei viena daina bus lietuviska, kita angliska, tai tikriausiai truputi pjausis...
Va, Tinos Turner 'You're simply the best" - galinga daina thumbup.gif
sita tikrai imsiu
Atsakyti
QUOTE(ingaile @ 2007 05 10, 19:55)
Pavyzdziui, man tai graziau, kai muzikos takelis su zodziais buna. Beje pagalvojau, jei viena daina bus lietuviska, kita angliska, tai tikriausiai truputi pjausis...

drinks_cheers.gif aisku...Visiems skirtingai drinks_cheers.gif Tiesiog gal per daug prisiziurejau profesionaliu filmu ir ten tik muzika,be zodziu.Ispudis galingas wub.gif Nors jei jums graziau su zodziais,tai zinoma tegul jie buna...Tik svarbiausia,kad deretu muzika ir veiksmas 4u.gif
Atsakyti
O as visai neisivaizduoju,ka pasirinkt blink.gif Mano vyrelis irgi...gi kol nepamatysi nufilmuotos medziagos,tol labai sunku pasirinkt tinkama muzika.Musu operatorius sake,kad atsiustume jam kelias dainas,kad jis geriau mus pazintu ir jam lengviau pagal turima muzika bus nufilmuot kadrus,kurie tiktu tai muzikai...Jam lengviau su muzika filmuot,o mums lengviau dainas issirinkt pamacius ka nufilmavo...Zodziu sunkus galvosukis doh.gif g.gif
Atsakyti
o musu montuotojas prase, kad surinktume mum patinkancia muzika, o paskui is tu dainu jau parinks tinkamiausias rolleyes.gif manau taip geriausia: ziuri nuostabias akimirkas ir klausai savo megstamos muzikos thumbup.gif
mes rinksimes tiek lietuviskas tiek uzsienietiskas, del muzikos su zodziais ar be kazkaip net negalvojome, bet visas filmukas su muzika be zodziu manau nelabai ziuresis, kaip ir visas tik su "zodine" muzika, visko reiktu po truputi ir saikingai group.gif
Atsakyti
As irgi esu padariusi preliminaru mums patinkanciu dainu sarasiuka, kuri zadu pateikti operatoriui:
1.James Blunt-Your Beautiful
2.S. O'Conor-Nothing compares to you
3.Bonnie Tyler-Total elipse of the heart
4.Louis Amstrong-What a wonderful world
5.Celine Dion-My heart will go on
6.Whitney Houston- I'll always love you
7.The Pretenders-I'll stand by you
8.Liona Lewis-A moment like this
Cia tokios senos, visiems zinomos dainos. smile.gif
Atsakyti
Man ta si eros ramasotti ir anasacia daina nereali http://www.youtube.c...h?v=-nzkS7bmAfY
Atsakyti
Musu irgi filmuotojas prase parinkti daineliu,o paskui sake jis jau kai tvarkys filmuka ir parinks kuri labiau tinka.Jis ir pats turi gera fonoteka,bet va zadu pasiulyti jam siuos kurinius (cia tik preliminariai) :
1. James Blunt-Your Beautiful
2. Bonnie Tyler-Total eclipse of the heart
3. Celine Dion-My heart will go on
4. Anastacia with Eros Ramazzoti - I Belong To You -
5. Whitney Houston- I'll always love you
6. Bleeding Love by Leona Lewis- nesam tikri čia lygtais atsarginis variantas
7. The Pretenders-I'll stand by you
8. Eros Ramasotti- La cosa mas bella
9. Laura Pausini-Strani Amori
10. Tinos Turner 'You're simply the best"
11. Aerosmith - I Don't Want To Miss a Thing
12. Jessica Simpson - Take my breath away
13. Celin Dion - My heart will go on
14. Celine Dion - 'Power of Love' (megstama daina prie zvakiu ypac)
15. Celine Dion - Because You Loved Me
16. Super daina- COSAS DE LA VIDA -1997- EROS RAMAZZOTTI TINA TURNER
17. Bryan Adams, Rod Stewart, Sting - All for love- (labai grazi,lyriska,)
18. Super daina; Bryan Adams- Everything I Do –
19. Bonnie Tyler - Turn Around nuostabi daina,uz sirdies imanti
20. Phil Collins - Another day in paradise
21. Madonna - You'll See
22. Scorpions - Still Loving You
23. Enrique Iglesias- Be With You
24. Enya- Only time
25. Alizee "Moi Lolita"- nuostabi dainele!!!!!!
26. elton john sacrifice – karaliska daina
wub.gif
Atsakyti
Afrodite69, kiek daug tu cia dainu pririnkusi! Tikrai visos labai grazios, mano skonio. O del Leona Lewis Bleeding love, sakyciau nelabai g.gif . Man asmeniskai grazesne jos A moment like this. As taip ir isivaizduoju, kad si daina turetu tikti iseinant is Santuoku rumu arba baznycios(akimirkos, kaip si, kai kurie zmones laukia visa gyvenima...).
Atsakyti
pas mus joe cocker dainos pagal situaciją, t.y. filmo epizodus, tik kelios vietos yra kur kitokia muzikytė groja
Atsakyti