Įkraunama...
Įkraunama...

Žuvies piršteliai

Labukas mamytes, norėjau paklausti ar duodat savo vaikučiams žuvies piršteliu. Aš tai retkarčiais duodu savo mažyliui. Kokia jūsų nuomonė apie juos?
Atsakyti
QUOTE(Margarita23 @ 2007 05 10, 13:11)
Labukas mamytes, norėjau paklausti ar duodat savo vaikučiams žuvies piršteliu. Aš tai retkarčiais duodu savo mažyliui. Kokia jūsų nuomonė apie juos?


As irgi duodu, tik nuo nuotaikos tikriausiai priklauso, nes kartais valgo noriai o karais nelabai. Perku Cipo zuvies pirstelius, jie kartu ir su darzovem, tikrai skanu biggrin.gif
Atsakyti
Mazajai duodu žuvies pirsteliu, tik ju, nekepu o pašildau mikro bangu, krosnelėje. smile.gif
Atsakyti
Ir aš duodavau žuvies pirštelius saviškiui. Svečiuose pamatė - tai labai susidomėjo kas čia per daiktas, ir vis prašydavo. Bet dabar kažkodėl nebevalgo, nebenori, gal atsibodo ar nebeskanūs pasidarė? g.gif Dabar jau senokai nebepirkom. Reiks vėl pabandyti.
Atsakyti
mes patys tai valgom , nors ir retai, bet vaikui tai dar nėkarto nedaviau schmoll.gif man kažkaip nelabai schmoll.gif ir turbūt greitai dar neduosiu, spės dar visokių negerybių prisivalgyt doh.gif
Atsakyti
Mano mazoji retkarciais valgo zuvies pirstelius,patinka jai essen.gif
Atsakyti
Neeeeeee! Ir aš manau, kad dar turės tam patiekalui laiko. Kolkas valgom žuvyte ir tuo labai džiaugiamės thumbup.gif .
Atsakyti
QUOTE(Margarita23 @ 2007 05 10, 13:11)
Labukas mamytes, norėjau paklausti ar duodat savo vaikučiams žuvies piršteliu. Aš tai retkarčiais duodu savo mažyliui. Kokia jūsų nuomonė apie juos?



Duodam. Labai mėgsta wub.gif
Atsakyti
Aš neduodu, o ir patys mes nemėgstam. manau kažkaip dar ankstoka .... O ir priedų ten visokių.... geriau file pakept natūralią ar paprastus žuvies kotletukus padaryt.
Atsakyti
tikiuosi artimiausiu metu dar neduoti. gal po kokiu metuku...
mums 1,4m
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ryyd: 12 gegužės 2007 - 22:05
Neduodu. Mes ir patys jų nevalgom. Galvoju,kad natūrali žuvytė ir skaniau,ir sveikiau. 4u.gif
Atsakyti
neduodu ax.gif aš ir pati jų nelabai mėgėja rolleyes.gif o dar kiek girdėjus istorijų visokių, tai kažkaip net ranka nekyla pirkti blush2.gif
Atsakyti