Įkraunama...
Įkraunama...

Apavas vandenyje

Sveikos mamytės, gal pražiūrėjau, tačiau komentarų apie vaikučių batukus vandenyje neradau. Mes keliaujame į užsienį, todėl man labai svarbu savo dukrytei nupirkti specialius batukus ar basutes, su kuriais ji galėtų bristi į jūrą. Gal ką nors galėtumėte patarti? Kur tokius rasti (Vilniuje)?
Atsakyti
4u.gif
Buna tokios gumines basutes,specialiai tam pritaikytos 4u.gif Kadangi esu ne vilniete tai nurodyti kur pirkti buna negaliu,tikrai maciau ,kad forume tokias pardavinejo 4u.gif
Atsakyti
maciau superines tapkytes Sv.Stepono 4, tokia parduotuvele naturaliu dalyku. Nezinau kainos, bet atrodo labai smagiai, butent maziems vaikams. Super
Atsakyti
Labai ačiū už informaciją 4u.gif , tai reikės bėgti paieškoti.
Atsakyti
QUOTE(Aurelija-mama @ 2007 05 12, 12:42)
Sveikos mamytės, gal pražiūrėjau, tačiau komentarų apie vaikučių batukus vandenyje neradau. Mes keliaujame į užsienį, todėl man labai svarbu savo dukrytei nupirkti specialius batukus ar basutes, su kuriais ji galėtų bristi į jūrą. Gal ką nors galėtumėte patarti? Kur tokius rasti (Vilniuje)?


Bandyk sporto prekių parduotuvėse pažiūrėti. Aš pernai Nike pirkau, tai buvo thumbup.gif basutes.
Atsakyti
Jei niekur nerasi, tai nupirksi jau nuvažiavusi. Mes žiemą atostogavom, mažėlei tokius batelius turėjom, o dičkei nei su žiburiu niekur neradom, todėl nuvykę nupirkom ir jai, ir sau. 4u.gif
Atsakyti
maciau forume kazkas pardavineja, vaikuciu prekese
Atsakyti
Mačiau Gedimino 9 LINDEX parduotuvėj tokių lengvų net nežinau kokios medžiagos klumpaičių, bet po vandenį tikrai tinka braidyti. Įvairių spalvų ir dydžių buvo, man patiko.
Atsakyti
Bent jau Klaipėdoje AKROPOLYJE mačiau vaikiškų prekių parduotuvėlėse porą kartų. Manau, kad Vilniuje tuo labiau turėtų būti bet kokioje parduotuvėje.
Atsakyti
Vakar maciau Vilniaus Akropolyje parudotuveje Mada vaikams smile.gif Gal pasirinkimas ir nera didelis, bet bent jau keli dydziai buvo
Atsakyti
o gal kas mate ir kaina?ar labai brangu? ax.gif
Atsakyti
bent jau Klaipėdoj firminėje parduotuvėje 30-40 kainavo. Brangoka. Gal paprasčiausiai pereik didžiausisu prekybos centrus ir tikrai rasi pigiau.
Atsakyti