Įkraunama...
Įkraunama...

Nekenčiu kontraceptikų

O aš turiu problemėlę, kad negaliu pakęst jokių konytraceptinių priemonių.

Prezervatyvas užknisa, nes jį užmaut reikia tuo metu, kai norisi veik ką nors daug malonesnio

Tabletės - dėl to, kad galiu pamiršt jas išgert ir dėl visokių galimų pašalinių poveikių

Tepalai - feeee, net nupurtė, kai pasitelkiau vaizduotę ir pradėjau save regėt kažkokį mėšlą bešvirkščiančią sau į gerą vietą blink.gif Be to, šią priemonę naudojant jau turi būt iš anksto nusiteikusi mylėtis. O kur tada "nenumatyti atvejai"?

Pleistras - mačiau vieną tioločką vasarą prisiklijavusią jį matomoj vietoj. Čia ką, nauja mada? blink.gif Ir apskritai, pleistrus linkusi klijuoti tik tada, kai to ypatingai reikia - ant žaizdos

Žiedas - dar nepasidomėjau šia priemone, bet jau išsyk atmetu - vėl kažką grūstis ten, feeee

Spiralė. varinę turėjau. Pailgėjo ir taip ilgos bei pagausėjo ir taip gausios mėnesinės. Blogai. Galėčiau pabandyti mireną, bet ir ši turi pašalinių poveikių.

Ar nieko nepamiršau? Turbūt nieko. Tad kas belieka? Arbata su citrina sad.gif

Atsakyti
QUOTE(Smurka @ 2005 01 06, 22:24)
O aš turiu problemėlę, kad negaliu pakęst jokių konytraceptinių priemonių.

Tabletės - dėl to, kad galiu pamiršt jas išgert ir dėl visokių galimų pašalinių poveikių


Jei kasdien TAU patogiu laiku gauni SMS, primenancia, kad jau laikas gerti KT- nelabai imanoma pamirsti tongue.gif Dar siuncia priminima, kad nepamirstum nusipirkti naujos pakuotes tongue.gif Paslauga NEMOKAMA smile.gif

Ir dar viena dalyka pamirsai- zvakutes. Jos istirpsta gana greitai, tik reikia turet salia rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Smurka @ 2005 01 06, 22:24)


Ar nieko nepamiršau? Turbūt nieko. Tad kas belieka? Arbata su citrina sad.gif



Ir su migdomaisiais biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Deja, vyrams kolkas kontraceptikų nėra. Gaila. Aš irgi mieliau jam pasiūlyčiau gerti, nei pati. Bet...tenka sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2005 01 06, 22:35)
1.Jei kasdien TAU patogiu laiku gauni SMS, primenancia, kad jau laikas gerti KT- nelabai imanoma pamirsti  tongue.gif  Dar siuncia priminima, kad nepamirstum nusipirkti naujos pakuotes  tongue.gif  Paslauga NEMOKAMA smile.gif

2.Ir dar viena dalyka pamirsai- zvakutes. Jos istirpsta gana greitai, tik reikia turet salia  rolleyes.gif


1. O jei kaip tik tuo metu stoviu pas viršininką ant kilimo? Kaip tada?

2. Žr. aukščiau. Situacija ta pati, kaip ir su tepalais. Feee
Atsakyti
aga, ir man sitas aktualu... nu negaliu pakest as tu kontraceptiku, nei vienu dar neteko gert kad neturetu man salutinio poveikio - nuo vienu svoris auga, nuo kitu nuotaika darosi kaip savizudes teroristes, nuo treciu salcio/karcio bangos pastoviai krecia, ir nuo VISU kiek bandziau - dingsta lytinis potraukis... Ir apskritai NENORIU as kisti i save to brudo net jei jis ir neturetu jauciamo salutinio poveikio - vistiek farsiruoji save ilga laika kazkokiom medziagom, kurios israstos palyginus neseniai, ir velniai zino ar netures salutinio poveikio po desimties ar keliu desimciu metu. Juo labiau, kad as dar neturiu vaiku ir nelabai tikiu, kad kontraceptikai tokie nekalti ir negali pakenkti vaisingumui - hormonai yra pavojingas dalykas, esu as jais gydyta paauglystej ir turejau proga isitikint.

Ir kaip paskui nervina, kai isgirsti daktaru replikas kokios nors merginos su netyciuku atveju - "Kaaaaip taip galima, Siaaais laikais, kai yra Tieeeek apsaugos priemoniu"........ Da nu... Is visos tos daugybes belieka prezervatyvai, o ju minusus Smurka jau ivardino, plius dar tai, kad kazkodel ju amziais neturiu reikiamu metu, arba jie plysta arba nusmunka ir siaip man jie nemalonus.

Dar bandziau zvakutes ir tuos svirksciamus kremukus - tfu, griauzia, kvapas bjaurus ir jauciasi dar kuri laika po to, malonumo - jokio.

Tai vat, siaaais laikais su tieek apsaugos priemoniu, as linkusi dabar nesimylet is viso, kol neistekejusi, nes nera man tinkanciu priemoniu....
Atsakyti
Kai aš išeidinėjau iš M-1, man kolegos padovanojo firminę radijo stoties kuprinę, o joje buvo prigrūsta virš 100 prezervatyvų. Tipo, kad karjerą daryčiau, o ne vaikus megalol.gif

Vieną sunaudojau pagal paskirtį, dar kelias dešimtis vaikai balionams išpūtė. Mėtėsi tie prezervatyvai paskui laiptinėj, kieme, dar, jaučiu, ir mokykloj vienas kitas buvo "nutūpęs" megalol.gif tai diedas udraudė man juos vaikams dalint. Griežtai. Sakė, čia ne žaislas.

Ne žaislas, tai ne žaislas. užtat ir guli dabar jie pas mus stalčiuj tuščiai, o aš arbatą su citrina geriu biggrin.gif
Atsakyti
As irgi trejus metus varau vienas ir tas pacias mycrogynon. Mat cia, uk, paskiria daktarai ir nereikia moketi.Visai jos neblogos man pasirode, ir tikino kad cia jaunoms panoms pacios geriausios. Bet grizus i lietuvele ginekologe sako kad jos jau atgyvenos. Tai koki slamsta as cia tiek meteliu naudojau mad.gif Viskas uztenka, reikia vaikucio 2.gif
Atsakyti
blink.gif blink.gif o arbata su citrina čia prie ko????????????? norą sumažina ar čia tipo kontraceptiškai veikia? ?? kažko dar nieko apie tai negirdėjau..... ohmy.gif

o su tais kotraceptikais tai tikrai vienas vargas... doh.gif su tabletėm jau prisižaidžiau-užteko sočiai doh.gif svoris augo, noro-nulis, o dabar vat nustojus gerti kelintas mėnuo pasekmės hormonų išsibalansavimo jaučiasi-viskas pradedant oda ir plaukais ėmė taukais varvėti doh.gif spuogai pastoviai dauginasi kaip triušiai mad.gif -ko niekad nebuvo... nu noras jau grįžo su kaupu doh.gif blush-anim-cl.gif

sargiai-nu blyn, kaip smurka sako, taip jų nelaiku prireikia doh.gif blush-anim-cl.gif arba jų aplamai šalia nebebūna doh.gif ir kas sugalvojo pakeliuose tik po tris pakuoti doh.gif

žvakutės ir kremai-nu man kažkaip nepatikima atrodo... schmoll.gif o ir tas terliojimas.... fe..
spiralės daugeliui netinka....ir problemų nuo jų daug būna....

kas lieka???? oralinis, analinis arba susilaikymas.... rolleyes.gif na dar jei savo ciklu pasitiki-natūralus planavimo būdas.... rolleyes.gif ką jaučiu teks vėl prisiminti-vaisingas nevaisingas dienas su sargiais derinti... ech.... doh.gif baisu........... sad.gif
Atsakyti
As pries kontraceptines visom keturiom new_russian.gif
Pasekmes po kontraceptiku iki siol jauciu doh.gif negana to kad juodai vel spuogai sokinet kaip zuikiai pradejo, dar ir ciklas taip issireguliavo, kad tuoj ir pamirsiu ka reiskia kraujuoti spam.gif Bo to "malonumo" jau pora menesiu neapturiu, tik neaiskus kazkas karts nuo karto isbegantis skystis is manes beee.gif
KONTRACEPTIKAMS - NE NE NE poster_offtopic.gif VISIEMS LAIKAMS spam.gif
Atsakyti

o su tais kotraceptikais tai tikrai vienas vargas... doh.gif su tabletėm jau prisižaidžiau-užteko sočiai doh.gif svoris augo, noro-nulis, o dabar vat nustojus gerti kelintas mėnuo pasekmės hormonų išsibalansavimo jaučiasi-viskas pradedant oda ir plaukais ėmė taukais varvėti doh.gif spuogai pastoviai dauginasi kaip triušiai mad.gif -ko niekad nebuvo... nu noras jau grįžo su kaupu doh.gif blush-anim-cl.gif

O ka daryt su tais spuogais ir plaukais????????
Man irgi tas pats
Jauciuosi lyg vel keturiolikos
Atsakyti
QUOTE(kristina. @ 2005 01 07, 12:53)
O ka daryt su tais spuogais ir plaukais????????
Man irgi tas pats
Jauciuosi lyg vel keturiolikos

tikiuosi, kad palaipsniui atsistatys ta pažeista pusiausvyra-telieka tik laukti... vat noras jau sugrįžo, ištinimas praėjo wink.gif tai gal ir tie bjuarybės spuogai ir riebalai susitvarkys su laiku... unsure.gif
Atsakyti
Idomu kiek tai truks, va jau istveriau menesi be tos chemijos, bet kiek mad.gif isleidau spuoguotos odos prieziurai ir seborejai gydyti
Galetu vyrams tikrai ka nors sukurti, tiesa, yra sukurta thumbup.gif , bet pas mus neregistruota schmoll.gif
Atsakyti