Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikas krūpčioja

Labutis,
mano 11men vabaliukas eme krupcioti uzmigdamas sad.gif . Kai jau uzsimerkia ir ima snausti, staiga krupteli (kambary buna tylu) blink.gif . Nuo kruptelejimo nepabunda, miega toliau kaip niekur nieko. Krupteli per kiekviena miega, jau kokios dvi savaites. Kruptelejimas kartais buna vos juntamas, o kartais stiprus. Labai del to nerimauju. Bijau, kad tai nebutu nervu ligos pozymis unsure.gif .
Gal jusu vaikiukams irgi taip buna, gal tai normalu? Gal tiesiog truksta B grupes vitaminu?
Labai lauksiu atsakymu wub.gif.
Atsakyti
Man atrodo, kad dabar tavo mažiukui paspartėjęs augimas. Praeis , nebijok
Atsakyti
Zinau ir dideli zmoguti (apie 25m), kuris kiekvienakart pries uzmigdamas krupteli g.gif
Atsakyti
As irgi beveik visada pries uzmigdama krupcioju ir vyra gasdinu smile.gif Net nezinau, del ko krupcioju, atrodo nei as kazka susapnuoju, nei kazkas isgasdina. Kai maza buvau, pries uzmigdama (dar nevisai mieganti, bet jau ir neatsibudus) sapnuodavau, kad islenda kazkas is uz kampo ir mane isgasdina, tada jau visi miegai issilakstydavo smile.gif
Atsakyti
Krupcioja visi zmones pries uzmigdami gi biggrin.gif Raumenys atsipalaiduoja pries visai atsijungiant. Is cia ir tas krupciojimas. Tik vieni smarkiau gal, kiti spilniau, bet raumenys trukcioja pas visus.
Atsakyti
Labas, panasiai buvo mano pirmai dukrai apie 9-ta men. Ji lgai negaledavo uzmigt, o kai jau luzdavo, staigus kruptelejimas ja pazadindavo. Taip tesesi kelias sav. Kreipiaus i neuropatologe, bet ji nieko blogo nerado ir nusprende, kad praeis. Gal tuo metu staigiai prasideje karsciai sako veikia. Patare migdant lengvai suvystyti, svarbiausia, kad nejudetu rankos. Atseit tada smegenys irgi aktyvios. Tai va, iki tol nevystyta tokia didzke emiau pameginau. Padejo.
Atsakyti
Labai aciu visoms wub.gif . Nusiraminau. O pas neurologe gal ir mes nueisim g.gif .
Atsakyti
O mes abu su vyru krūpčiojam. Ne visada, bet būna. Ot juoko būna - jau snaudžiam apsikabinę ir tik staiga krūpt, kuris nors vienas, o kitas iš išgąsčio irgi šoktelim. Po to abu smagiai pasijuokiam ir miegam toliau.
Atsakyti
Mums šiandien suėjo 4 savaitės. Pastebėjau, kad dukrytė snausdama kartais krūptelna, kad net prabunda (panašiai kaip mums būna kai ką nors baisaus susapnuojam). Kai stipriai įminga, to nebūna. Bet kai dairosi, arba snaudžia karts nuo karto krūptelna nors jokių pašalinių garsų nebūna, kurie galėtų mažę išgasdinti. Ar jums taip pasitaikė, ar reikia apie tai užsiminti gydytojai.
Atsakyti
Mums dar tik 2 sav. bus rytoj, bet lėlytė irgi krūpčioja, atrodo, kad kažką susapnuoja, o kartais ir suspiegia blink.gif per miegus ohmy.gif
Atsakyti
Kartais kudikis nuo stipraus garso ar visai be priezasties miegodamas gali taip stipriai kruptelti blink.gif , kad isskecia rankytes, o poto lyg stengiasi kazka sugriebti. Tai vienas is igimtu refleksu (tikslu jo pavadinima pamirsau), kuris savaime normoje isnyksta antra trecia gyvenimo menesi. biggrin.gif
Atsakyti
nesigasdinkit, mamytes. mano irgi krupciojo, bet isaugama. anyta sugebejo, net daktarei paskambinti ir pasakyti, kad vaikui kazkas negerai, kad miegodama ar nuo kokio garso (ypac nemego celofaniniu maiseliu) krupteli, tai pati buvo nesveika isvadinta, kad nesamones paisto. jiems gi is pilvelio atejus garsai nauji ir gali truputi gasdinti. nieok cia blogo, tikrai praeis. smile.gif
Atsakyti