Įkraunama...
Įkraunama...

Cezaris: komplikacijos, randai, apžiūra

sveikutes, cezariukes,
man po cezario lliklo lyg ir grazus randas. svoris dar mazesnis nei pries gimdyma, taciau visai neseniai pastebejau, kad pats randas nors ir graziai gyja, taciau po randu normali oda, o virs rando tokia kietoka. pilvas atrodo lyg dvieju aukstu smile.gif. taigi,sakau, gal kam panasiai? ka daret?
as pradedu mastyt apie randus minkstinancius tepaliukus.
gal kas bandet? ar galima maitinanciai?
Atsakyti
As tai nieko nedariau. Mano pilvas is pradziu (kokius metus) irgi buvo virs rando kietokas, net nejauciau iki bambos, bet poto jis suminkstejo. Specialiai nieko nenaudojau ir nenaudoju. Paprasciausiai tepuosi po duso kuno kremu ir viskas.
Atsakyti
man atrodo kad taip ir turi buti nes juk pjuvis buvo gilus...o randas gaunas didelis ir kietas...manau praeis kiek laiko ir suminkstes......
Atsakyti
Tepaliuku dabar gi yra nuo randu pirkt, tik reik turet pinigu. Tavo randas dar jaunas, bet kai as savo dukryte isoperavau sugiji randas gydytojas liepe tept mostele kuri lygina randus jin tikrai yra veiksminga.
Atsakyti
Mano draugė tepėsi contractubex tepalu (kianavo apie 30-35 lt), sakė, labai suminkštino ie sumažino randą. Šiaip iš tikro , jei formuojasi kietas randas, kuo ansčiau po operacijos pradėsi tept specialiais tepalias , tuo geresnį efektą gausi. O su laiku, žinoma, savaime randi visi kažkiek mažėja smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saltrune: 21 sausio 2005 - 15:15
as tai nieko netepu ant to rando. Viskas normaliai. Cia nuo kiekvienos organizmo priklauso, kaip tas randas mazes. kitai ir kremai nepades, nors tu ka g.gif
Atsakyti
o ar labai didelis randas lieka ? kurioje vietoje dabar ji daro? ir ar skiriasi rando dydis, jei vaika smazas ir jei didelis ?
Atsakyti
QUOTE(Goga @ 2005 01 26, 17:05)
o ar labai didelis randas lieka ? kurioje vietoje dabar ji daro? ir ar skiriasi rando dydis, jei vaika smazas ir jei didelis ?

Pilvo apacioje lieka sprindzio dydzio sypsenele:) Apie dydi nezinau.
Atsakyti
Pasidalinsiu savo patirtimi.
Man cezari dare pernai sausio men. Po keliu savaiciu po operacijos pradejau tepti Contractubex geli nuo randu. Ji galima naudoti maitinanciai mamai. Naudojau apie 2-3 men. (po to atsibodo teptis smile.gif. Efektas buvo toks: randas, kuris buvo netolygiai tai storesnis, tai plonesnis, kazkiek issilygino. Stai jau praejo virs 1 metu ir randas jau svieseja, raudona rando linija pamazu nyksta. Beje, man pilvo oda virs siules niekada nebuvo kieta.
Pjuvis pilvo raumenis perpjauna, kuri laika raumenis virs suiles ir po - lyg atskiros respublikos, todel pilvo presas biski kitaip nei normaliai gimdziusioms atsistatineja...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mlimbute: 05 vasario 2005 - 10:46
QUOTE(Aidar @ 2005 01 07, 16:45)
As tai nieko nedariau. Mano pilvas is pradziu (kokius metus) irgi buvo virs rando kietokas, net nejauciau iki bambos, bet poto jis suminkstejo. Specialiai nieko nenaudojau ir nenaudoju. Paprasciausiai tepuosi po duso kuno kremu ir viskas.

O ar po to jautrumas odos iki bambos atsistate?
Atsakyti
o as galiu pasidziaugti biggrin.gif man cezario pjuvi dare rugpjuti(antra,pirma turejau 98m. tai po jo buvo ,net labai kietas randas) kauno klinikose .tai taip gerai susiuvo kad jokio kietumo nera ,tik grazus raudonas bruksnys smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vudis @ 2005 01 07, 16:16)
sveikutes, cezariukes,
man po cezario lliklo lyg ir grazus randas. svoris dar mazesnis nei pries gimdyma, taciau visai neseniai pastebejau, kad pats randas nors ir graziai gyja, taciau po randu normali oda, o virs rando tokia kietoka. pilvas atrodo lyg dvieju aukstu smile.gif. taigi,sakau, gal kam panasiai? ka daret?
as pradedu mastyt apie randus minkstinancius tepaliukus.
gal kas bandet? ar galima maitinanciai?



As tai naudoju geli randams gydyti " Contractubex". As maitinu vaikuti. Informaciniam lapeli nepaminetos maitinancios, vadinasi nieko blogo smile.gif
Atsakyti