Įkraunama...
Įkraunama...

Arbatų rūšys

Kokios jūsų mėgstamiausios arbatos, ar turit savo mėgstamiausią ar vis mėginat įvairias?
Aš tai nežinau, gerai tai ar ne, bet vienos mėgstamiausios neturiu, paprastai namie nuolat būna mažiausiai 6 rūšių arbatos (ir pakelias, ir užplikomos), šiuo metu turim vaikams miško uogų arbatą "Vasaros žiedai" ir labai skanią "Milford" su juodaisiais serbentais", skani ženšenio arbata su citrina, pirkom pilstomą Jogų arbatą su įvairiais prieskoniais ir pan., irgi labai patiko  :smile.gif, ką skanaus pasiūlytumėt paragaut  ;)?Žalia ir raudonoji arbata tai manęs kažkodėl netraukia  :-/, dabar, kol esu peršalusi, tai išvis tik visokiom ramunėlėm , čiobreliais, medetkom gydausi  :smile.gif, tuoj bus laikas pasvajot apie normalią arbatą :smile.gif
Atsakyti
Taaaaaaip, kaip čia iš tokios krūvos išsirinkti skaniausią??? Jei rimtai, tai beveik visos arbatos labai skanios, o jų pas mane prikrauta visa lentyna. Šiaip dievinu juodą arbatą su pienu (plikoma skanesnė), kaip tik dabar geriu juodą su vanile - liuks. ;D Šiaip žalia arbata nepiktbaudžiauju. Ji labai skani, jei gerai paruoši. O skaniausia ji su medum, o ne cukrum. Ir bent man tai be jokių priedų, nebent su citrina.
Dar labai skanio vaisinės - Žemuogių pieva, braškių grietinėlė, milford su jogurtu. Dabar nusipirkom raudonos su vanile, irgi skani. Žodžiu, visos niam niam ;D ;D ;D ;D

o koks tos Jogų arbatos skonis maždaug? mačiau šeštadienį šitą arbatą. ar labai kvepia?
Atsakyti
ji tokia aštresnė, ligtai su kardamonu, cinamonu, gvazdikėliais ar pan, galima gerti ir su pienu  ;), paragaut verta  ;),  yra dar kažkokia panaši aštroka, bet nepamenu pavadinimo  :smile.gif.Prisiminiau, "Akropolyje" gėriau žalią arbatą su imbieru, liuks buvo, net išrasojau begerdama  :smile.gif, nė šnapso nereikėjo  ;D
Atsakyti
QUOTE
ji tokia aštresnė, ligtai su kardamonu, cinamonu, gvazdikėliais ar pan, galima gerti ir su pienu  wink.gif, paragaut verta  wink.gif,  yra dar kažkokia panaši aštroka, bet nepamenu pavadinimo  :smile.gif.Prisiminiau, "Akropolyje" gėriau žalią arbatą su imbieru, liuks buvo, net išrasojau begerdama  :smile.gif, nė šnapso nereikėjo  ;D

;D ;D ;D  va va, o paskui aiškinkis policininkui, kad arbatą gėrei ;D ;D
Atsakyti
esu banali ir sentimentali vepla, gal todel patinka kvepiancios arbatos, raudonos, vaisines. Tokia, kaip Zhemuogele ir panasios..
Dar labai patinka gerti karsta vandeni su citrina ir medaus saukstu - skanu, o ir turbut naudinga baciliniu metu laiku
Atsakyti
Man labai skani raudonėlio arbata. Raudonėlius tinka naudoti, kaip prieskonius mėsos patiekalams. Tačiau šios arbatos negalima gerti nėščioms. Dar labai skanios raudonos arbatos su cinamonu, bet aš jas geriu tik prieš/per Kalėdas. Jau labai šventes man ji primena. wink.gif
Atsakyti
QUOTE
Man labai skani raudonėlio arbata. Raudonėlius tinka naudoti, kaip prieskonius mėsos patiekalams. Tačiau šios arbatos negalima gerti nėščioms. Dar labai skanios raudonos arbatos su cinamonu, bet aš jas geriu tik prieš/per Kalėdas. Jau labai šventes man ji primena. wink.gif


raudonėliai tinka ir nuo peršalimo, nuo kosulio  ;), man ji kažkokia neutrali, beveik tas pats, kas ir jonažolės (vaistas nuo 99 ligų  ;))...
Atsakyti
Ydomaus aromato Puero (pue- erh  ??? ) arbata, beje ji yra labai naudinga norint pagerinti medziagu apytaka ar sumazinti cholesterolio kieki kraujyje....Patiko MATE, o ypac jos gerimo ritualas  user posted image  Bet kasdienai perkam TETLEY arbata- labai patinka jos maisiukai, tiesiog labai patogu jais naudotis  wink.gif
Atsakyti
o ash nemekstu maisheliais... jokios. man visad atrodo, kad ten sudeda tik shiukshles ir ish tiesu jej atidarysi ta maisheli, tai ten vos ne dulkes... O shiaip as mekstu Earl Grey (dievinu tiesiog), zalia arbata, raudona, metu, ciobreliu, kmynu ir pan. Tiesa dar patinka ashtrios arbatos, kaip gokulu, ar shejp imbiero shaknis tarkuota virta su citrina ir medum, mmm....
Atsakyti
Visai neseniai atradau PRESTO zoleliu arbata "Pabusk"....Fantastika! Cia tokia zalia arbatele su vaisiu gabaliukais(sudetis:citrinine verbena, melisa, citrinos zievele, melisa, dziovinti obuoliai papajos ir morkos)
Kazkas nerealaus... o kvapas rolleyes.gif !!!
Kaune sita arbaciuka perkam "IKI"
Atsakyti
QUOTE (bea @ Pirmadienis, 24 Lapkričio 2003, 6:05)
o ash nemekstu maisheliais... jokios. man visad atrodo, kad ten sudeda tik shiukshles ir ish tiesu jej atidarysi ta maisheli, tai ten vos ne dulkes... O shiaip as mekstu Earl Grey (dievinu tiesiog), zalia arbata, raudona, metu, ciobreliu, kmynu ir pan. Tiesa dar patinka ashtrios arbatos, kaip gokulu, ar shejp imbiero shaknis tarkuota virta su citrina ir medum, mmm....

Aš taip pat labai mėgstu Earl Grey arbatą, tongue.gif bet tik plikomą ir Lipton ar Dilmah firmos,nes kažkada pirkau iš Presto tai nelabai patiko, dar patinka raudonoji,bet labai nemėgstu vaisinių su įvairiais priedais
Atsakyti
tongue.gif Man pati skaniausia juoda arbata tai:SIKIMO,o zalia tai Sen ir Bancia.Nemegstu aromatizuotu .O siuo metu geriam zalia arbata,atvezta tiesiai is Kinijos,tokios arbatos Lietuvoj nera wink.gif .Skonis fantastiskas,pavadinimo nezinau,nes ant dezuciu tik heroglifai.Kiek zinau,tai tos arbatos isaugintos 4 kilometru aukstyje,Kinijoj ta arbata vadinama perlu. biggrin.gif
Atsakyti