Įkraunama...
Įkraunama...

Bažnyčia "PERGALĖ"

Labutis. Mano dukrelės geriausios draugės mama lanko bažnyčią "PERGALĖ" tempiasi ir savo vaikus.Bijau , kad mano vaiko neįtrauktų...Gal kuri žinote ką nors apie šią bažnyčią ir šį tikėjimą. Kas ten darosi? g.gif
Atsakyti
Esi tikra, kad toks jos pavadinimas? g.gif
Atsakyti
Pavadinimas Victory.
Turejau drauge is ten. Jurate vardu. Nepaprastai svarios sirdies mergina.

O baznycia - viena is charizmatiniu sekmininkisku baznyciu. Jokiu super egzotisku dalyku, isskirianciu is panasiu bendruomeniu, nera... nu, jeigu pavyksta priimti musu visuomenei neiprastus sekmininkiskoms baznycioms budingus dalykus: neiprastas maldas, grieza poziuri i sexa, alkoholi etc.
Atsakyti
QUOTE(vetrūnė @ 2007 05 15, 17:34)
Labutis. Mano dukrelės geriausios draugės mama lanko  bažnyčią "PERGALĖ" tempiasi ir savo vaikus.Bijau , kad mano vaiko neįtrauktų...Gal kuri žinote ką nors apie šią bažnyčią ir šį tikėjimą. Kas ten darosi? g.gif

tavo vaikui supratau 7 metai ir ji kažką lanko be tavo žinios ? doh.gif Stebiuosi Tavo drąsa (ar neatsakingumu?) ją kažkur leisti.... Ir turbūt kaip išplaukiančia iš to išvada - unsure.gif Tavo nesirūpinimu perteikti jai SAVO pažiūras? unsure.gif neteigiu.. darausi plačias išvadas.
Man regis - tiksliai nepamenu - be tėvų žinios ir leidimo vaikas iki 14 metų negali būti įtraukiamas į JOKIAS religines bendruomenes. Bnt jau KB yra reikalavimas - krikštas ir kt sakramentai - iki 14 metų - tik su tėvų leidimu.
Atsakyti
blush2.gif
QUOTE(p. Kikimora @ 2007 05 16, 21:08)
tavo vaikui supratau 7 metai ir ji kažką lanko be tavo žinios ? doh.gif  Stebiuosi Tavo drąsa (ar neatsakingumu?) ją kažkur leisti.... Ir turbūt kaip išplaukiančia iš to išvada -  unsure.gif Tavo nesirūpinimu perteikti jai SAVO pažiūras?  unsure.gif neteigiu.. darausi plačias išvadas.
Man regis - tiksliai nepamenu - be tėvų žinios ir leidimo vaikas iki 14 metų negali būti įtraukiamas į JOKIAS religines bendruomenes. Bnt jau KB yra reikalavimas - krikštas ir kt sakramentai - iki 14 metų - tik su tėvų leidimu.

Tu tikrai ne taip supratai ax.gif , mano dukra niekur VIENA neina, net į kiemą einam abi. Pergyvenu dėl to ,kad ta jos draugė nepradėtų "pudruoti smegenų" ir visaip peikti tradicinio tikėjimo. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vetrūnė @ 2007 05 17, 13:16)
blush2.gif
Tu tikrai ne taip supratai ax.gif , mano dukra niekur VIENA neina, net į kiemą einam abi. Pergyvenu dėl to ,kad ta jos draugė nepradėtų "pudruoti smegenų" ir visaip peikti tradicinio tikėjimo. 4u.gif

o tai draugei - kiek?
Atsakyti
gal bandyk pradzioj paprasciausiai stebeti savo vaikuti, jie gi tokiam amziuje plepiukai yra. smile.gif
Atsakyti
siaubas, kai pagalvoji, tai Jėzus Marija blink.gif Tiek visokių sektų priviso, kad nei bėk, nei rėk, niekur nuo jų nepasislėpsi.

Manau, kad katalikų bažnyčiai būtina reformuotis. nes taip jau atsipalaidavo, kad žmonės, nusivylę ja ir puola į visokius kraštutinumus doh.gif:
Atsakyti
QUOTE(vetrūnė @ 2007 05 17, 13:16)
Pergyvenu dėl to ,kad ta jos draugė nepradėtų "pudruoti smegenų" ir visaip peikti tradicinio tikėjimo. 4u.gif

O kuo pagrįsti tie pergyvenimai? Jei ta jos draugė pvz. pramoginius šokius, o ne bažnyčią lankytų, irgi bijotum, kad nepripudruotų smegenų, kaip smagu tame būrelyje? g.gif Tada jau geriau iškart uždrausk dukrai pačiai rinktis draugus. unsure.gif O šiaip tai jei Tau tradicinis tikėjimas atrodo toks geras, mokėk tą jo gerumą perteikti ir savo vaikui - nebus poreikio ieškoti kitur. mirksiukas.gif Bet jei pasiūlyti gali tik velykines bei kalėdines šv. Mišias ir ničnieko daugiau, nenustebk, jei dukrai įdomiau bus tikėjimo temomis pasišnekėti su drauge.
Papildyta:
QUOTE(Smurka @ 2007 05 18, 10:47)
Tiek visokių sektų priviso, kad nei bėk, nei rėk, niekur nuo jų nepasislėpsi.

Kur parašyta, kad tai sekta?
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2007 05 18, 17:07)
Kur parašyta, kad tai sekta?


Žydai ir krikščionybę sekta laiko. Kaip pažiūrėsi... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Meškuolė @ 2007 05 18, 18:18)
Žydai ir krikščionybę sekta laiko. Kaip pažiūrėsi...  ax.gif

Na bet Smurka lyg ir ne žydė, o va kas yra sektos, o kas ne - kažkaip labai jau "gerai" išmano. hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2007 05 18, 17:07)
Kur parašyta, kad tai sekta?


Ai, tik nepradėkim visų smegenų plovimo įstaigų šventyklomis vadint irnesakyk.gif
Atsakyti