Įkraunama...
Įkraunama...

Ar jūsų vyras jums pirmas?

na mano vyras man yra ne pirmas,bet as jam pirma..o kaip jums?ir ar tai ka nors keicia ar ne?ta prasme ar vyrai jum neprikisa kad jis jum nepirmas...ir ar gali buti tokia seima laiminga,kai merginai vyras ne pirmas,o jam ji pirma...
Atsakyti
QUOTE(livingstone @ 2007 05 16, 14:42)
na mano vyras man yra ne pirmas,bet as jam pirma..o kaip jums?ir ar tai ka nors keicia ar ne?ta prasme ar vyrai jum neprikisa kad jis jum nepirmas...ir ar gali buti tokia seima laiminga,kai merginai vyras ne pirmas,o jam ji pirma...

Galiu net 100 proc. duoti, kad jis būtinai išbandys su kita/kitomis, jei tikrai dar nėra tai daręs. Jei su tuo nesusitaikysi, ieškok vyro su patirtimi...Beje, kiek jam metų jei ne paslaptis? Man vyras buvo pirmas, bet vistiek smalsumas nugalėjo ir išbandžiau su kitu sad.gif
Atsakyti
QUOTE(livingstone @ 2007 05 16, 15:42)
na mano vyras man yra ne pirmas,bet as jam pirma..o kaip jums?ir ar tai ka nors keicia ar ne?ta prasme ar vyrai jum neprikisa kad jis jum nepirmas...ir ar gali buti tokia seima laiminga,kai merginai vyras ne pirmas,o jam ji pirma...

Šeima laiminga gali būti bet kokia - viskas priklauso nuo konkrečių žmonių, jų požiūrio, gebėjimo susigyventi su tuo praeities "bagažu". Tikimybė, kad laiks nuo laiko Tau bus tas faktas primenamas, labai nemaža, bet tai tikrai ne garantija, kaip rašė klein, jog vyras būtinai kažkur nuklys - tik nepamiršk, kad jam tą ribą peržengti būtų lengviau, nei jūsų santykiams šiuo požiūriu esant lygiems.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Smalsutė_: 16 gegužės 2007 - 19:37
Mano vyras man yra pirmas ir, kolkas, esu isitikinusi, jog ir paskutinis blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Ir aš jam pirma, ir jis man pirmas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2007 05 16, 20:00)
tik nepamiršk, kad jam tą ribą peržengti būtų lengviau, nei jūsų santykiams šiuo požiūriu esant lygiems.

Nesąmonė.
Čia iš keršto lengviau? Lygios galimybės? Ar kaip? Gal vyrams gerai tokiu atveju- pasiteisinimą turi g.gif
Atsakyti
nei as jam pirma,nei jis man pirmas ax.gif ir mums tai netrugdo.mes abu susitkom kaip sakoma jau issilakste mirksiukas.gif
Atsakyti

As savo vyrui ne pirma, jis man irgi ne. Taciau kartais nemalonu, kad jis yra daug daugiau patyres. Kazkaip itin nemalonu, kad galetu gatvej sutikti kokia savo buvusia. Bet kita vertus, tai yra gerai, kad gal nenores isbandyti su kitomis. Pirmas ne pirmas manau cia yra daugiau pasitikejimo savimi dalykas. Jei nepirmas, tada galvoji apie kazkokias mistines buvusias, ar buvusius, o jei pirmas, tada galvoji, kad nori ir isbandys tai su kitomis. Galiu pasakyti, kad jei nesuteiksi jam dingsties, tada ir nenukryps i sona, gal jis labai geras ir saziningas zmogus.
Atsakyti
QUOTE(nep @ 2007 05 16, 21:12)
Galiu pasakyti, kad jei nesuteiksi jam dingsties, tada ir nenukryps i sona, gal jis labai geras ir saziningas zmogus.

Labai teisingi žodžiai. Galimas daiktas, kad būtent nukrypimas į šoną atveria abiems akis jei bandoma ieškoti priežasčių dėl ko tas įvyko ir užkirsti kelią tolimesnėms klaidoms. Taip įvyko mūsų atveju, tik tiek, kad problemos sprendimo būdas iš mano pusės buvo pasirinktas klaidingas...
Atsakyti
QUOTE(Apuokas @ 2007 05 16, 21:43)
Čia iš keršto lengviau? Lygios galimybės? Ar kaip?

Smalsumo nepamirškite...
Atsakyti
nei as jam pirma, nei jis man. patirties turiu daugiau uz ji, jis tai zhino. betai jam tai atrodo kaip tik kaip pliusas biggrin.gif blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(nezinoma @ 2007 05 17, 09:58)
nei as jam pirma, nei jis man. patirties turiu daugiau uz ji, jis tai zhino. betai jam tai atrodo kaip tik kaip pliusas  biggrin.gif  blush2.gif  ax.gif

Dabar galvoju, kad būtų gerai buvę bent su vienu iki mano pažinties su vyru pabandyti, nebūtų kilęs noras smalsauti. Bet saugojau ir maniau, kad turėsiu tik vieną partnerį, abiems tai buvo vertybė, tačiau nė vienam dabar taip nebeatrodo blink.gif
Atsakyti