Įkraunama...
Įkraunama...

Šunų išvedžiotojai!

Ką manote apie šunų išvedžiotojus? ax.gif O gal reikia tokių paslaugų? 4u.gif
Atsakyti
Na visikai nepazistamam zmogui nedrisciau patiketi savo ciuciaus, be to ir pati nemazia laisvo laiko turiu. Sunu isvedziotojus suprasciau nebent tuo atveju, jei labai sirgciau ir pati negaleciau isvesti laukan. Taciau, manau, kad zmones kurie augina sunis, zino kad jiems reikia daug laiko, tad stengiasi jo ir skirti. Sunu isvedziotojai egzistuoja visame pasaulyje, taciau man atrodo, jog tokie seimininkai, kurie naudojasi pastaruju paslaugomis, savo augintinius isigyja arba del kazkokio prestizo arba kaip gyva zaisla, kuri dresuoja ir vedzioja samdomi zmones. Na bet visuomet buna isimtinu atveju g.gif
Atsakyti
Cia kaip vaikui aukle. Bet suo juk ne vaikas, jo prisirisimo, pripazinimo suvokimas kitoks... Aisku, daug atveju, kai ir i parodas sunis veda ne pats seimininkas.. tik klausimas tada iskyla - kam tada isvis tureti suni? Troskimas tureti vaiku beveik kiekvieno kraujyje, bet ar kiekvieno kraujyje suns poreikis...
man suo ne zaislas.. Puikiausiai isvedziotoju "dirba" mano vyras biggrin.gif
Atsakyti
Tai išvedžiotojas gi reikalingas ne kiekvieną dieną , zhmonijau, o tokiais atvejais kai pačiam nėra galimybės tą padaryti.
Ir prie ko čia parodos ir hendleriai, kai kurie turi keletą šunį ir jiems reikalinga hendlerių pagalba, galbūt žmonės tiesiog nemoka ir bijo ringe rodyti savo šunį, bet tai nereiškia jog jie prasti šeimininkai schmoll.gif
Atsakyti
isvedziotojai tikrai reikalingi, juk kartais buna tokiu situaciju kai neturi galimybes pats to padaryti...zinoma visai kas kita kai tokiomis paslaugomis isigudrina naudotis vos ne kiekviena diena....
Atsakyti
QUOTE
tik klausimas tada iskyla - kam tada isvis tureti suni? Troskimas tureti vaiku beveik kiekvieno kraujyje, bet ar kiekvieno kraujyje suns poreikis...


manyčiau kad čia kalba labiau apie tokius atvejus, kai reik išvykt, pvz. kelioms dienoms ar savaitei, o šuns vežtis neišeina.
mes pasikviečiam kaimynę. jinai turi savo šuniuką, tai veda į kiemą palakstyt abu kartu. ir mano šuo ją labai myli.
kitas dalykas, kad nevisai jauku palikinėt buto raktus svetimam žmogui verysad.gif
Atsakyti
Zinoma, extra atvejais gali ivairiu paslaugu prireikti smile.gif As turejau omeny tokius zmones, kurie beveik niekada patys nevedzioja suns, o samdo isvedziotoja.
dabar galvoju, kodel anksciau neisigijau suns, toks sportas geras lakstant gamtoje thumbup.gif
Atsakyti
Gal kam reikia pavedžioti šuniuką? wub.gif kaina sutartine 4u.gif

Vilnius 4u.gif
Atsakyti
4u.gif as manau, kad sunu isvedziotojai reikalingi.nes 2 kartus per diena isvesti suni yra tikrai per maza, o jei seimininkas grizta tik 5 ar dar veliau, isvedziotojas gali suni isvesti per pietus ir ne 5 min, o val.
Atsakyti
QUOTE(liepa27 @ 2007 06 27, 15:23)
4u.gif as manau, kad sunu isvedziotojai reikalingi.nes 2 kartus per diena isvesti suni yra tikrai per maza, o  jei seimininkas grizta tik 5 ar dar veliau, isvedziotojas gali suni isvesti per pietus ir ne 5 min, o val.


... va cia idomu, per pietus rasai, tai patikesi nuosavos valdos raktus visiskai svetimam ... g.gif idomu.
As manau kad suneliui uztenka ryte ir vakare gerai palakstyti su savo seimininku, ir kaip sunelis pripranta prie tokio rezimo jam visiskai nesunku vakaro sulaukti.
Nors nuomoniu gali buti buti ivairiu, bet as bent jau taip mastau mirksiukas.gif
Atsakyti
aš tai visgi už tris kartus... gaila šuns... bijau ir pagalvoti, jei man reiktų tik porą kartų dienoje eiti į wc doh.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(liepa27 @ 2007 06 27, 15:23)
4u.gif as manau, kad sunu isvedziotojai reikalingi.nes 2 kartus per diena isvesti suni yra tikrai per maza, o  jei seimininkas grizta tik 5 ar dar veliau, isvedziotojas gali suni isvesti per pietus ir ne 5 min, o val.


O kam suni daugiau nei du kartus vest? Manau suaugusiam suniui dvieju kartu tikrai per akis. Ryte gali buti trumpesnis pasivaiksciojimas, o vakare su pasilaktymais thumbup.gif Jei priprantisi suni kokius 3-4 kartus per diena, tai jis taip ir ipras ... Manau dauguma zmoniu yra dirbantys, ir tikrai neturi laiko su juo kelis kartus per diena uzsiimt.
Aisku, zirint koks suo, kiek jam reikia laktyt ir t.t. .... Na, mano toks vienas is judresniu, tai jam uztenka vakare su manim valanda - pusantros palakstyt. Savaitgali kasdien po kelias valandas suo laksto laisvai.
Suo turi priprast prie seimininku gyvenimo ritmo, o ne atvirksciai. Aisku, gyvuna augini, tai juo reikia rupintis. As nekalbu apie tuos, kurie isveda suni viena karta per diena 10 minuciu......
Atsakyti